Новых комментариев: 0
  1. 0
    Ну в смысле что делаешь?
    Ramzes: На даный момент?
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Ну я подумаю и может быть скажу.А ты чем занимаешся?
    Ramzes: Сейчас или вообще?
    #
    Написал аноним
  3. 0
    А ты очень сильно хочешь знать кто я?
    Ramzes: Канешно) очень очень)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Потому что сейчас не хочу что б ты знал кто я.
    Ramzes: ...Почему?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Ну я же сейчас общаюсь и мне интересно по этому так и думаю.
    Ramzes: Почему не напишешь в лс?
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Потому что ты интересный молодой человек.
    Ramzes: почему ты так думаешь? ведь ты меня не знаешь)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Тогда откуда ты неня знаешь?
    Ramzes: Я тебя тож незнаю)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    К сожелению нет
    Ramzes: почему к сожалению?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    А ти що теж був на дискач? ну да, та ж пів 4 год. ранку прийшла домой)
    Ramzes: Да, був я на дискачi)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Ничего просто я там отдыхаю.
    Ramzes: Мы знакомы?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Спасибо.Я вижу ты не далеко живешь от Хриников,да?
    Ramzes: Не очень далеко) а что?
    #
    Написал аноним
  12. 0
    дискач шикарна,раз прийшла вночі домой)
    Ramzes: ого..аш вночi?? а я ранком)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Еду на отдых.Приятного апетита!
    Ramzes: спасибо)приятного отдыха
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Что делаешь?
    Ramzes: картошку ем))) а ты?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Привет малыш!
    Ramzes: ммм*...ну привет))
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Я не гуляща) я була на дискач)
    Ramzes: I як тобi?га
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Хахахах..ой спасибі.:-)))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Ну хоча ти не Іван але всеодно вітаю зі святом!
    Ramzes: Ахаха.) дякую. I тебе зi святом)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Ааа...і на довго ти туди?
    Ramzes: Нi, сьогоднi Додому
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Нічого нового.Стоїть)))А ти що туди?
    Ramzes: Треба менi дещо там забрати)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    В Луцьку.......................
    Ramzes: Ну i????...
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Я там вчора була.
    Ramzes: Де там?....
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Спати хочу( а так нормік,що робиш?
    Ramzes: Я iду в луцьк)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    пів-4год. ночі ти не хоч спати? а я тільки що прийшла)
    Ramzes: Ого) яка гуляща.)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Привіт.Як справи?
    Ramzes: Привiт. Голова болить( а в тебе як?
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Чого ти не спиш?
    Ramzes: Не хочу. Зара йду) а ти чого?
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Хах) сумніваюся, ти ніколи не дізнаєшся хто я)
    Ramzes: Може це i на краще
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Хах)а якби я сказала хто я то що?
    Ramzes: То я б не втiк!
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Емм...трохи було скучно тоді коли ти втік)) а спалось так собі)
    Ramzes: Ага! То через те шо ти менi не сказала хто ти!
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Солодких снів!*
    Ramzes: I тобi*))))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.8
стр.8