Новых комментариев: 0
  1. 0
    Ні.. знаю..але озвучувати не хочу...
    Ramzes: Хах...ну я не екстрасенс...я неможу читати твоi думки...
    #
    Написал аноним
  2. 0
    НеважнО...
    Ramzes: Бач...ти сама не знаеш...(([
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Да да...а ти навіть словечка до мене не хоч промовити...
    Ramzes: A навiщо цi слова?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Ах скучиЛась за тобою!......
    Ramzes: Ах...невже...
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Ну й ладНенько
    Ramzes: Вот i харашо...
    #
    Написал аноним
  6. 0
    А ти сам подумай...якщо ти дійснО знаєш хто я...
    Ramzes: Шось я не догадуюсь)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Та так..... проСто якось оБіднО сТало.....
    Ramzes: А чого? За шо обiдно?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Дааа????? Ну тоді це добре....
    Ramzes: Да, але я не розумiю...нашо тобi ця писанина?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    НапевнО, ти помиЛявся......
    Ramzes: Менi Все одно...а я тебе знаю, твiй почерк тебе здае)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Навіть не знаю....день ти хороший, день такий що я просто тебе невпізнаю..
    Ramzes: Емм...цiкаво цiкаво) я думав шо я одинаковий для всiх...хахаха)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Як для яких людей....для когось в кращу, для інших наоборот...
    Ramzes: а для тебе в яку сторону??)*
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Ну і хто?**)то?**)
    Ramzes: Скажу тiльки одне:
    :*****
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Коли небуть скажу тобі ще раз хто я**)и небуть скажу тобі ще раз хто я**)
    Ramzes: Та я вже потрошки догадуюсь =*
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Ой Вовка,Вовка..*)))хах мені смішно:-P:-P
    Ramzes: Ну то смiйся далi)*
    #
    Написал аноним
  15. 0
    О ні ні ні..тому що ти зразу здогадаєшся**)
    Ramzes: Агамс****) ну скажи)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    =**a ти все ж таки мене знаєш*)
    Ramzes: Вкажи хоть мiсто, в якому ти живеш.
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Секрет***)пупс
    Ramzes: Aх, жаль. Ну i на том дякую) =*
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Хороший пупсік)=***,а ти мені подобаєшся*...*ший пупсік)=***,а ти мені подобаєшся*...*
    Ramzes: Вау, пупсiк******хахаха)
    пасiiб =*
    але хто ти?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Ммм...ховраШок....=****
    Ramzes: Ммм пасiiб) =****
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Еа ні хуя........,........
    Ramzes: Ну чьо ти? Пиши давай.
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Як я іщьо щьось напішу то ти міне впізнаiш
    Ramzes: Ну пиши...цiкаво)))
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Шмакадявка
    Ramzes: Сам ти такий, або така)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ой люди...та ви ще егоїстів не бачіли. Ненада цих пантів
    Ramzes: Дадада,слухайте цю людину)))
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Та будь ласка
    =*
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  25. 0
    ХорошиЙ...смішненьКий....))))
    Ramzes: Я смiшненький? Таке менi кажуть вперше)
    дякую)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    як бачиш не забула)
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  27. 0
    нуу..не знаю,тоді було весело..і ти казав що цього не забудеш..от так то))
    Ramzes: Дадада...я це часто згадую...я думав, шо ти це вже забула)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    якщо правильно зрозумієш то допоможе..
    а це вже неважливо..хай буде ніхто)
    Ramzes: Ну,тодi велике дякую тi незнайомi людинi, яка дала менi пораду)))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    мда...ясно все..ну як хочеш твоє життя..
    просто порада тобі на майбутнє:це не весь світ обертається навколо тебе,це ти просто на місці стоїш...*
    Ramzes: О_о_о дякую, менi це допоможе...i все ж...хто ти?
    #
    Написал аноним
  30. 0
    не частина,а більша половина тебе,а найгірше,що ти навіть не намагаєшся змінитись(це сумно якось..
    Ramzes: Нi, це не сумно) а змiнюватись я нехочу...менi i егоiстом непогано бути)))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.21
стр.21