Новых комментариев: 0
  1. +1
    ну в житті напевно ще гарніша...просто не бачив ще тебе)))
    Annetka: :)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    зустрічаєшся з кімось?
    Annetka: да
    #
    Написал аноним
  3. +1
    Анетка ти така класна на фотках;)
    Annetka: аааа....дякую*)
    а в жизні значіть полна шмара???
    #
    Написал аноним
  4. +1
    ти дура ?)))))
    Annetka: хах...та є троха))))
    "все мы бабы дуры"
    #
    Написал аноним
  5. +5
    кохана*)
    =*
    ти в мене сама краща!
    Annetka: хах...
    любий*)
    #
    Написал аноним
  6. +1
    та нє, вона злюка
    Annetka: та да))
    #
    Написал аноним
  7. -1
    як тебе звати?
    Annetka: Аня))
    #
    Написал аноним
  8. +1
    Ааа ти класненька людинка.....позитифна.....
    Annetka: напевно мене пагано знаєте((
    #
    Написал аноним
  9. 0
    що тут робити ?
    Annetka: плювати і ловити)))))
    #
    Написал аноним
  10. +1
    ти класна=***
    Annetka: дякую,приємнооооо*)))
    #
    Написал аноним
  11. +1
    умм хорошенька***
    Annetka: дякую)
    приємно!!!
    #
    Написал аноним
  12. +1
    адінокаааа*
    хах..)
    люблю тебе) ти хороша)))
    Annetka: хах...Ірусь...та да....адінока))
    і я тебе люблю*)
    дякуюююю
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Бобік)))))))))
    Annetka: всмислі???
    #
    Написал аноним
  14. +1
    юхууу...був секс?
    Annetka: юху....неа
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ніхто, да...
    Annetka: яяяя
    #
    Написал аноним
  16. 0
    хто тут? оооооооо
    Annetka: а тут хто???
    #
    Написал аноним
  17. +1
    моя любіма це Регіна))
    Annetka: :*
    люблю тебе!!!
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ти мутила з боцманом?
    Annetka: Діма....неа!
    #
    Написал аноним
  19. -1
    ты его любишь, а он тебя игнорирует, не замечает?
    Annetka: откуда такая информация???
    не совсем!!!
    там другая история!!!
    #
    Написал аноним
  20. -1
    нічого, просто цікаво
    Annetka: менше знаєш крепче спиш!!!!
    сорі за грубасть.......настрою немає!!!!
    #
    Написал аноним
  21. +1
    а звідки знаєш хто я?
    Annetka: дуже важко додуматись!!!!
    а шо це тобі дасть...якшо я напишу кого я люблю???
    #
    Написал аноним
  22. -1
    яких дров?
    Annetka: блін....це вже лічне!!!
    #
    Написал аноним
  23. -1
    кого ти любиш, (ім*я хлопця)
    Annetka: точно не тебе!!!
    #
    Написал аноним
  24. -1
    чього так получілось?
    Annetka: бо я нарубала дров!!!
    #
    Написал аноним
  25. 0
    почему у тебя опять сп все сложно?
    Annetka: так получилось!
    #
    Написал аноним
  26. +3
    =**********
    Annetka: :)
    #
    Написал аноним
  27. +3
    ти хороша*
    Annetka: :)
    дякую,приємно)
    #
    Написал аноним
  28. +9
    Ти позитивна я тебе люблю......P.S.Ксюшка
    Annetka: Дякую,сонечко!!!
    І я тебе люблю*)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Annetka Konhfetka
  3. стр.3
стр.3