logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [93]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
[1]
2
3
4
»
Новых комментариев:
0
0
ну что можно сказать анонимно о мудаке живущем в украине?только то что он мудак и при мысле где он живет,мне хочется срать кирпичами
Ростислав:
нацистам смерть
#
Написал аноним
27 июля 2011
0
дурєнь ти мій любимий)) =Р
Ростислав:
угу )) твій ))))
#
Написал аноним
25 июля 2011
0
та він явно пед :DDDD
Ростислав:
підтримую ))))
#
Написал аноним
22 июля 2011
+2
питання кидають на спрашивай.ру
а тут має бути думка про людину!
Ростислав:
спс кеп, два сайти анонімні, тож тут і там можна питати, висловлювати думку про людину і тд ...
#
Написал аноним
20 июля 2011
+2
придурку сюда кидають думки а не питання!
Ростислав:
сонце, почитай 4 повідомлення нижче !!!
ото тупі питання )))))
#
Написал аноним
16 июля 2011
0
Почему именно ее вибрал в роль девушки?
Ростислав:
потому что люблю )
#
Написал аноним
16 июля 2011
0
а почему именно она?
Ростислав:
ем ... непонял ..
#
Написал аноним
06 июля 2011
0
она мужчина??
Ростислав:
ахах, спроси ее )))
#
Написал аноним
30 июня 2011
+1
и кстати: твоя девушка в курсе што ти гей??
Ростислав:
угу, она к етому хорошо относитса )))))
#
Написал аноним
29 июня 2011
+2
скажи мне пацанчик...ет кльово бить пидаром?
я не пойму как мужик может целоватса з другим мужиком.....хочеш я ети фото в инет виложу??
Ростислав:
ахахах, блин, откуда ти узнал ? ))))
плис никому не говори !! )))))
ахахахха, пзц ......... )))))))
#
Написал аноним
29 июня 2011
0
...аха дубіна..))
Ростислав:
ахах )) дада ))
#
Написал аноним
27 июня 2011
0
ахуєнний. вот так то :)
Ростислав:
хм, не думаю )))
#
Написал аноним
26 июня 2011
0
ггГГггг лапочка)
Ростислав:
неа ))))
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
файний, симпатичний, але жорстокуватий.....
Ростислав:
ахахахха, дада )))
#
Написал аноним
20 июня 2011
0
перші 5 друзів в списку вконтакті?
Ростислав:
нафіг тобі?
#
Написал аноним
19 июня 2011
0
але файну дупу маєш)*
Ростислав:
ммммм, цікаво хто це ))
#
Написал аноним
17 июня 2011
0
ти маленьке риженюсіньке емо...
побрий піпіську...
бла бла...еее....ненаю....
і дупу побрий
Ростислав:
прист )) підтримую ))))
#
Написал аноним
17 июня 2011
0
))))))____^_^
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
красивенький мальчик
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
красивенький
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
смішний!!!
Ростислав:
дяка )))
#
Написал аноним
15 июня 2011
0
підарок макрожопий
Ростислав:
пзц, обідно )))))))
#
Написал аноним
13 июня 2011
0
якщо написали догадалась,то це дівчина,сам подумай!!!!
Ростислав:
блін, не знаю!!
#
Написал аноним
11 июня 2011
0
мимо. ше варіанти будуть?
Ростислав:
ем, дільний?? )))
#
Написал аноним
09 июня 2011
0
сам дай дупля, хто то) на твому місці я б догадалась)
Ростислав:
аххаха, думаєш я не догадався? )))))) то чигирик полюбому !!!!! )))))))))
#
Написал аноним
09 июня 2011
0
я к я тебе, сцуко, люблю ахахах :*
Ростислав:
хм, цікаво хто ж то написав ? ))))))
мене ще так ніхто не називав )))
#
Написал аноним
09 июня 2011
+1
а ти зустрічаєшся з Машкою?
Ростислав:
неа
#
Написал аноним
08 июня 2011
0
всьотаки слабо....
Ростислав:
угу!
#
Написал аноним
07 июня 2011
+2
йобнутий на всю голову
кретин
єбанат
Ростислав:
оооооо, малалетки нападають ))))
#
Написал аноним
06 июня 2011
0
Будь мужиком і назви імена) слабо?)))
Ростислав:
скажу, тільки не тут
#
Написал аноним
06 июня 2011
[1]
2
3
4
»
nektome.blog
Ростислав Бігун
Ростислав Бігун
а тут має бути думка про людину!
ото тупі питання )))))
я не пойму как мужик может целоватса з другим мужиком.....хочеш я ети фото в инет виложу??
плис никому не говори !! )))))
ахахахха, пзц ......... )))))))
побрий піпіську...
бла бла...еее....ненаю....
і дупу побрий
мене ще так ніхто не називав )))
кретин
єбанат