Ти сказав, що є люди ,яких ти поважаєш? Кого ти поважаєш зі своєї групи,чи є такі взагалі? І чому ти взагалі пішов туда вчитись,не залишився в школі????
Ростислав: угу, є такі люди і групі яких я поважаю, але їх мало! Пішов тому що захарило мене сидіти в класі з людьми яких бачищш кожен день 10 років, тож я пішов до львова!
ти не хочеш нічого нового....ти зупинився на тому що є і не хочеш йти вперед....візьми собі за головне не всі люди підлі і готові на зраду!
Ростислав: я знаю що я консерватор,і мені то подобається, хоча треба йти вперед
кожна людина можна зрадити, по собі знаю, і тільки ониниці люди які можуть тебе вислухати і зрозуміти
а якщо чесно то є, імя не скажу!
і ебало крнчене
люБлю*
кожна людина можна зрадити, по собі знаю, і тільки ониниці люди які можуть тебе вислухати і зрозуміти