logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
...
19
20
[21]
22
»
Новых комментариев:
0
0
Ні.. знаю..але озвучувати не хочу...
Ramzes:
Хах...ну я не екстрасенс...я неможу читати твоi думки...
#
Написал аноним
13 сентября 2011
0
НеважнО...
Ramzes:
Бач...ти сама не знаеш...(([
#
Написал аноним
13 сентября 2011
0
Да да...а ти навіть словечка до мене не хоч промовити...
Ramzes:
A навiщо цi слова?
#
Написал аноним
13 сентября 2011
0
Ах скучиЛась за тобою!......
Ramzes:
Ах...невже...
#
Написал аноним
12 сентября 2011
0
Ну й ладНенько
Ramzes:
Вот i харашо...
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
А ти сам подумай...якщо ти дійснО знаєш хто я...
Ramzes:
Шось я не догадуюсь)
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
Та так..... проСто якось оБіднО сТало.....
Ramzes:
А чого? За шо обiдно?
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
Дааа????? Ну тоді це добре....
Ramzes:
Да, але я не розумiю...нашо тобi ця писанина?
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
НапевнО, ти помиЛявся......
Ramzes:
Менi Все одно...а я тебе знаю, твiй почерк тебе здае)
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
Навіть не знаю....день ти хороший, день такий що я просто тебе невпізнаю..
Ramzes:
Емм...цiкаво цiкаво) я думав шо я одинаковий для всiх...хахаха)
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
Як для яких людей....для когось в кращу, для інших наоборот...
Ramzes:
а для тебе в яку сторону??)*
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
Ну і хто?**)то?**)
Ramzes:
Скажу тiльки одне:
:*****
#
Написал аноним
04 сентября 2011
0
Коли небуть скажу тобі ще раз хто я**)и небуть скажу тобі ще раз хто я**)
Ramzes:
Та я вже потрошки догадуюсь =*
#
Написал аноним
04 сентября 2011
0
Ой Вовка,Вовка..*)))хах мені смішно:-P:-P
Ramzes:
Ну то смiйся далi)*
#
Написал аноним
04 сентября 2011
0
О ні ні ні..тому що ти зразу здогадаєшся**)
Ramzes:
Агамс****) ну скажи)
#
Написал аноним
04 сентября 2011
0
=**a ти все ж таки мене знаєш*)
Ramzes:
Вкажи хоть мiсто, в якому ти живеш.
#
Написал аноним
04 сентября 2011
0
Секрет***)пупс
Ramzes:
Aх, жаль. Ну i на том дякую) =*
#
Написал аноним
03 сентября 2011
0
Хороший пупсік)=***,а ти мені подобаєшся*...*ший пупсік)=***,а ти мені подобаєшся*...*
Ramzes:
Вау, пупсiк******хахаха)
пасiiб =*
але хто ти?
#
Написал аноним
03 сентября 2011
0
Ммм...ховраШок....=****
Ramzes:
Ммм пасiiб) =****
#
Написал аноним
28 августа 2011
0
Еа ні хуя........,........
Ramzes:
Ну чьо ти? Пиши давай.
#
Написал аноним
27 августа 2011
0
Як я іщьо щьось напішу то ти міне впізнаiш
Ramzes:
Ну пиши...цiкаво)))
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
Шмакадявка
Ramzes:
Сам ти такий, або така)
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
ой люди...та ви ще егоїстів не бачіли. Ненада цих пантів
Ramzes:
Дадада,слухайте цю людину)))
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
Та будь ласка
=*
Ramzes:
=*
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
ХорошиЙ...смішненьКий....))))
Ramzes:
Я смiшненький? Таке менi кажуть вперше)
дякую)
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
як бачиш не забула)
Ramzes:
=*
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
нуу..не знаю,тоді було весело..і ти казав що цього не забудеш..от так то))
Ramzes:
Дадада...я це часто згадую...я думав, шо ти це вже забула)
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
якщо правильно зрозумієш то допоможе..
а це вже неважливо..хай буде ніхто)
Ramzes:
Ну,тодi велике дякую тi незнайомi людинi, яка дала менi пораду)))
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
мда...ясно все..ну як хочеш твоє життя..
просто порада тобі на майбутнє:це не весь світ обертається навколо тебе,це ти просто на місці стоїш...*
Ramzes:
О_о_о дякую, менi це допоможе...i все ж...хто ти?
#
Написал аноним
26 августа 2011
0
не частина,а більша половина тебе,а найгірше,що ти навіть не намагаєшся змінитись(це сумно якось..
Ramzes:
Нi, це не сумно) а змiнюватись я нехочу...менi i егоiстом непогано бути)))
#
Написал аноним
26 августа 2011
«
1
2
3
...
19
20
[21]
22
»
nektome.blog
Ramzes
По рейтингу
стр.21
стр.21
:*****
пасiiб =*
але хто ти?
=*
дякую)
а це вже неважливо..хай буде ніхто)
просто порада тобі на майбутнє:це не весь світ обертається навколо тебе,це ти просто на місці стоїш...*