Новых комментариев: 0
  1. +1
    ти коза непотрібна!!!!!!)))
    Ramzes: =) та звони давай)))!!! тіки вибачся тут)), перед всіма))
    #
    Написал аноним
  2. +1
    ку-ку..)
    що робиш?)
    Ramzes: насолоджуюсь життям) а ти?)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    фак! але вони всі овци!!!!!! шоб їм дошло навєрніка ще 20 раз напиши шо ти нікого не любиш!!!!!
    Ramzes: да....я тож поражаюсь))
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Хаха)мда..шо тут робиться:)
    любиш когось?0_о
    Ramzes: скільки казати..я нікого не люблю)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    ха а ти дружок з хлопчиками.("_")
    так так.__)))
    Ramzes: ......................
    #
    Написал аноним
  6. +1
    ахаха дужок,то ти прям на розхват!!!))))
    Ramzes: =) дада.....
    #
    Написал аноним
  7. +1
    так хто вже мій смайл стирив?
    дівчино оцей смайл мій ("_")
    і я попрошу тебе не використовувати його...будь ласка...
    Вова...це повідомлення писала НЕ Я ---"""ню я тебеж любаю)
    ("_") цьом***""""
    #
    Написал аноним
  8. +1
    а якже ця дівчина?
    ("_")
    дівчата за що ви його всі любите?
    #
    Написал аноним
  9. +1
    ню я тебеж любаю)
    ("_") цьом***
    Ramzes: о Боже...скільки вас тут))
    #
    Написал аноним
  10. +1
    хороший ти)))))))
    Ramzes: ой дякую)))ти тоже)
    #
    Написал аноним
  11. +1
    ти вже розлюбив машу л?
    Ramzes: дивіця попередню відповідь, там все пише.
    #
    Написал аноним
  12. +1
    повір ця зустріч може змінити багато! хочу бо хто зна шо може вийти в майбутньому.......
    Ramzes: ну? ми зустрілися....щось змінилося?
    #
    Написал аноним
  13. +1
    хороший)
    шалунишка*
    Ramzes: ахаха....моя фраза) пасиб)*
    #
    Написал аноним
  14. +1
    мейсон.......нах нах...до мене..пісь пісь.ахаха
    Ramzes: ах ти піпіська...сучечка) аахаха)
    #
    Написал аноним
  15. +1
    я хочу с тобою зустрічатися.
    Ramzes: ооо...
    #
    Написал аноним
  16. +1
    ти думав що були, але ну не вийшло в нас, тепер от жаліємо(
    Ramzes: даааа?.......i коли це все було?
    #
    Написал аноним
  17. +1
    до кого статус?
    Ramzes: До одноi дiвчини.
    #
    Написал аноним
  18. +1
    крутяцко...........
    Ramzes: Крепко крутяцько)
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Не знаю шо сталось, але ти якось змінився за останні дні.....знаю шо сталось, але ти якось змінився за останні дні.....
    Ramzes: Ого! Як хотiв) надiюсь в кращу сторону.
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Моська мускулиста)
    Ramzes: Ооо, нове порiвняння))) дякую) багато чого вiддавби,щоб дiзнатись хто це*
    #
    Написал аноним
  21. +1
    Да ти обідишся і ще схоч мене биті я і так маскуюся як німець
    Ramzes: Ну, як хоч)
    #
    Написал аноним
  22. +1
    мухаморчік)хд))=*
    Ramzes: Хахаха...сонечько)хд)=*
    а чого мухаморчiк?
    #
    Написал аноним
  23. +1
    самозакоханий егоїст
    Ramzes: Да, частина цього в менi е)))
    #
    Написал аноним
  24. +1
    а чому нажаль?
    Ramzes: Якщо ти та,про яку я думаю, то нажаль(
    #
    Написал аноним
  25. +1
    в тебе красиві очі))))
    Ramzes: Ммм пасiб)
    я тебе знаю, нажаль
    =*
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Друзья или алкоголь? Любимая половинка или гулянки? Ты любишь или тебя любят?Секс или отношения? Горькая правда или сладкая ложь?Воспоминания или реальность?
    Ramzes: Друзі
    Гулянки
    Мене
    Секс
    Залежить від ситуації
    Реальність
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Ти обіжаєся?
    Ramzes: ?
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Ти лівша чи правша?г
    Ramzes: правша)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ахааха.в кого малиш? ти мені ізміняєш?
    Ramzes: о_о
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Ну,шо влюбився?
    Ramzes: влюбився
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2