logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [88]
Личный блог [5]
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
[2]
3
»
Новых комментариев:
0
+1
Анетка ти така класна на фотках;)
Annetka:
аааа....дякую*)
а в жизні значіть полна шмара???
#
Написал аноним
24 июня 2011
+1
ти дура ?)))))
Annetka:
хах...та є троха))))
"все мы бабы дуры"
#
Написал аноним
24 июня 2011
+1
та нє, вона злюка
Annetka:
та да))
#
Написал аноним
23 июня 2011
+1
Ааа ти класненька людинка.....позитифна.....
Annetka:
напевно мене пагано знаєте((
#
Написал аноним
22 июня 2011
+1
ти класна=***
Annetka:
дякую,приємнооооо*)))
#
Написал аноним
21 июня 2011
+1
умм хорошенька***
Annetka:
дякую)
приємно!!!
#
Написал аноним
21 июня 2011
+1
адінокаааа*
хах..)
люблю тебе) ти хороша)))
Annetka:
хах...Ірусь...та да....адінока))
і я тебе люблю*)
дякуюююю
#
Написал аноним
20 июня 2011
+1
юхууу...був секс?
Annetka:
юху....неа
#
Написал аноним
20 июня 2011
+1
моя любіма це Регіна))
Annetka:
:*
люблю тебе!!!
#
Написал аноним
20 июня 2011
+1
а звідки знаєш хто я?
Annetka:
дуже важко додуматись!!!!
а шо це тобі дасть...якшо я напишу кого я люблю???
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
я тут був, ага
Annetka:
і шо мені,вверх попісяти,шо ти тут був,ага?
#
Написал аноним
07 июля 2011
0
=)))))))))
Annetka:
не смішно!
#
Написал аноним
07 июля 2011
0
ну говорю ж асобынна ))ахахха ))))))
Annetka:
ахах...
#
Написал аноним
04 июля 2011
0
ай ти Анетка непазытыф )) улибнись на всы 38 зубоф )
Annetka:
ах ти кабєлюга!!!!
я тобі сука припомню!!!!!!
#
Написал аноним
04 июля 2011
0
ти дура...........................
Annetka:
буває!((
#
Написал аноним
03 июля 2011
0
доверчиая?
Annetka:
da
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
Оо...да Щасливка ет я !*)хх* спс.
Annetka:
:*
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
хто тоб1 подобaeться?
Annetka:
не далжно!
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
давно тут)))
Annetka:
це питання???
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
як це немає....ти ж нище написала що любиш якусь людину в якої родинка під лівим вухом!
Annetka:
немає взаємності!!!
а людина є!!!
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
на що ти готова для людини яку любиш?**!!!))))
Annetka:
я готова,багато чого зробити...в межах розумного!!!
і аби та людина віддячувала взаємностю....якої покіщо немає((
на жаль(((((
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
лав'ю
Annetka:
сенк"ю
#
Написал аноним
30 июня 2011
0
мала діло із сексом??
Annetka:
мм....в лс!
#
Написал аноним
28 июня 2011
0
та лан,забей!
Annetka:
ок
#
Написал аноним
26 июня 2011
0
А мож ненада в лс?
Annetka:
всмислі?
#
Написал аноним
26 июня 2011
0
гоу напалю
Annetka:
неа.......фффааатить!
#
Написал аноним
26 июня 2011
0
Я тя люблю!!!
Annetka:
хах.....і я тебе))
а давай в лс
#
Написал аноним
25 июня 2011
0
самя,хоршая
Annetka:
дякую!!!
#
Написал аноним
25 июня 2011
0
=Р...
Так пыська чы нэ???
Annetka:
нэээээээ))
#
Написал аноним
25 июня 2011
0
ти шо піська???хіх
Шутка
Annetka:
хіх....оце ж в тебе гумор))))))
ггГГгг.....
#
Написал аноним
25 июня 2011
«
1
[2]
3
»
nektome.blog
Annetka Konhfetka
По рейтингу
стр.2
стр.2
а в жизні значіть полна шмара???
"все мы бабы дуры"
приємно!!!
хах..)
люблю тебе) ти хороша)))
і я тебе люблю*)
дякуюююю
люблю тебе!!!
а шо це тобі дасть...якшо я напишу кого я люблю???
я тобі сука припомню!!!!!!
а людина є!!!
і аби та людина віддячувала взаємностю....якої покіщо немає((
на жаль(((((
а давай в лс
Так пыська чы нэ???
Шутка
ггГГгг.....