Новых комментариев: 0
  1. 0
    та кажу тобі ти лошарааааа!!!!!!!!!
    а кофта салатова под чорний лівчик-ахуєнчіккк!
    Oops: Пізда рулю.та кажу тобі-іди нааахуй,стільняга йопть...їбала твоє мнєніє в жопу.
    #
    Написал аноним
  2. 0
    да,действительно красивая.
    Oops: Действительно безумно приятно.
    #
    Написал аноним
  3. 0
    очеень красивая**
    Oops: Спасибо*
    Приятно)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    а може їй так захотілось!
    Oops: :)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ти вже будеш вчитися у Києві?
    Oops: Так.
    #
    Написал аноним
  6. 0
    йопть.
    під ту кофту зелену, ліфчик не носиться!!
    тім боліє чорний!!!
    Oops: тіряйся.
    тебе це должно вообще обходить!
    #
    Написал аноним
  7. 0
    з тобою,Даріной.
    Oops: ааа...
    це харашо)
    пасіба)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    що до лоха,то я з тобою згодна.
    Oops: зі мною?
    Чи з тим хто мене лохом назвав?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    бляя.
    це кажуть ті які їй жопу лижуть!!
    Oops: давай ти нахуй підеш?!
    сліди за своєй жизнню і проблємами...не зайобуйте хуйньой.
    на ваше мнєніє мені якось абсолютно насрать.
    живу сімєю,друзями і навчанням.на всіх остальних срала.
    #
    Написал аноним
  10. 0
    вона не лох,вона найкраща.
    Oops: Дякую)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ти лох,дааа!
    Oops: Лох-це людина яку легко розвести.
    Мені не здається,що я така.
    #
    Написал аноним
  12. 0
    жмоттттттт !
    Oops: ти?
    обідно...
    жалко тебе.
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Ж М О Т Я Р А ! ! !
    Oops: Ахаха)Аня угаманись.колись скину:*
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ти блять де находишся?
    =))))
    Oops: доММа)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ти зараз де?
    Oops: в Білій Церкві.
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ну наверное тот,кто пожелал тебе удачи..
    Oops: понятно.
    #
    Написал аноним
  17. 0
    от бля ПРИДУРОК
    Oops: Хто?
    #
    Написал аноним
  18. 0
    удачного нового життя у столиці)
    Oops: Дякую)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    а яка прічіна переїзду?
    Oops: Нова робота мами.
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ну по внєшності ти краща за А.Т і О.К.
    Oops: Спасіба)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    правда? я не знала.
    я мав на увазі чи ти там і останешся!
    і в шк буш ходить і т.д.
    ти хоть документи забрала?
    Oops: Ахах.то ти "не знаЛА" чи "маВ на увазі"?)
    Ще не забрала.
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ти на 1вересня в яку шк.пидеш?
    Oops: В нову єстєствєнно)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    написали "да епта" тіпа шо їм не нравиться фото
    Oops: .
    #
    Написал аноним
  24. 0
    то ти їдиш до Києва чи ні?
    чи це тільки інтрижка була?
    Oops: Я вже в Києві,а в Білу просто приїзжаю.
    #
    Написал аноним
  25. 0
    да епта
    Oops: Что епта?)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Ты что, сцать хотела, когда тебя на аву фоткали, ахаха)))
    Oops: Да.Не нравиться-не заставляю смотреть.
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ну то ти дурна.
    мені вона нравиться)
    сімпатішна вона.

    но ти на неї не похожа.
    Oops: .
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ну а тебе спитала про звізду!
    та кароче, сіравно!
    #
    Написал аноним
  29. 0
    а чьо херово?
    вона класна)
    Oops: Лічно мені вона на внєшность не нравиться.
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ой,бліін!
    канєшно спасіба,да, даріна шо ти так думаєш, но мені кажиться, не знаю як ковальова, но я точно не "звізда"!!!
    Oops: Я не казала шо "звізда".я сказала шо лутше мене.
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Oops Dasha
  3. стр.2
стр.2