logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [88]
Личный блог [5]
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
[1]
2
3
»
Новых комментариев:
0
+9
Ти позитивна я тебе люблю......P.S.Ксюшка
Annetka:
Дякую,сонечко!!!
І я тебе люблю*)
#
Написал аноним
07 июня 2011
+5
кохана*)
=*
ти в мене сама краща!
Annetka:
хах...
любий*)
#
Написал аноним
23 июня 2011
+4
аа..ти крута людинка...і група супер..хотілося ще б просто побачитися=))
Дашка
Annetka:
:)
надіюсь зустріч відбудеться))
#
Написал аноним
02 июля 2011
+4
... Л Ю Б Л Ю тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annetka:
хуйово тобі наверно?!
#
Написал аноним
28 июня 2011
+4
высокомерная и много о себе думающая
Annetka:
кто считает меня дерзкой и высокомерной , сделайте выводы о себе . нормальным людям я всегда улыбаюсь
#
Написал аноним
26 июня 2011
+3
Ти дуже класна ! була така,і залишайся такою,МЕГА класною,суперською людиною!!!___
Annetka:
ого....дякую!!!
#
Написал аноним
03 июля 2011
+3
=**********
Annetka:
:)
#
Написал аноним
18 июня 2011
+3
ти хороша*
Annetka:
:)
дякую,приємно)
#
Написал аноним
17 июня 2011
+2
Понька ти дура )))
Annetka:
НАСРАААААААААТЬ!!!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
рівний асвальт..))
шо тобі нагадує
Annetka:
пхахахах.....ту прогулянку з тобою,Даша*)))
ржачь))))))))))
#
Написал аноним
06 июля 2011
+1
на укр букви подивись )
Annetka:
подивилась і шо????
я шось неврубаюсь до чього це?
#
Написал аноним
06 июля 2011
+1
leeehf wt rehfy ,ed))
Annetka:
what the fuck???
#
Написал аноним
05 июля 2011
+1
да ви йобнулись
Annetka:
хто "ви"?
#
Написал аноним
05 июля 2011
+1
ти любиш подорожувати?в яку країну хочеш поїхати?
Annetka:
люблю....
Голандыя-Амстердам
Чехія-Прага!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
хуєта ця хуйня нічо е понімаю
Annetka:
шо саме?
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
люблю Анічку свою))
Даффна
Annetka:
Люблю тебе ДафФна*)
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
ти асобынна ))))))))))))аххахахааххахахаха
ладно всьо не паныкуй всьо буде бенчь ))
Annetka:
це Ромаааааааа....))))))
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
та шо ти гонышь )) не паныкуй ))
сама писала шо баби всы дури )) тылькы є умны ы тупы дури )
Annetka:
як астраумно!!!
я тоже дивилась це відео!!!
і яка я.....асобінна?
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
якый нах Курант ))) ныганы так ))
Annetka:
бля...не їби мені мазгі!!!!
якшо я дура....то хулі ти зі мною спілкуєся???
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
"глупо любить человека который не в состоянии ответить тебе взаимно "
ну говорю )) тоже рэальна дура )))
Annetka:
ахахахах...КУрант...тобі срака!!!!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
"глупо любить человека который не в состоянии ответить тебе взаимно "
ти тоже дура! люби і цени того, хто тебе любить, а не всяку хуйню видумувати
Annetka:
прочітай повністю!!!
і це ше я дура)))))))
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
та я знаю )) но ти особєнна дура ))))))
Annetka:
хах..........то ахуєно тобі!
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
глупо любить человека который не в состоянии ответить тебе взаимно
Annetka:
да.
#
Написал аноним
04 июля 2011
+1
=)прикольна
Annetka:
стараюсь))
#
Написал аноним
01 июля 2011
+1
". Л Ю Б Л Ю тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annetka: хуйово тобі наверно?!"
без тебе,дуже хуйово((((
Annetka:
ой...я зараз розплачюсь!!!
давай в л.с....будь мужиком,БЛЕАТЬ!!!
от я паражаюсь такім людям.......ТО ЯКОГО ТИ ХУЯ МОВЧІШ???
#
Написал аноним
30 июня 2011
+1
кого ты любиш?
Annetka:
не далжно!
#
Написал аноним
30 июня 2011
+1
А я тебе люблю майя Анютка любімааа...сумую...давно не бачіла(
п.с:Горобчик
Annetka:
ой...Юляшка....і я тебе люблю*)
і давно не бачіла!!!!((
#
Написал аноним
30 июня 2011
+1
шо за хуйня
Annetka:
шо саме???
#
Написал аноним
25 июня 2011
+1
ну в житті напевно ще гарніша...просто не бачив ще тебе)))
Annetka:
:)
#
Написал аноним
24 июня 2011
+1
зустрічаєшся з кімось?
Annetka:
да
#
Написал аноним
24 июня 2011
[1]
2
3
»
nektome.blog
Annetka Konhfetka
По рейтингу
По рейтингу
І я тебе люблю*)
=*
ти в мене сама краща!
любий*)
Дашка
надіюсь зустріч відбудеться))
дякую,приємно)
шо тобі нагадує
ржачь))))))))))
я шось неврубаюсь до чього це?
Голандыя-Амстердам
Чехія-Прага!
Даффна
ладно всьо не паныкуй всьо буде бенчь ))
сама писала шо баби всы дури )) тылькы є умны ы тупы дури )
я тоже дивилась це відео!!!
і яка я.....асобінна?
якшо я дура....то хулі ти зі мною спілкуєся???
ну говорю )) тоже рэальна дура )))
ти тоже дура! люби і цени того, хто тебе любить, а не всяку хуйню видумувати
і це ше я дура)))))))
Annetka: хуйово тобі наверно?!"
без тебе,дуже хуйово((((
давай в л.с....будь мужиком,БЛЕАТЬ!!!
от я паражаюсь такім людям.......ТО ЯКОГО ТИ ХУЯ МОВЧІШ???
п.с:Горобчик
і давно не бачіла!!!!((