logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [88]
Личный блог [5]
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
[3]
Новых комментариев:
0
+1
ну в житті напевно ще гарніша...просто не бачив ще тебе)))
Annetka:
:)
#
Написал аноним
24 июня 2011
+1
зустрічаєшся з кімось?
Annetka:
да
#
Написал аноним
24 июня 2011
+1
Анетка ти така класна на фотках;)
Annetka:
аааа....дякую*)
а в жизні значіть полна шмара???
#
Написал аноним
24 июня 2011
+1
ти дура ?)))))
Annetka:
хах...та є троха))))
"все мы бабы дуры"
#
Написал аноним
24 июня 2011
+5
кохана*)
=*
ти в мене сама краща!
Annetka:
хах...
любий*)
#
Написал аноним
23 июня 2011
+1
та нє, вона злюка
Annetka:
та да))
#
Написал аноним
23 июня 2011
-1
як тебе звати?
Annetka:
Аня))
#
Написал аноним
22 июня 2011
+1
Ааа ти класненька людинка.....позитифна.....
Annetka:
напевно мене пагано знаєте((
#
Написал аноним
22 июня 2011
0
що тут робити ?
Annetka:
плювати і ловити)))))
#
Написал аноним
21 июня 2011
+1
ти класна=***
Annetka:
дякую,приємнооооо*)))
#
Написал аноним
21 июня 2011
+1
умм хорошенька***
Annetka:
дякую)
приємно!!!
#
Написал аноним
21 июня 2011
+1
адінокаааа*
хах..)
люблю тебе) ти хороша)))
Annetka:
хах...Ірусь...та да....адінока))
і я тебе люблю*)
дякуюююю
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
Бобік)))))))))
Annetka:
всмислі???
#
Написал аноним
20 июня 2011
+1
юхууу...був секс?
Annetka:
юху....неа
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
ніхто, да...
Annetka:
яяяя
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
хто тут? оооооооо
Annetka:
а тут хто???
#
Написал аноним
20 июня 2011
+1
моя любіма це Регіна))
Annetka:
:*
люблю тебе!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
ти мутила з боцманом?
Annetka:
Діма....неа!
#
Написал аноним
20 июня 2011
-1
ты его любишь, а он тебя игнорирует, не замечает?
Annetka:
откуда такая информация???
не совсем!!!
там другая история!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
-1
нічого, просто цікаво
Annetka:
менше знаєш крепче спиш!!!!
сорі за грубасть.......настрою немає!!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
+1
а звідки знаєш хто я?
Annetka:
дуже важко додуматись!!!!
а шо це тобі дасть...якшо я напишу кого я люблю???
#
Написал аноним
20 июня 2011
-1
яких дров?
Annetka:
блін....це вже лічне!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
-1
кого ти любиш, (ім*я хлопця)
Annetka:
точно не тебе!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
-1
чього так получілось?
Annetka:
бо я нарубала дров!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
почему у тебя опять сп все сложно?
Annetka:
так получилось!
#
Написал аноним
19 июня 2011
+3
=**********
Annetka:
:)
#
Написал аноним
18 июня 2011
+3
ти хороша*
Annetka:
:)
дякую,приємно)
#
Написал аноним
17 июня 2011
+9
Ти позитивна я тебе люблю......P.S.Ксюшка
Annetka:
Дякую,сонечко!!!
І я тебе люблю*)
#
Написал аноним
07 июня 2011
«
1
2
[3]
nektome.blog
Annetka Konhfetka
стр.3
стр.3
а в жизні значіть полна шмара???
"все мы бабы дуры"
=*
ти в мене сама краща!
любий*)
приємно!!!
хах..)
люблю тебе) ти хороша)))
і я тебе люблю*)
дякуюююю
люблю тебе!!!
не совсем!!!
там другая история!!!
сорі за грубасть.......настрою немає!!!!
а шо це тобі дасть...якшо я напишу кого я люблю???
дякую,приємно)
І я тебе люблю*)