№4. Кто знает украинский - поймет.

Любов... Що воно таке?

Я задаю собі питання все життя.

Любов! Це щось ніжне,легке?

Це те,що відправляє нас у небуття?!
Ні,любов... Любов-це почуття безумства,

коли у сердці грає усмішка легка?

Чи,любов-це почуття кощунства,

що мучить всіх людей ще із давна?..
Любов-це не термін та не слова,

що можем ми знайти в орфагрофічнім словнику,

любов-це не війна та не ненависть,

що мучить люд впродовж віку...
Любов...що воно таке?

Я задаю собі питання все життя.

Любов-воно ніжне й легке,

і не дає піти нам в небуття.

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 1
    Новых комментариев: 0
  1. 0
    останній стовпчик сподобався. Так тримати =)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Станислав Канаев
  3. Блог
  4. №4. Кто знает украинский - поймет.
  5. Позитивные комментарии
  6. По рейтингу
По рейтингу