а про мене 10 фактів...слабо..? (та шо сидить справа від тебе)))
Ramzes: канєшно не слабо)
Лєнок
ти тіпа швагро але дівчина
ти лежиш справа)
лежиш на моєму дивані
весела така)з тобою можна нормально побазарити
ice твоя краща подруга)
ти як і всі любиш тирити мої афігєнні пісні)
в дебе жестокий дідуля)
перший раз тебе побачив на футбольному полі)
17 ти не святкуєш з нами(
Ramzes: Калян Солтис
мій друг
кращий друг
четвертим фактом буде ім"я Наташа)))
24 ми відірвемся наповну)
в багато чому ти лінтяй)
вмієш зрозуміти і підримати
дуже хочеш грати контру....з нами)
я дурак шо послухав тебе в суботу 3 числа))
10 факт це Дімон...той шо Карташов)
це було важке питання)))
Бо цікаво що ж ви робите там
Ти ж не кажеш)
Лєнок
ти тіпа швагро але дівчина
ти лежиш справа)
лежиш на моєму дивані
весела така)з тобою можна нормально побазарити
ice твоя краща подруга)
ти як і всі любиш тирити мої афігєнні пісні)
в дебе жестокий дідуля)
перший раз тебе побачив на футбольному полі)
17 ти не святкуєш з нами(
P.S. Nikolas
мій друг
кращий друг
четвертим фактом буде ім"я Наташа)))
24 ми відірвемся наповну)
в багато чому ти лінтяй)
вмієш зрозуміти і підримати
дуже хочеш грати контру....з нами)
я дурак шо послухав тебе в суботу 3 числа))
10 факт це Дімон...той шо Карташов)
це було важке питання)))
не ми такі, судьба така)
шож ти зробиш....не зійшлись ми характерами...
чому ти кажеш іншим того не робити,а потім сам так робиш?
без цукерок залишишся напевно..
не соромно?