logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
...
16
17
[18]
19
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
нема......(
Ramzes:
еее....я тута)))) не панікуйте))) чуєте народ, давайте колись наче...я спатки хочу) всім надобраніч і солодких снів)))))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Аууууууууууу....Вовчик, ти де????????
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
ахах...неа))))
шукай......ти)))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
без вовчика не почну бій... шукай, подавай в розшук))))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
блін десь пропав.....)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
аууууууууууууу...........Вовік...ти де там)))))))
гиги
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Ей, свідок не наглій... Вовчик ще не дав відповідь)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
окей........я готов...ну чьо паніслась))))))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Тоді для початку невеличка ростяжичка і приступим?!)*
P.S Свідок, ти також розминайся))))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
дада...я живучий свідок))))))))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
нуда...))))хіх
Ramzes:
свідок....
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
ти хоч попасти під гярачу руку?!))))
Ramzes:
ооо...незнаю незнаю)))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
нене....свідки довго живуть)))))гиги
ніфга...я тут))))усьо....)))))
Ramzes:
Льоша Льоша))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Ну я дівчина)* Свідки довго не живуть, тому раджу киш-киш звідси))))
Ramzes:
ахх....це буде цікаво)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
ооооо.....я свідок...ви чьо))))
Ramzes:
=)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Але без свідків, тільки ти і я!)*
Ramzes:
добре) але хто це? я маю знати свого суперника...а вдруг ти дівчина))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Може давай влаштуєм бій без правил?!)*
Ramzes:
огоооо давай...)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
да,да,да)))гигиги
Ramzes:
ги
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
ааа дада))))
Ramzes:
шо дада?
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
ой чьота не вийшло))))
Ramzes:
=)))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
11111111111111111111111¶¶¶¶¶¶¶¶711111111
111111111111111111111¶¶
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
неа це не коля.......це яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяааяаяаяаяаяаяааяаяая))))
Ramzes:
ииии..значить ЛЬОША Я ЗНАЮ ШО ТО ТИ)))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
_____________$$$$$$$$$$$_________________________________,,
_____________$$$$$$$$$$$$______________________________$$$$$,
_____________`$$$$$$$$$$$____________________________$TERMI$$
______________`$$$$$$$$$Z$______uuu_______uuu_______$$$$$$$$”
_______________`$ZzZ$$$Z$$$___$$$$$$$___$$$$$$$____$$$$$$$$”
________________`$$$ZZZ$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__$$$$$$$$”
_________________`$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$$_$$ZZZ$$$$_$$$$$$$$
____u$$$$$$u______`$$$$$$$$$$_$$$ZZZ$$_$$$$$ZZ$$_$$$$$$$”
__$$$$$$$$$$Z$_____`$ZZ$$$ZZZ_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$
_$$$$$$$$$$$Z$$$$__$$$$zzz$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$”
_$$$$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$_$ZZZ$$$$$_$$$$$”
___”$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ZZ$_$_MARIEL$_$$$$$”
________`$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$SB$$$__$$_$$$$$$_$$$$”
__________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,“”`,$$$$,_“”`,$$$$$$$”
___________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$”
_____________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$”
_______________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$”
__________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$”
___________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$”
Ramzes:
Коля,я знаю що це ти!!!)) спасиба)
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
Ммм...який сєкасний хлопчик)*
Ramzes:
оооо..дякую))
#
Написал аноним
13 декабря 2011
0
я тобі 20 раз казала в чому,а ти мене не слухаєш!!!!!!!!
Ramzes:
та ну....не казала...аби казала то я запам"ятав би)))
#
Написал аноним
10 декабря 2011
0
Вов,ну і чому ж ти ні з ким не зустрічаєшся,адже стільки пропозицій..*)ЗАЙКА
Ramzes:
Зайка Зайка.....пропозиції від тих, хто мене мало цікавить...а я хочу бути тільки з одною...вот
#
Написал аноним
09 декабря 2011
0
замий зачьотний парєнь якого я знаю!!!!!!!!!
Ramzes:
вау....а можна дізнатися в чому моя зачотність проявляється???
#
Написал аноним
08 декабря 2011
0
Позититивчик))) ахаха)*
Ramzes:
ахаха...невже...дякую...)
#
Написал аноним
08 декабря 2011
0
я тебе хочу*
Ramzes:
ого.....класно)*
#
Написал аноним
15 ноября 2011
0
десь я тебе вже бачила )
Ramzes:
=) а ти сама звiдки?
#
Написал аноним
06 ноября 2011
«
1
2
3
...
16
17
[18]
19
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
По рейтингу
стр.18
стр.18
шукай......ти)))
гиги
P.S Свідок, ти також розминайся))))
ніфга...я тут))))усьо....)))))
111111111111111111111¶¶
_____________$$$$$$$$$$$$______________________________$$$$$,
_____________`$$$$$$$$$$$____________________________$TERMI$$
______________`$$$$$$$$$Z$______uuu_______uuu_______$$$$$$$$”
_______________`$ZzZ$$$Z$$$___$$$$$$$___$$$$$$$____$$$$$$$$”
________________`$$$ZZZ$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__$$$$$$$$”
_________________`$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$$_$$ZZZ$$$$_$$$$$$$$
____u$$$$$$u______`$$$$$$$$$$_$$$ZZZ$$_$$$$$ZZ$$_$$$$$$$”
__$$$$$$$$$$Z$_____`$ZZ$$$ZZZ_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$
_$$$$$$$$$$$Z$$$$__$$$$zzz$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$”
_$$$$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ZZ$$$$_$ZZZ$$$$$_$$$$$”
___”$$$$$$$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ZZ$_$_MARIEL$_$$$$$”
________`$Z$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$SB$$$__$$_$$$$$$_$$$$”
__________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,“”`,$$$$,_“”`,$$$$$$$”
___________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$”
_____________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$”
_______________”$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$”
__________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$”
___________________”$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$”