я не знаю хто тут пише,розбирайтесь самі, але мені здається шо *защітнік* не писав до власника сторінки,а писав до того аноніма шо написав той брєд про мене.
І ше я вас дуже прошу не пишіть за мене херні..я вам ничьо поганого не робила!
Ramzes: шо? воно до мене писало.....! слабо в лице сказати....де ти дівся?а? якшо почав шось робити то доводь справу до кінця!!і думати треба!!! урод!
так я напишу, тіки ти скажи хто ти.
А за Юлю тут хуйні не пиши бо ти її не знаєш,не знаєш шо в неї на душі. Хоч сказати скажи в лице,а за спиной не треба пиздіть.
дура ти знаєш мене?чи я розказувала тобі сама може шось? Так нєхуй тут за мене писати.
В анонім написала,а чого не підписала ім*я чи ініціали якшо ти так знаєш?
За свої слова дорогенька треба відповідати..!!!
Якшо така обізнана в мому житті то в лічку мені напиши,а ти в ЛС мені точно не напишиш..тому завали морду і сюда тоже нєфіг писати.!
це було несподівано =D
І ше я вас дуже прошу не пишіть за мене херні..я вам ничьо поганого не робила!
А за Юлю тут хуйні не пиши бо ти її не знаєш,не знаєш шо в неї на душі. Хоч сказати скажи в лице,а за спиной не треба пиздіть.
модно буде тобі з таблом розбитим ходити.
А ше ти її в лице таке скажи вона знайде тобі відповідь.
В анонім написала,а чого не підписала ім*я чи ініціали якшо ти так знаєш?
За свої слова дорогенька треба відповідати..!!!
Якшо така обізнана в мому житті то в лічку мені напиши,а ти в ЛС мені точно не напишиш..тому завали морду і сюда тоже нєфіг писати.!
яка різниця хто з ким дружить?
давно мене тут не було))
То ж не я з пєдіками дружу...
І ти таким станеш!