Новых комментариев: 0
  1. +1
    В тебе є дівчина???
    Ростислав: неа, є хлопець
    #
    Написал аноним
  2. +2
    про кого думаєш перед сном, какулька? ахахахах
    Ростислав: ну думаю про то що я зробив за сьогоднішній день, і так кожен день
    #
    Написал аноним
  3. +1
    є дівчина яка тобі подобається? як звати?
    Ростислав: неа, мені більше хлопці подобаються ))))))

    а якщо чесно то є, імя не скажу!
    #
    Написал аноним
  4. +2
    Ти сказав, що є люди ,яких ти поважаєш? Кого ти поважаєш зі своєї групи,чи є такі взагалі? І чому ти взагалі пішов туда вчитись,не залишився в школі????
    Ростислав: угу, є такі люди і групі яких я поважаю, але їх мало! Пішов тому що захарило мене сидіти в класі з людьми яких бачищш кожен день 10 років, тож я пішов до львова!
    #
    Написал аноним
  5. -4
    тормоз кончений...заїбав вже бо він типу модний а я урод...я тебе ще обканчаю...
    Ростислав: ахахха, канчатель блять )))))) якщо ти такий модний то скажи мені то в лице, і не ний
    #
    Написал аноним
  6. -2
    Фу ЛОх якийсь ти!!!
    і ебало крнчене
    #
    Написал аноним
  7. +1
    Так і є) :ь
    #
    Написал аноним
  8. +1
    Мм...хороший^^^
    Ростислав: ех, якби ж так було ....
    #
    Написал аноним
  9. +11
    Люблю сильно пресильно!!!...(здогадаєйся від кого це повідомленння!)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    а я тебе люблю як друга)...ти дуже класний тып завжди веселий завжди буть таким)).....то точно не Маша писала!
    Ростислав: ахахахах, лан )))))
    #
    Написал аноним
  11. +1
    тиии...ЧУДІК)
    #
    Написал аноним
  12. +13
    Люблю дуже сильно
    #
    Написал аноним
  13. +1
    гопнік на районє))
    Ростислав: васа внатуре ))))
    #
    Написал аноним
  14. -1
    Хватить мені Ростика обіжати...покараю
    Ростислав: ахахаххахахахахахаха
    #
    Написал аноним
  15. +2
    хага..я з теюе поражаюся...
    Ростислав: я з себе тож ))))))
    #
    Написал аноним
  16. -1
    ЕМО !!!!!!!!!!
    Ростислав: дааааааааа
    #
    Написал аноним
  17. +2
    Прис придурок!!!!!!!
    Ростислав: ну як коли
    #
    Написал аноним
  18. -5
    этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрыт  
    Ростислав: не пали контору
    #
    Написал аноним
  19. -2
    ну ви і казюльки*
    люБлю*
    #
    Написал аноним
  20. 0
    то остання 100% прист писав!
    Ростислав: угу )))))))
    #
    Написал аноним
  21. 0
    мале дурне гамно...з маленькою піпіською...
    Ростислав: аахаххахахах
    #
    Написал аноним
  22. +3
    Гарнюня ти...ти цінуєш всіх, а не замічаєш тих, хто цінує тебе...
    #
    Написал аноним
  23. -3
    міг би і сам догадатись....)
    #
    Написал аноним
  24. -4
    серйозно.....то не Оксана.....
    Ростислав: а хто? ))
    #
    Написал аноним
  25. -3
    хех...не вгадав не Оксана...=РРРР
    Ростислав: а якщо чесно?
    #
    Написал аноним
  26. -3
    не всіх......
    Ростислав: оксана, всіх ........
    #
    Написал аноним
  27. +3
    ті одиниці потрібно цінувати......
    Ростислав: я і ціную
    #
    Написал аноним
  28. -1
    ти не хочеш нічого нового....ти зупинився на тому що є і не хочеш йти вперед....візьми собі за головне не всі люди підлі і готові на зраду!
    Ростислав: я знаю що я консерватор,і мені то подобається, хоча треба йти вперед
    кожна людина можна зрадити, по собі знаю, і тільки ониниці люди які можуть тебе вислухати і зрозуміти
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ти боїшся людей і відштовхуєш їх...
    Ростислав: ну я б не погодився, просто є люди яких я поважаю а яких ні
    #
    Написал аноним
  30. +7
    Занизької думки про себе..
    Ростислав: +1
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ростислав Бігун
  3. стр.3
стр.3