logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
...
20
21
[22]
Новых комментариев:
0
-1
Огого а чого так про Юлю????? а до Алли як відносись????
Ramzes:
так саме
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
ку-ку))
та мені тут непогано писати)
мм..я бачу ти популярний..а казав що ні)
Ramzes:
а нашо ти взагалі пишеш?
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
а що слабо написати кому цей статус? хоча б і"мя її ?
Ramzes:
вона знає...мені нема для чого казати
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
Я напишите ваше мнение здесь…
Ramzes:
пишите пишите..
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
як ти ставися до Юлі Корінецької????????
Ramzes:
я нехочу матюкатися тому я промовчу..
#
Написал аноним
16 мая 2012
-1
Хочу тебе)))))))
Ramzes:
nice))
#
Написал аноним
15 мая 2012
-1
"Цим ти довела мою правоту...але я все одно чекаю на тебе i навiть якшо я перший не пишу я сумую за тобою...повiр, це правда*" - кому це посвящається?
Ramzes:
вона знає кому)*
#
Написал аноним
15 мая 2012
-1
ой, вибачьте, помилилась гг)
Ramzes:
ахаха та нічого, з ким не буває
#
Написал аноним
23 марта 2012
-1
не, Женя T.
Ramzes:
яка Женя Т. ?
#
Написал аноним
07 марта 2012
-1
Хто Женя для тебе? Ви все ще разом?
Ramzes:
про яку Женю йдеться мова? ти мене з кимось переплутала)
#
Написал аноним
06 марта 2012
-1
знаэш, але я тобі не буду казати хто я.
Ramzes:
Ну,це твій вибір
#
Написал аноним
05 марта 2012
-1
незнаю...просто ти на мене не звертаєш уваги.
Ramzes:
я навіть тебе незнаю
#
Написал аноним
28 февраля 2012
-1
ага, легко сказати( та я тобі все одно не подобаюсь..
Ramzes:
...з чого ти взяла?
#
Написал аноним
26 февраля 2012
-1
хороший хлопець) шкода що ти так далеко(
Ramzes:
оо...дякую) то приїжай - будиш ближче))
#
Написал аноним
24 февраля 2012
-1
Лол, быдло.
#
Написал аноним
09 февраля 2012
-2
ненавиджу....здохни
Ramzes:
вкуси себе за жопу сучка....я тобі цього не подарую)
#
Написал аноним
20 мая 2012
-2
нєє,ну вреалі ти займаєшся сексом?
Ramzes:
...............яка рiзниця???
#
Написал аноним
17 мая 2012
-2
лапочка лю. тя.****
Ramzes:
о....ше одна))))
#
Написал аноним
14 мая 2012
-2
ку-ку))
мм..дякую))
та непогано))
а ти що там?
Ramzes:
супер.....а чого ти тут пишеш? слабо в лічку? а?
#
Написал аноним
14 мая 2012
-2
досі кохаю...до болі у грудях...до трепету губ...
Ramzes:
да?.....хм.....невже....скільки часу....така різниця в віці....неможе бути....
#
Написал аноним
14 мая 2012
«
1
2
3
...
20
21
[22]
nektome.blog
Ramzes
По рейтингу
стр.22
стр.22
та мені тут непогано писати)
мм..я бачу ти популярний..а казав що ні)
мм..дякую))
та непогано))
а ти що там?