Новых комментариев: 0
  1. 0
    Неяку Іванку він не любить))))В нього зі мною шури - мури)))
    Ramzes: Да..? А з чого ти це взяла?)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    любиш іванку ?
    Ramzes: Шо? Яку???
    #
    Написал аноним
  3. 0
    секасний ти мій)хд*
    Ramzes: Твiй твiй*...
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Что делаешь?
    Ramzes: насолоджуюсь життям
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Я рада за тебя очень!
    Ramzes: =***......
    #
    Написал аноним
  6. 0
    А сейчас уже лучше?
    Ramzes: Да, намного)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    У меня что-то очень плохо.А что у тебя случилось?
    Ramzes: Та вечер просто был тупой(
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Ти ще ребьонок,а вже показуєш себе крутого! зачем?
    Ramzes: Даа? Не тобi мене судити!!
    Якшо ти така(ий) смела тут це писати то чого ти не спитаеш цього в мене? Сам на сам?а?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Как дела?......
    Ramzes: Галимо) а у тебя?
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Хаха) вам ще не набридло тут переписуватись?
    Ramzes: Тобi не пох?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Привет))))
    Ramzes: Привет)....
    ответить · скрыть · удалить · забанить
    #
    Написал аноним
  12. 0
    А че так долго спим?
    Ramzes: Да всегда так)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Что делаешь?
    Ramzes: Только что проснулся)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    А ты про каких сволочей подумал?
    Ramzes: Про комаров)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Комаров))))))
    Ramzes: Дааа, самое большое зло в мире)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Мне тебя очень жаль:(Бедненький..ну их везде хватает у нас тож есть эти сволочи..
    Ramzes: Ты за каких сволочей говоришь?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Ммм, тіло нічогеньке) красава!) тільки труси підніми чуть)
    Ramzes: Ахаха) дякую) а нашо? По моему так навiть краще)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ти що лучої ави не міг придумати?
    Ramzes: Тебе гребе?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Ну как знаешь...)Как дела?
    Ramzes: Так себе( комары искусали за вечер.(
    #
    Написал аноним
  20. 0
    А надо на 1000%)))
    Ramzes: Не надо) мне етого хватает)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Ты уверен?)))))
    Ramzes: Да, на 97% =D
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Кто я?.......
    Ramzes: Девушка))..
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Що то в тебе за ава?аа?
    Ramzes: А що аа??...
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Ну и...................
    Ramzes: Что и?)....
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Ты ещё не догадался кто я?(фото супер)***
    Ramzes: догадуюсь)) спасибо)*
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Что делаешь?
    Ramzes: Фото смотрю)
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Ну ладно может быть скажу.
    Ramzes: Давай.....)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    О, я бачу ти вже захопився новою дівчиною? а стару де дів, де та що тобі так подобалась?!
    Ramzes: Менi просто цiкаво хто пише) а з дiвчиною в мене все норм)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    А что мне за это будет?:-))))
    Ramzes: ...Увидим)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Да..................
    Ramzes: Я тв смотрю...так ты скажеш кто ты?
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.7
стр.7