Новых комментариев: 0
  1. 0
    ладно ладно, не кіпішуй))
    Маша: няняня)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    нєє, я анонім)) ахах
    Маша: Ну В....)) не зли мене))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    аа, ну ти ж точо не знаєш хто я) я анонім))
    Маша: ага)) гоу в персональні повідомлення, анонім?)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    і .......?
    Маша: ім*я там твоє) не буду ж я тебе палить людям, ....._)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    буває і таке
    Маша: ох і .....)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ну це жостке паливо
    Маша: мені приємно, що я тобі подобаюсь, дійсно)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    2013 наче
    Маша: я здається зрозуміла хто ти) В тебе ж зараз дівчина наче є, так?)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    цієї зими, бо баран
    Маша: в 2013 році, чи вже в 2014?)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    хм.. ну навіть не знаю
    Маша: коли в тебе була можливість?) і якого фіга ти таку можливість пропустив?)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ну взагалі то є
    Маша: я давно з тобою знайома?)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ну в першу чергу людина
    Маша: ну це зрозуміло) ти є в списку моїх друзів вк?)
    #
    Написал аноним
  12. +1
    питанням на питання?)
    Маша: я так часто роблю)) тож хто ти?)
    #
    Написал аноним
  13. +1
    сильно, в свій час затупив дуже
    Маша: хто ти?) В свій час це коли?)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    він з МВ?
    Маша: ні, не з МВ)
    #
    Написал аноним
  15. +1
    для мене велика
    Маша: невже так сильно подобаюсь?)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Скажи хоть ім'я
    Маша: яка різниця взагалі?)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    А що за хлопчик? Хто цей щасливець?
    Маша: ахахаха) "щасливець" - в лапках) є там один К)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    а що у вас було з санісусом?
    Маша: дружба, це максимум
    #
    Написал аноним
  19. +1
    в кого ти закохана?
    Маша: В хлопчика, не повірите)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ти ще цнотлива?
    Маша: єс
    #
    Написал аноним
  21. +2
    Маленька, ти найкраща :**
    Маша: Мій Артуууурка:**
    #
    Написал аноним
  22. +1
    Гарнюня лапочка))*
    Маша: дякую:**
    #
    Написал аноним
  23. 0
    в мене стоїть на тебе. помниш ми бнімались в дк і в мене там такий смтояк був..шо огогого
    Маша: не помниш
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ти нахер нікому ненада....!!!
    Маша: ну то якого фіга ти сюди заходиш, раз я нікому не нада?) не була б потрібна ти б тут не виписував(-ла)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    вату в цицьки напихаєш?)))
    Маша: ні, то селікон_))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Ти в когось закохана?
    Маша: закохана....
    #
    Написал аноним
  27. +1
    я тебе люблю
    Маша: люби мене)
    #
    Написал аноним
  28. +1
    ну вот читаю все это и офигеваю) во-первых Маша не одинокая, в первую очередь у нее есть я, а так же много других друзей) а ты оскорбляя ее сейчас, выработоваешь таким образом негативное мнение не о Маше как ты хочешь это сделать, а о себе) потому что только потерянный человек, который не уважает себя будет так поганить другого, я сейчас о анонимном способе говорю, в глаза же слабо, но если у тебя какие предложения есть, вопросы там, проблемы, ты подходи не стесняйся) поможем чем сможем) Психушечке вон как раз пациентов не хватает) А что на счет Иры, это только их личное дело, которое тебя ну никак волновать не должно)
    P.S. Таня
    Маша: Дякую, Танюш:*
    Не підійдуть, зобояться, Танька) завжди так.
    Засмучуєте ви мене, засмучуєте.
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ну може таке бидло як ти раде і буде
    Маша: бидло, воно і в Африці бидло)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    повішайся нахуй і всі раді будуть
    Маша: от візьму і не повішаюсь. Всі сумні будуть)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Гордиенко
  3. стр.2
стр.2