Новых комментариев: 0
  1. 0
    та я йому певно не подобаюсь........(
    Ramzes: Иии..
    #
    Написал аноним
  2. 0
    ну зроби перший крок)
    Ramzes: .....
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ну то вперед)
    Ramzes: Шо вперед?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Ех...скільки з тобою дівчат хоче бути,а ти марозко)
    Ramzes: Гиги) я з тих всiх дiвчат знаю тiльки одну)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    да-да)я така))))***
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ах да)ти її точьно знаєш....)її важко не знати))))*а якшо знаєш то важко забути)*

    Маша)))
    Ramzes: та ніі, не знаю))) скажи першу букву свого прізвища))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    прізвища не скажу....)))**********а з Юлькою ми BEST FRIENDS)))*
    Ramzes: ииии...я такої Маши незнаю)))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    мене Юля)))
    Ramzes: приємно....ну Юлю я певно що знаю))**
    #
    Написал аноним
  9. 0
    а мені пофіг)))мене звати Маша)))
    Ramzes: ммм Маша? гарне ім я))) може ви ще скажете своє прізвище))))моє Пасічник)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    те шо тебе звати Вова то я та і думаю всі ми в курсі)))а вот як звати нас.......
    Ramzes: дада)))) повірте...я хочу знайти відповідь на це запитання))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    да прикольно...
    Ramzes: давай знайомитись)))) мене звати Вова...а тебе)))???
    #
    Написал аноним
  12. 0
    люди нас походу 3)
    Ramzes: =)))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    я її не знаю....)
    Ramzes: чого ти так думаєш?
    #
    Написал аноним
  14. 0
    та бля ти не розумієш того шо ти нам двом (чі скікі нас там)подобаєшся...
    Ramzes: мммм.. :* це добре)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    да... і ми так кльово двоє в тему пишем)
    Ramzes: дааа) як дві падружки))
    #
    Написал аноним
  16. 0
    а ти так нічого і не розумієш
    Ramzes: що? чого не розумію?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    і я тож.........(
    Ramzes: ого...то вас аж двоє)))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ..статус гарний.я як тоді вперше почула цю пісню плакала(
    Ramzes: ееее..я не плакав канєшно..но мені сподобалось))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    то ти б так довго мучився...але шо змінилось............
    мені тебе дуже шкода мені ця ситуація теж знайома і я знаю як це....
    нічого життя доге......все налагодиться)і ти знайдеш свою половинку***
    Ramzes: Та да, поки тре помучитись)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    да правда-правда повезло бо ти дуже кльовий...*
    вона знає?і чоьго сумний смайл?
    Ramzes: Пасіііб =* ну бо це погано, луче б вона не знала(
    #
    Написал аноним
  21. 0
    якже повезло їй.а вона знає шо твоє серце належить їй?
    Ramzes: мдаааа? повезло? прям таки....( угу, знає
    #
    Написал аноним
  22. 0
    хто тобi подобаеться?
    Ramzes: нууу...вона трошки старша,, дуже гарна дівчина)))
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ти файненький_=*
    Ramzes: Ммм_дякую =*
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ти девственик?
    Ramzes: Та да.)а ти?
    #
    Написал аноним
  25. 0
    як її звати?
    Ramzes: еммммм ..нескажу)*
    #
    Написал аноним
  26. 0
    де ти вперше її побачив?
    Ramzes: мммм...не пам'ятаю)))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    яка вона,твоя кохана?
    Ramzes: нууу...вона трошки старша,, дуже гарна)))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    давай давай. Посци трохи. Тобі корисно
    Ramzes: ну да...і тобі не помішало б
    #
    Написал аноним
  29. 0
    їбало хлоп
    Ramzes: ти шо...не лякай так
    ато мало шо може статися
    #
    Написал аноним
  30. 0
    молися!уйобок!
    Ramzes: як скажиш....уйобок
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.19
стр.19