Новых комментариев: 0
  1. +4
    топ 10вк??????????
    Ramzes: Маша Лейбик
    Катя Сопіжук
    Коля Гаврилюк
    Альоша Придальний
    Міша Пасічник
    Іванка Мацюк
    Коля Солтис
    Коля Коваль
    Катерина Ходорчук
    Сергій Сівачинський
    #
    Написал аноним
  2. +3
    це хто такий умний в багажніку покататись захотів?(це тому хто написав :"лол,бидло")
    Ramzes: =)
    #
    Написал аноним
  3. +3
    ммм какой взгляд
    Ramzes: ммм....какой?)
    #
    Написал аноним
  4. +3
    Та який пошлий? Порівнюючи з Придальним в тебе немає такої пошлості шоб це було якось некрасіво
    Ramzes: =) я радий)
    #
    Написал аноним
  5. +2
    не важливо що ти в друзях вк у мене не перший. Важливіше те, що в житті ти ПЕРШИЙ!
    Ramzes: =]
    #
    Написал аноним
  6. +2
    не можууу.. в мене ж шоб туда зайти треба вк відновитися..
    Ramzes: блін
    #
    Написал аноним
  7. +2
    понятне дєло) в мене є мозг
    Ramzes: заглянь в свої лс в некто
    #
    Написал аноним
  8. +1
    ахаха....цьом*
    Ramzes: meow*
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Хто це його так любит його люблю я ,правда малиш???
    Ramzes: да.....вони не поймуть цього)
    #
    Написал аноним
  10. +1
    Я ніколи не помиляюсь..рано чи пізно всеодно скажеш..*
    Ramzes: ніі...
    #
    Написал аноним
  11. +1
    да,да просто мачо..ахахаха люблю таких)
    Ramzes: ахаха)
    просто мачо)
    #
    Написал аноним
  12. +1
    ай да малиш , ай да маладец))))))))))
    Ramzes: я догадуюсь хто ти)))
    побачимся скоро в Перемилі)
    #
    Написал аноним
  13. +1
    чо,ти кажи я чекаю відповідь)
    Ramzes: ти справді думаєш що я дам відповідь на це запитання?)
    помиляєшся
    #
    Написал аноним
  14. +1
    з якого курсу?
    Ramzes: ?
    #
    Написал аноним
  15. +1
    хтось подобається з коледжа???
    Ramzes: є такі
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Я люблю тебе*
    Ramzes: )*
    #
    Написал аноним
  17. +1
    хороший, але шкода шо замаленький.
    Ramzes: якщо ти теж хороша то шкода що ти завелика)
    значить не судьба)) за "хорошого" дякую)
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Непугайся
    Про мене 50 фактів*
    Вікторія Нікіфорова*)
    Ramzes: боюсь шо не зможу
    1.Віка Нікіфорова
    2. непомню вже де вчися)) просто давненько не спілкувалися)
    3. живеш в луцьку
    4.знаєш Юлю Романюк, яку я знаю тоже
    5.маю 2 твої гарні фото))
    6.недавно була в Києві
    7. якась там твоя подружка вчиться зі мною в одному коледжі...
    8. також ми знаєм Льошу Придального..
    9. була якось раз в нас в перемилі
    10. оте якраз було тоді коли не було мене
    11. я так і ні разу не бачив тебе вживу)
    12.десь збираєшся приїхати...скоро
    13. "Такій кісі все можна" ахахаха)
    14 ше одна твоя смішна фраза "Я просто тебе наїбала трохі"
    15. любиш "пошлий" реп
    16. гарна)
    17. казка про вову мені не дуже сподобалась)
    18. колись гарно в чаті було)
    19. все......навіть до 20 не дойшло....)
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Мой друг возможно не всегда прав, но он всегда мой друг)
    Ramzes: всегда друг....)
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Я 10 в списку..(
    Ramzes: нічого) можна виправити)
    #
    Написал аноним
  21. +1
    Ах ти так про мене, казявка, я обіжусь на тебе і буду плакати, затоплю твою аудиторію і ти попливеш на чудо- шпателі)
    Ramzes: ахах) смішна історія)
    #
    Написал аноним
  22. +1
    яка перша 10 друзів вконтакті?
    Ramzes: Коля Солтис
    Алёшка Придальный
    Маринка Самчук
    Маша Махомета
    Леночка Сонечко
    Ірина Грицай
    Коля Пасічник
    Влад Романюк
    Люда Балашук
    Вікторія Нікіфорова
    #
    Написал аноним
  23. +1
    ти такій хороший, навіть може деколи дуже і через чюр
    і такій вже сексі*
    Ramzes: ахахах) ну прям таки) спасибі)*
    #
    Написал аноним
  24. +1
    в тебе є брат Міша?
    Ramzes: ну...допустім)
    #
    Написал аноним
  25. +1
    Красівенький)
    Ramzes: пасібачки)
    #
    Написал аноним
  26. +1
    то тинармальний пацик. А ми думали шо ти.....
    Ramzes: Що ви думали?
    #
    Написал аноним
  27. +1
    Статуси посвящаєш же дівчині?
    Ramzes: це неважно....я немаю дівчини і мені ніхто не подобається...а статуси просто так...гарні слова)))
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Оу, ти бачу маєш дівчину?)
    Ramzes: з чого ти це взяла?
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Мы помним все.. Все взлеты и паденья... Когда плечо друзей было рядом. Когда глаза говорили все без слов.. Ты нужен! Ты сильный! Ты справишься!
    Мы называем друг друга братьями, дороже и ближе нет никого.. Мы братья по духу, по вере, по жизненым целям и взглядам.
    Только друг умеет поднять настроение, когда его нет.. Он не допустит что бы ты зделал ошибку, даже ценой своей жизни.
    У меня есть такие друзья.. Вместе нам все проще и легче.. Все куклы, которые вертятся рядом, не сравнятся даже с пожатием руки друга..
    Нам весело вместе))
    многие завидуют, обсуждают, а все потому, что такой дружбы им не видать...
    Нужно уметь дружить, ценить людей, уважать их. И главное, радоваться их победам, а не завидовать.. Всегда их поддерживать, быть горой друг за друга, и тогда они отплатят тебе тем же...
    Nikolasss))
    10:55, Вів 24-04-2012
    Ramzes: красавєц...:_(....а з чого вдруг ти це написав?шо це за дата знизу? я незнаю про що ти...і чого ти написав саме тут...а не в когось з них?
    #
    Написал аноним
  30. +1
    ку-ку)
    сік п'ю...і тобі пишу)
    як справи?
    Ramzes: смачного. краще не бувало)). а в тебе?
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
По рейтингу