ахахах. ти стєрва Маша, і це ще я пиздю? ой та хоть мовчи! тебе, я бачу тут так засирають!
Маша: А хулі ти тут лазиш?) ну в основному як завжди. По-любому пізніше виясниться, що половину з цього лайна написала ТИ!)
Завжди ти кругом свого носа сунула.
ти самотня!! ти нікому тепер не треба, вІри є Даша, лпшники, Іра...і так далі а ти будеш з отою Танцюрою таскаця! а Віка, що Віка.. вона далеко! тобі нічим не допоможе! хреново ти живеш, Машенька!
Маша: Мені та Даша і ті лп-шники геть не потрібні) Нехай Віка живе далеко, і що? Зате вона у мене є. І якраз вона таки мені всим допоможе)
І ви хочете сказати, що у мене друзів немає?) Хааааааа, наівні люди. Можливо я просто бережно приховую дружні відносини з певними людьми, щоб ви не зробили якусь пакость?
Якщо я спілкуюсь з Танцюрою в школі, то це не значить, що я регресую. Це навпаки не дає моєму мозку деградувати, адже в оточенні РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ і відчуваєш себе краще. Чи на вашу думку краще спілкуватися з людьми, які думають тільки про те де б погулять, що б поробить і як про*бать свій дорогоцінний час.
які нахєр завідують? ми висловлюєм думки і криитику...завідувать? чому? у тебе навіть друзів немає. ти тепер сама самісінька. і з тобою навіть лп не буду спілкуватись. Ірочка сокровіще яке тебе доповняло. а ти її кинула. ну тобі це вернеця бумерангом.
Маша: У мене є друзі) І в крайній мірі вони в 100500 раз кращі за Іру. А знаєте чому? Бо Танька, Анька і Сашка давно мені казали: "Кидай ти ту с*ку, тобі ж гірше буде, якщо будеш продовжувати спілкування".
Ірочка лайно, яке ходило і воняло своїми словами і вчинками, а не "сокровіще, яке мене доповняло"
Бумерангом вернеться якраз їй. І взагалі, якщо не знаєте ситуації, то і не лізьте!) А то умні сильно тут
Будь ласка,якщо щось думаєш про людину кажи їй це в очі не потрібно за спиною.Сама ж це не любиш.
Маша: А я і не говорю за спиною, я те що думаю про Федорову все їй сказала.
Точніше написала. Адже якби я говорила їй це, то боюсь, що я б не втрималась і увалила б їй.
ПИЗДА, ВЫ ОХУЕВШИЕ, МАША МОЯ САМАЯ ЛУЧШАЯ НЕ ТО ЧТО ВАША ПИЗДУНКА-ФАНТАСТКА ИРА.
так что завалите ебла)
а если хотите поговорить на эту тему, жду в лс.
С ув. Виктория Фомина.
якщо ти так думаєш. то в тебе завищена самооцінка. Іра дуже хороша. і Слава Богу що ти її недокінця зіпсувала!
Маша: Якщо я так думаю, то в мене є причина для таких думок! І хочу вам сказати, що я її і не псувала. По-перше, я ніколи їй не давала поради, які б могли змінити її, а по-друге, якби я не почала б з нею спілкуватися, вона б не була знайома з половиною теперішніх друзів і не була б вона така "ПАПУЛЯРНА".
не всі зрозуміють про яку "ПАПУЛЯРНІСТЬ" йде мова.
няняня)
Завжди ти кругом свого носа сунула.
І ви хочете сказати, що у мене друзів немає?) Хааааааа, наівні люди. Можливо я просто бережно приховую дружні відносини з певними людьми, щоб ви не зробили якусь пакость?
Якщо я спілкуюсь з Танцюрою в школі, то це не значить, що я регресую. Це навпаки не дає моєму мозку деградувати, адже в оточенні РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ і відчуваєш себе краще. Чи на вашу думку краще спілкуватися з людьми, які думають тільки про те де б погулять, що б поробить і як про*бать свій дорогоцінний час.
Ірочка лайно, яке ходило і воняло своїми словами і вчинками, а не "сокровіще, яке мене доповняло"
Бумерангом вернеться якраз їй. І взагалі, якщо не знаєте ситуації, то і не лізьте!) А то умні сильно тут
мм це так мило
Точніше написала. Адже якби я говорила їй це, то боюсь, що я б не втрималась і увалила б їй.
так что завалите ебла)
а если хотите поговорить на эту тему, жду в лс.
С ув. Виктория Фомина.
не всі зрозуміють про яку "ПАПУЛЯРНІСТЬ" йде мова.
І ніяка я не крута.
І без неї я якраз ЩОСЬ, а вона тупа сука, яка пиздить за очима і розводе сплєєєєєєтні.
Я люблю тебя очень :3