logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [88]
Личный блог [5]
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
[1]
2
3
»
Новых комментариев:
0
0
я тут був, ага
Annetka:
і шо мені,вверх попісяти,шо ти тут був,ага?
#
Написал аноним
07 июля 2011
0
=)))))))))
Annetka:
не смішно!
#
Написал аноним
07 июля 2011
+1
рівний асвальт..))
шо тобі нагадує
Annetka:
пхахахах.....ту прогулянку з тобою,Даша*)))
ржачь))))))))))
#
Написал аноним
06 июля 2011
+1
на укр букви подивись )
Annetka:
подивилась і шо????
я шось неврубаюсь до чього це?
#
Написал аноним
06 июля 2011
+1
leeehf wt rehfy ,ed))
Annetka:
what the fuck???
#
Написал аноним
05 июля 2011
+1
да ви йобнулись
Annetka:
хто "ви"?
#
Написал аноним
05 июля 2011
+1
ти любиш подорожувати?в яку країну хочеш поїхати?
Annetka:
люблю....
Голандыя-Амстердам
Чехія-Прага!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
хуєта ця хуйня нічо е понімаю
Annetka:
шо саме?
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
люблю Анічку свою))
Даффна
Annetka:
Люблю тебе ДафФна*)
#
Написал аноним
04 июля 2011
0
ну говорю ж асобынна ))ахахха ))))))
Annetka:
ахах...
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
ти асобынна ))))))))))))аххахахааххахахаха
ладно всьо не паныкуй всьо буде бенчь ))
Annetka:
це Ромаааааааа....))))))
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
та шо ти гонышь )) не паныкуй ))
сама писала шо баби всы дури )) тылькы є умны ы тупы дури )
Annetka:
як астраумно!!!
я тоже дивилась це відео!!!
і яка я.....асобінна?
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
якый нах Курант ))) ныганы так ))
Annetka:
бля...не їби мені мазгі!!!!
якшо я дура....то хулі ти зі мною спілкуєся???
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
"глупо любить человека который не в состоянии ответить тебе взаимно "
ну говорю )) тоже рэальна дура )))
Annetka:
ахахахах...КУрант...тобі срака!!!!
#
Написал аноним
04 июля 2011
0
ай ти Анетка непазытыф )) улибнись на всы 38 зубоф )
Annetka:
ах ти кабєлюга!!!!
я тобі сука припомню!!!!!!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
"глупо любить человека который не в состоянии ответить тебе взаимно "
ти тоже дура! люби і цени того, хто тебе любить, а не всяку хуйню видумувати
Annetka:
прочітай повністю!!!
і це ше я дура)))))))
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
та я знаю )) но ти особєнна дура ))))))
Annetka:
хах..........то ахуєно тобі!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+2
Понька ти дура )))
Annetka:
НАСРАААААААААТЬ!!!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
глупо любить человека который не в состоянии ответить тебе взаимно
Annetka:
да.
#
Написал аноним
04 июля 2011
+3
Ти дуже класна ! була така,і залишайся такою,МЕГА класною,суперською людиною!!!___
Annetka:
ого....дякую!!!
#
Написал аноним
03 июля 2011
0
ти дура...........................
Annetka:
буває!((
#
Написал аноним
03 июля 2011
+4
аа..ти крута людинка...і група супер..хотілося ще б просто побачитися=))
Дашка
Annetka:
:)
надіюсь зустріч відбудеться))
#
Написал аноним
02 июля 2011
+1
=)прикольна
Annetka:
стараюсь))
#
Написал аноним
01 июля 2011
0
доверчиая?
Annetka:
da
#
Написал аноним
30 июня 2011
+1
". Л Ю Б Л Ю тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annetka: хуйово тобі наверно?!"
без тебе,дуже хуйово((((
Annetka:
ой...я зараз розплачюсь!!!
давай в л.с....будь мужиком,БЛЕАТЬ!!!
от я паражаюсь такім людям.......ТО ЯКОГО ТИ ХУЯ МОВЧІШ???
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
Оо...да Щасливка ет я !*)хх* спс.
Annetka:
:*
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
хто тоб1 подобaeться?
Annetka:
не далжно!
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
давно тут)))
Annetka:
це питання???
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
як це немає....ти ж нище написала що любиш якусь людину в якої родинка під лівим вухом!
Annetka:
немає взаємності!!!
а людина є!!!
#
Написал аноним
30 июня 2011
-1
малючьок -чьок -чьок*
Annetka:
:*
люблю тебе,щасливка!
#
Написал аноним
30 июня 2011
[1]
2
3
»
nektome.blog
Annetka Konhfetka
Негативные комментарии
Негативные комментарии
шо тобі нагадує
ржачь))))))))))
я шось неврубаюсь до чього це?
Голандыя-Амстердам
Чехія-Прага!
Даффна
ладно всьо не паныкуй всьо буде бенчь ))
сама писала шо баби всы дури )) тылькы є умны ы тупы дури )
я тоже дивилась це відео!!!
і яка я.....асобінна?
якшо я дура....то хулі ти зі мною спілкуєся???
ну говорю )) тоже рэальна дура )))
я тобі сука припомню!!!!!!
ти тоже дура! люби і цени того, хто тебе любить, а не всяку хуйню видумувати
і це ше я дура)))))))
Дашка
надіюсь зустріч відбудеться))
Annetka: хуйово тобі наверно?!"
без тебе,дуже хуйово((((
давай в л.с....будь мужиком,БЛЕАТЬ!!!
от я паражаюсь такім людям.......ТО ЯКОГО ТИ ХУЯ МОВЧІШ???
а людина є!!!
люблю тебе,щасливка!