Новых комментариев: 0
  1. 0
    не важливо)
    що у тебе сталося? ("_")
    Ramzes: та нічого..з чого ти взяла?
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Чому такий не в настрої? ("_")
    Ramzes: хто ти?
    #
    Написал аноним
  3. 0
    яка Таня???
    чому ти думаєш що це Таня??? ("_")
    Ramzes: кароч.....мені все одно хто це......
    #
    Написал аноним
  4. 0
    хах)
    то добре) ("_")
    а ти з справився з ними..що вони так швидко сказали хто вони))
    Ramzes: Таня))) впізнав)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Привіт)
    як справи? ("-") --- за цим смайлом ти будеш знати що це пишу Я.
    Ramzes: я незнаю хто ти)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Re=Слідкуйте за своїм життям, а не за Вовиним!
    Хай вас не хвилює кого він любе!
    P. S. Я тоже радий що в мене є такий друг як ти!

    Vin mene lubut* polube)))
    Ramzes: ти помиляєшся....ти мені абсолютно байдужа) такшо не мічтай там))))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    a tu 4o protu???
    Ramzes: да вроді ні
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Харошенький)))) але..........
    Ramzes: о.....але. давай далі)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    tu mului))))
    Ramzes: дякую) хтось мене кадрить ахаха...але все одно приємно))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Привіт...)
    як поживаєш?)
    Ramzes: привіт. добре. а ти?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Слідкуйте за своїм життям, а не за Вовиним!
    Хай вас не хвилює кого він любе!
    P. S. Я тоже радий що в мене є такий друг як ти!
    Ramzes: да. розумні слова..=))
    #
    Написал аноним
  12. 0
    тобі хтось подобається?
    Ramzes: ніа..абсолютно ніхто
    #
    Написал аноним
  13. 0
    хм, интересна
    Ramzes: Що?
    #
    Написал аноним
  14. 0
    дуже хочу тебе побачити!!!!!!
    Ramzes: огоо....хто ж це в нас такий, дуже хоче глянути на мене?
    що змінить наша зустріч? чого ти так цього хоч?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ахахахахах
    Ramzes: мда....смішно)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    нe вийде..(невмовила.
    Ramzes: а жаль..було класно(
    #
    Написал аноним
  17. 0
    xD ну и клоун))
    Ramzes: =)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    хa логiчно.,aлe я мaю шe з мaмою пeрeговорити нa щот цього..))
    Ramzes: ахаха.....ну говори) тіки уговори)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    ну я нaд цим питaнням думaю,aлe щe нe вирiшилa,чи поиду..)
    Ramzes: якшо так скучилася то думати нетреба)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    я,я,я скучилaсь цe я хороший Зaйк*),a нe хтось iнший..
    Ramzes: зааайк*)....знаю) приїжай 11 в Перемиль...перестаниш скучать)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ахахахахахах....)
    Ramzes: шота нэ смэшно)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ммм....кльово....Придальний пошлий....))))))
    Ramzes: може)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    А не красіво задавати такі питаннячка дівчині...)))
    Ramzes: хм...добре...ми пойдьом другим путьом) коли ви народилися?)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Ти мене не можеш знати) ми з тобою навіть ніколи не спілкувались... але я тебе знаю)
    Ramzes: ооооо....а скільки тобі років?
    #
    Написал аноним
  25. 0
    на придального кричав за пошлості а сам шо на аву поставив!!!!!!??? я ж казала шо ти пошляк(ну десь з глибині душі)
    Ramzes: да ну....то я прсто ввів в google ''страсть'' взяв ''картінки'' такшо то не порно..то пристрасть....такшо ото мені ненада говорити шо я пошлий)))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    і хто це......???
    Ramzes: .......
    #
    Написал аноним
  27. 0
    =) добраніч)
    Ramzes: я тебе знаю)
    добраніч.....
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Завжди будь-ласка)))
    Ramzes: =)*
    #
    Написал аноним
  29. 0
    все в тебе буде добре))) от побачиш))
    Ramzes: дада) я знаю дякую за підтримку і за таку душевну бесіду)))
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Чого ж ти так негативно настроєний...???
    Ramzes: незнаю))) а шо має бути наче?
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.16
стр.16