на придального кричав за пошлості а сам шо на аву поставив!!!!!!??? я ж казала шо ти пошляк(ну десь з глибині душі)
Ramzes: да ну....то я прсто ввів в google ''страсть'' взяв ''картінки'' такшо то не порно..то пристрасть....такшо ото мені ненада говорити шо я пошлий)))
що у тебе сталося? ("_")
чому ти думаєш що це Таня??? ("_")
то добре) ("_")
а ти з справився з ними..що вони так швидко сказали хто вони))
як справи? ("-") --- за цим смайлом ти будеш знати що це пишу Я.
Хай вас не хвилює кого він любе!
P. S. Я тоже радий що в мене є такий друг як ти!
Vin mene lubut* polube)))
як поживаєш?)
Хай вас не хвилює кого він любе!
P. S. Я тоже радий що в мене є такий друг як ти!
що змінить наша зустріч? чого ти так цього хоч?
добраніч.....