logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
...
13
14
[15]
16
17
...
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
Вова.навіщо ти створив сайт цей? щоб нервуватись...
Ramzes:
Да) шоб нервуватись)
#
Написал аноним
31 мая 2012
0
Хорошо живет на свете Вии-ннии-Пухх!=)
У него жена манда и он лопух.=))))
Ramzes:
хаха..так точно)
#
Написал аноним
30 мая 2012
0
а на кого вчися?
Ramzes:
На 3УБНОГО ТЕХНIКА)
#
Написал аноним
30 мая 2012
0
ну обличчя твоє...але ти прикрасив його?правда?
Ramzes:
Задовбали..
#
Написал аноним
30 мая 2012
0
де навчаєшся?
Ramzes:
ТзОВ Медичний коледж "Монада"
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ця ава ,що у тебе стоїть з фотошопом правда?
це ж не твоє миле обличчя? ФоТоШоП!
Ramzes:
Це мое обличчя.!
Кароч..правду не доказують
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ця ава ,що стоїть в тебе правда з фотошопом?
Ramzes:
Не, скажу..там нема чого приховувати)
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ну велика..)
навіть якби я в лічку написала б то ти все одно не скажеш про це й вечір. правда?
а просто дізнаєшся хто це хоче знати..)
Ramzes:
Не, скажу..там нема чого приховувати)
#
Написал аноним
29 мая 2012
0
ну то чого ти написав такий статус? ну хоч трохи скажи ,що за вечір?
Ramzes:
Якi ви любопитнi) яка вам рiзниця?.
Якщо вам це так потрiбно то чого ви не напишите в лiчку?
#
Написал аноним
27 мая 2012
0
Оо, признавайся що за офігений вечерок у тебе був?)
Ramzes:
Дада,вже так i все розказав)
#
Написал аноним
27 мая 2012
0
і те що там пишуть у тебе збувається?
Ramzes:
Нуу..незнаю.сьоднi збулось)
#
Написал аноним
27 мая 2012
0
Ти віриш в гороскопи?
Ramzes:
Як коли) а що?
#
Написал аноним
26 мая 2012
0
Вова, я тебе підтримую, це лічне, і правильно ти написав не потрібно це все розголошувати)
Ramzes:
Вот i всьо..питання вичерпано
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Якщо я в лічку його спитаю, то він буде знати хто це пише, а так не цікаво) тому я хочу щоб він тут написав. Вова ти ж напишеш, про свої здогадки, хто тут тобі пише?правда? ти ж умнічок.)
Ramzes:
Нiчого я не буду писати
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Ооо, я бачу тут ще хтось пише від мого імені!
Ramzes:
Ахаха) паходу вас тут трошки е)
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Та просто цікаво. невже тобі важко сказати? принаймі я хочу знати чи ти назвеш моє імя) Так що скажи добре?
Ramzes:
недобре. Якщо вам шось треба то пишiть в лiчку..!
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
багато кому на даний момент)
Ramzes:
Недумаю...тим бiльше, нашо це все розголошувати?
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
Ти здогадуєшся хто це пише, чи взагалі хто тут пише?якщо здогадуєшся то будь ласкавий вкажи імя прізвище?)
Ramzes:
Навiщо це менi? Я собi догадуюсь..яке це мае значення?
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
А ти її подобаєшся.
Ramzes:
кому її?
#
Написал аноним
25 мая 2012
0
а для чого ти так статус ставиш? натхнення чи дівчата набридають?
Ramzes:
скоріше натхнення) люблю дівчат)
#
Написал аноним
24 мая 2012
0
А скількі см у тебе пісік?*
Ramzes:
всім бажаючим знати його розмір прохання перевіряти особисто)))
#
Написал аноним
18 мая 2012
0
ти спиш з дівками?
Ramzes:
ти спиш з хлопцями?
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
ку-ку))
а ти хочеш щоб я не писала?
добре не буду..тоді скажи для чого створив цей сайт?
Ramzes:
куку....шоб писали анонімні думки а не переписувалися тут....попереписуватись можна десь в другому місці...
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
Ахахах ображає таке ставлення до мене я тобі нічого поганого не робила і не збираюсь робити))))))
Ramzes:
мені все одно.....
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
Нічого не знаю за Юлю але
Алла змінилась повір те шо було
то було зараз зовсім інша)))) люди
міняються))))
Ramzes:
мені все одно...я все сказав...
#
Написал аноним
17 мая 2012
0
переспим?????а
Ramzes:
ахаха....ну давай))
#
Написал аноним
16 мая 2012
0
Дата написання. Написав тобі тут, бо вк тебе нема, а всі остальні можуть побачити це в мене на сторінці.
#
Написал аноним
04 мая 2012
0
він не вірний нікому просто любаю його:*
Ramzes:
вдячний за любов)
#
Написал аноним
20 апреля 2012
0
видно по тому як ти пишеш)
("_") а ти вірний тільки одній.)поважаю.
Ramzes:
скільки казати..я нікого не люблю)
#
Написал аноним
20 апреля 2012
0
ловю тебе мій хороший=*
Ramzes:
цілую за доброту але не люблю)*
#
Написал аноним
20 апреля 2012
«
1
2
3
...
13
14
[15]
16
17
...
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
По рейтингу
стр.15
стр.15
У него жена манда и он лопух.=))))
це ж не твоє миле обличчя? ФоТоШоП!
Кароч..правду не доказують
навіть якби я в лічку написала б то ти все одно не скажеш про це й вечір. правда?
а просто дізнаєшся хто це хоче знати..)
Якщо вам це так потрiбно то чого ви не напишите в лiчку?
а ти хочеш щоб я не писала?
добре не буду..тоді скажи для чого створив цей сайт?
Алла змінилась повір те шо було
то було зараз зовсім інша)))) люди
міняються))))
("_") а ти вірний тільки одній.)поважаю.