logo href
Анонимность — это свобода самовыражения!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
[4]
5
6
...
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
який же він блядун... просто хороша людина, поняла?
Ramzes:
)
#
Написал аноним
12 марта 2013
0
Ах,то ти бабнік...а , я,то думала))
Ramzes:
цікаво, хто це пише...)
ну і шо ти думала?
#
Написал аноним
12 марта 2013
0
Мій льоваа
Ramzes:
=*
#
Написал аноним
12 марта 2013
0
ахххх...класна ава, вовка))
Ramzes:
спасибі)
#
Написал аноним
12 марта 2013
0
лапочка моя)
Ramzes:
впевнена?
#
Написал аноним
11 марта 2013
0
хороший малиш)
Ramzes:
атвєть)
#
Написал аноним
10 марта 2013
0
Ти да ти чортеня проти мене))))) :****
Ramzes:
чуєш но....ти бестия)))
#
Написал аноним
13 февраля 2013
0
Хаха))
я перший))
Ramzes:
ну канєшно)
#
Написал
Nikolas
12 февраля 2013
0
ахахах..сам такий))
Ramzes:
то нема чого ото таке писати в мене на сторінці)))
#
Написал аноним
10 февраля 2013
0
ти гімнюк!!)... вгадай хто це)
Ramzes:
це піпіська)
#
Написал аноним
10 февраля 2013
0
Ти що та я ж ангел)))) на мене молитись треба а ти тут бочку гониш!!! Як ти так можеш??
Ramzes:
якшо ти ангел то я незнаю як мене назвати)
#
Написал аноним
08 февраля 2013
0
Рамзесик)))
Ramzes:
?)
#
Написал аноним
05 февраля 2013
0
все все, я так виражаю свій внутрішній бунт проти твоєї поганої поводінки!!!)))
Ramzes:
шо?! ця я повинен виражати бунт проти твоєї поведінки!!)
#
Написал аноним
26 января 2013
0
Чудо гарне*
Ramzes:
дякую)*
#
Написал аноним
14 января 2013
0
не будь таким впевненим) і взагаліто це ти моїм почерком пишеш)
Ramzes:
Ну якщо ти сюди заходиш то значить ще не все)
#
Написал аноним
30 декабря 2012
0
гад!!))),,,
Ramzes:
не ми такие, жизнь такая)
#
Написал аноним
25 декабря 2012
0
скіки можна взлітати??)
Ramzes:
вєчно) як я тебе ненавиджу....і її тоже)
#
Написал аноним
23 декабря 2012
0
не злись на нас... ми тебе (Л.І.)
Ramzes:
.............
#
Написал аноним
23 декабря 2012
0
ти зовсім злющий став....все...я тебе розлюбила
Ramzes:
не розлюбила) ти навiть пишеш моiм почерком)
#
Написал аноним
23 декабря 2012
0
ну от нашо ти удалився з vk?
Ramzes:
бо так захотів
#
Написал аноним
21 декабря 2012
0
ти на мене чого замахуєшся?
Ramzes:
???????
#
Написал аноним
19 декабря 2012
0
ти взагалі, ти просто взагалі...все я обідилась(((
Ramzes:
тобі щось від мене потрібно?
#
Написал аноним
10 декабря 2012
0
ну ти взагалі, ти що забув про мене?
Ramzes:
зайшов на твій аск і згадав!)*
#
Написал аноним
04 декабря 2012
0
ахахахах...бублічок...ахахха
Ramzes:
WTF?
#
Написал аноним
03 декабря 2012
0
Ти бублічок)*
Ramzes:
шо небудь)
#
Написал аноним
03 декабря 2012
0
В скільки в тебе закінчуються пари?
Ramzes:
ахаха) в 3 10)
а що?
#
Написал аноним
03 декабря 2012
0
Арррр***^^
Ramzes:
=*)
#
Написал аноним
02 декабря 2012
0
10фактів про мене! Юлія зімоха
Ramzes:
1живеш і навчаєшся в берестечку
2симпатична дівчина
3не любиш школу, тобі там скучно
4граєш волейбол
5маєш старшу сестру
6перейшла в 9 клас
7хочеш поступати туди, де вчуся я з сєрим
8все.....більше про тебе ніц не знаю)
#
Написал аноним
02 декабря 2012
0
Та нічо не заважає вроді
Ramzes:
ну і ?????
#
Написал аноним
28 ноября 2012
0
Ммм.. Таке тіло
Я б тебе... Аррр
Ramzes:
а що заважає?)
#
Написал аноним
27 ноября 2012
«
1
2
3
[4]
5
6
...
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
По рейтингу
стр.4
стр.4
ну і шо ти думала?
я перший))
а що?
2симпатична дівчина
3не любиш школу, тобі там скучно
4граєш волейбол
5маєш старшу сестру
6перейшла в 9 клас
7хочеш поступати туди, де вчуся я з сєрим
8все.....більше про тебе ніц не знаю)
Я б тебе... Аррр