Давай ше я до тебе пристану.))))))) Я так то все перечитала. І думаю. Може то я тобі подобаюсь. Вроді дружим. Тому можна прохання???? Напиши тій дівчини шо тобі нравится в лічку. Хоч шось. А може то я. Мені буде приємно)))))))))))) А якшо нє то переживу
Ростік хороший)))))
а нашо питаєш?
багато є таких імен,яке ти назвеш,звідки я можу знати хто це? скажи