logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [128]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
[2]
3
4
5
»
Новых комментариев:
0
0
та кажу тобі ти лошарааааа!!!!!!!!!
а кофта салатова под чорний лівчик-ахуєнчіккк!
Oops:
Пізда рулю.та кажу тобі-іди нааахуй,стільняга йопть...їбала твоє мнєніє в жопу.
#
Написал аноним
30 августа 2011
0
да,действительно красивая.
Oops:
Действительно безумно приятно.
#
Написал аноним
28 августа 2011
0
очеень красивая**
Oops:
Спасибо*
Приятно)
#
Написал аноним
27 августа 2011
0
а може їй так захотілось!
Oops:
:)
#
Написал аноним
22 августа 2011
0
ти вже будеш вчитися у Києві?
Oops:
Так.
#
Написал аноним
22 августа 2011
0
йопть.
під ту кофту зелену, ліфчик не носиться!!
тім боліє чорний!!!
Oops:
тіряйся.
тебе це должно вообще обходить!
#
Написал аноним
21 августа 2011
0
з тобою,Даріной.
Oops:
ааа...
це харашо)
пасіба)
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
що до лоха,то я з тобою згодна.
Oops:
зі мною?
Чи з тим хто мене лохом назвав?
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
бляя.
це кажуть ті які їй жопу лижуть!!
Oops:
давай ти нахуй підеш?!
сліди за своєй жизнню і проблємами...не зайобуйте хуйньой.
на ваше мнєніє мені якось абсолютно насрать.
живу сімєю,друзями і навчанням.на всіх остальних срала.
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
вона не лох,вона найкраща.
Oops:
Дякую)
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
ти лох,дааа!
Oops:
Лох-це людина яку легко розвести.
Мені не здається,що я така.
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
жмоттттттт !
Oops:
ти?
обідно...
жалко тебе.
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
Ж М О Т Я Р А ! ! !
Oops:
Ахаха)Аня угаманись.колись скину:*
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
ти блять де находишся?
=))))
Oops:
доММа)
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
ти зараз де?
Oops:
в Білій Церкві.
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ну наверное тот,кто пожелал тебе удачи..
Oops:
понятно.
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
от бля ПРИДУРОК
Oops:
Хто?
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
удачного нового життя у столиці)
Oops:
Дякую)
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
а яка прічіна переїзду?
Oops:
Нова робота мами.
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
ну по внєшності ти краща за А.Т і О.К.
Oops:
Спасіба)
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
правда? я не знала.
я мав на увазі чи ти там і останешся!
і в шк буш ходить і т.д.
ти хоть документи забрала?
Oops:
Ахах.то ти "не знаЛА" чи "маВ на увазі"?)
Ще не забрала.
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
ти на 1вересня в яку шк.пидеш?
Oops:
В нову єстєствєнно)
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
написали "да епта" тіпа шо їм не нравиться фото
Oops:
.
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
то ти їдиш до Києва чи ні?
чи це тільки інтрижка була?
Oops:
Я вже в Києві,а в Білу просто приїзжаю.
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
да епта
Oops:
Что епта?)
#
Написал аноним
14 августа 2011
0
Ты что, сцать хотела, когда тебя на аву фоткали, ахаха)))
Oops:
Да.Не нравиться-не заставляю смотреть.
#
Написал аноним
13 августа 2011
0
ну то ти дурна.
мені вона нравиться)
сімпатішна вона.
но ти на неї не похожа.
Oops:
.
#
Написал аноним
13 августа 2011
0
ну а тебе спитала про звізду!
та кароче, сіравно!
#
Написал аноним
12 августа 2011
0
а чьо херово?
вона класна)
Oops:
Лічно мені вона на внєшность не нравиться.
#
Написал аноним
12 августа 2011
0
ой,бліін!
канєшно спасіба,да, даріна шо ти так думаєш, но мені кажиться, не знаю як ковальова, но я точно не "звізда"!!!
Oops:
Я не казала шо "звізда".я сказала шо лутше мене.
#
Написал аноним
12 августа 2011
«
1
[2]
3
4
5
»
nektome.blog
Oops Dasha
стр.2
стр.2
а кофта салатова под чорний лівчик-ахуєнчіккк!
Приятно)
під ту кофту зелену, ліфчик не носиться!!
тім боліє чорний!!!
тебе це должно вообще обходить!
це харашо)
пасіба)
Чи з тим хто мене лохом назвав?
це кажуть ті які їй жопу лижуть!!
сліди за своєй жизнню і проблємами...не зайобуйте хуйньой.
на ваше мнєніє мені якось абсолютно насрать.
живу сімєю,друзями і навчанням.на всіх остальних срала.
Мені не здається,що я така.
обідно...
жалко тебе.
=))))
я мав на увазі чи ти там і останешся!
і в шк буш ходить і т.д.
ти хоть документи забрала?
Ще не забрала.
чи це тільки інтрижка була?
мені вона нравиться)
сімпатішна вона.
но ти на неї не похожа.
та кароче, сіравно!
вона класна)
канєшно спасіба,да, даріна шо ти так думаєш, но мені кажиться, не знаю як ковальова, но я точно не "звізда"!!!