logo href
Анонимность — это свобода самовыражения!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [872]
Личный блог [16]
Фотографии [4]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
3
[4]
5
6
...
20
21
22
»
Новых комментариев:
0
0
не кидай мене)****
Ramzes:
я повинен)*
не ми такі, судьба така)
шож ти зробиш....не зійшлись ми характерами...
#
Написал аноним
09 ноября 2012
0
Ти мене розчарував, пупс, я в пєчалі((((
Ramzes:
бейба, ти сама винна)
#
Написал аноним
08 ноября 2012
0
цікаво!!!!
Ramzes:
)
#
Написал аноним
08 ноября 2012
0
а чия?!????????
Ramzes:
а шо?
#
Написал аноним
08 ноября 2012
0
це твоя дівчина?
Ramzes:
нє
#
Написал аноним
07 ноября 2012
0
хто це на авці вк з тобою?!
Ramzes:
альонка)
#
Написал аноним
07 ноября 2012
0
какой то ты упоротый
Ramzes:
Який я?)....
#
Написал аноним
03 ноября 2012
0
а нє правда?
Ramzes:
нєа
#
Написал аноним
02 ноября 2012
0
як учьоба?:)
Ramzes:
зашибісь)
#
Написал аноним
31 октября 2012
0
чому ти такий дивний? ви з братом вопше не похожі.
чому ти кажеш іншим того не робити,а потім сам так робиш?
Ramzes:
шо ти лєпіш тут?) з яким братом?)
#
Написал аноним
31 октября 2012
0
Вольодька!))
Ramzes:
шо там?) хто там?)
#
Написал аноним
29 октября 2012
0
в чому твоє щастя?
Ramzes:
в моїх друзях, моїх батьках,і взагалі в моєму житті)
#
Написал аноним
27 октября 2012
0
...щасливий?
Ramzes:
та да...канкрєтно)))
#
Написал аноним
26 октября 2012
0
ммм...яке тєло))
Ramzes:
пасіба))
#
Написал аноним
26 октября 2012
0
Чуєш незнає він , а я)))Зайчик***
Ramzes:
незнаю....я нычого незнаю...
#
Написал аноним
14 октября 2012
0
дякую за те шо ти мій ДРУГ!
Ramzes:
завжди будь ласка)) я тоже радий...і тоже дякую)))
#
Написал
Nikolas
11 октября 2012
0
що робиш..?)
Ramzes:
В лiчку будь ласка))
#
Написал аноним
10 октября 2012
0
Милашка)))** девушка есть?)))
Ramzes:
спасибо)) да я сам незнаю))
#
Написал аноним
07 октября 2012
0
ладно...будуть тобі цукерки...))
Ramzes:
о...так краще) люблю цукерки))) особливо м*ятні)))
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
от.ви гляньте всі, такий малий, а тикий хитрий))
Ramzes:
=ррррррррррррррррр
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
ти такий вредний...я не думала.....)
без цукерок залишишся напевно..
Ramzes:
ти обіцяла!) зі мною так не можна)
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
а ти і є маленький...ммм*)
Ramzes:
ах ти.....і я тоже ах)
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
а ти.малий, повторюєш..))
не соромно?
Ramzes:
а не соромно називати мене малим?)
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
ти тоже прозивака...))
Ramzes:
а ти перша почала =р
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
малеееенький...)
Ramzes:
прозиваака)*
#
Написал аноним
06 октября 2012
0
Ух какая фотаааа* зачьот*
Ramzes:
благодарєн)))
#
Написал аноним
05 октября 2012
0
Ты мой самый близкий друг, который всегда помогает, забывая о всех своих проблемах. Я так люблю твою поддержку, ведь ты отлично понимаешь меня как никто другой. Ты самый добрый человек на всей этой Земле
Ramzes:
красиво....
спасибо....
я тоже)))
#
Написал аноним
02 октября 2012
0
зайчику я думаю ти мене поймеш)
Ramzes:
Я cпробую)
#
Написал аноним
24 сентября 2012
0
Хто сказав шо я його не люблю??? Я його ціле літо чекала і вірність берегла)))
Ramzes:
да?)) і як результат?)
#
Написал аноним
18 сентября 2012
0
хах...ви тут таку фігню пишете,що любите його..а насправді це неправда і для чого?
#
Написал аноним
17 сентября 2012
«
1
2
3
[4]
5
6
...
20
21
22
»
nektome.blog
Ramzes
стр.4
стр.4
не ми такі, судьба така)
шож ти зробиш....не зійшлись ми характерами...
чому ти кажеш іншим того не робити,а потім сам так робиш?
без цукерок залишишся напевно..
не соромно?
спасибо....
я тоже)))