Новых комментариев: 0
  1. 0
    чого не спимо?
    Ramzes: Пишим в лiчку)*
    це було несподівано =D
    #
    Написал аноним
  2. 0
    про кого статус?
    Ramzes: Про дiвчину..(
    #
    Написал аноним
  3. 0
    я не знаю хто тут пише,розбирайтесь самі, але мені здається шо *защітнік* не писав до власника сторінки,а писав до того аноніма шо написав той брєд про мене.
    І ше я вас дуже прошу не пишіть за мене херні..я вам ничьо поганого не робила!
    Ramzes: шо? воно до мене писало.....! слабо в лице сказати....де ти дівся?а? якшо почав шось робити то доводь справу до кінця!!і думати треба!!! урод!
    #
    Написал аноним
  4. 0
    "Чуеш ти гамно! Ти менi його розiб'еш??ти в лiчку пиши!"- слова власника сторiнки
    Ramzes: Тепер скажи хто ти...защитнiк
    #
    Написал аноним
  5. 0
    так я напишу, тіки ти скажи хто ти.
    А за Юлю тут хуйні не пиши бо ти її не знаєш,не знаєш шо в неї на душі. Хоч сказати скажи в лице,а за спиной не треба пиздіть.
    Ramzes: ти гамно!!!!!
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Хуясе ти умне,знаєш шо модно..клас
    модно буде тобі з таблом розбитим ходити.
    А ше ти її в лице таке скажи вона знайде тобі відповідь.
    Ramzes: Чуеш ти гамно! Ти менi його розiб'еш??ти в лiчку пиши!
    #
    Написал аноним
  7. 0
    дура ти знаєш мене?чи я розказувала тобі сама може шось? Так нєхуй тут за мене писати.
    В анонім написала,а чого не підписала ім*я чи ініціали якшо ти так знаєш?
    За свої слова дорогенька треба відповідати..!!!
    Якшо така обізнана в мому житті то в лічку мені напиши,а ти в ЛС мені точно не напишиш..тому завали морду і сюда тоже нєфіг писати.!
    Ramzes: ..............................
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Ну а ти заходи(звертайся)до неї если чьо......
    Ramzes: ого...хтось на когось має зуб)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Ну єслі перетрахатись зараз модно то ЮЛЯ КОРІНЕЦЬКА ВАШЄ МАДНЯЧЯ ВО ВСІХ СМИСЛАХ ЕТОҐО СЛОВА!
    Ramzes: ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
    #
    Написал аноним
  10. 0
    а на кого?
    Ramzes: велика різниця??
    #
    Написал аноним
  11. 0
    А ти случайно не на теслючку запав???
    Ramzes: ревнуєш? та ні, не на теслючку)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Вовка, вона варта того щоб на неї западати. Справді не така як інші. Особлива. Nikolas
    Ramzes: я не спорю....але є одне але....я тобі вже казав)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    та видно по тому що ти пишеш,говориш,по твоїх вчинках. хочеться так пошло робити?
    Ramzes: Тобi не все одно який я?
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ты красавчик!*
    Ramzes: дякую, міледі)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ну й ти пошлий став...
    Ramzes: З чого ти це взяла?
    #
    Написал аноним
  16. 0
    любцяю тебе=*
    Ramzes: да ну)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Что сейчас модно?почему?
    Ramzes: сейчвс модно напится,поебатся и набить кому-то морду
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ти бачу дівчину хочеш мати?але яку таку для понтів чи для себе)
    Ramzes: погано ти дивишся..не шукаю я дiвчини
    #
    Написал аноним
  19. 0
    чьо такий без настрою?
    Ramzes: з чого ви взяли що я без настрою?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    а чого переживати за тебе?
    Ramzes: йди в сраку)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ого..яка війна?)
    яка різниця хто з ким дружить?
    Ramzes: Та тут просто хтось переживае.
    #
    Написал аноним
  22. 0
    оо,Вовік привіт)
    давно мене тут не було))
    Ramzes: Здарова..я незнаю
    #
    Написал аноним
  23. 0
    А чьо я то маю переживати?
    То ж не я з пєдіками дружу...
    Ramzes: Назви свое iм'я
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Та мені похуй... За тебе обідно!
    Ramzes: То йди ти нахуй..ти за себе переживай!!!
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Чьо ти дружеш з "тими" гумнищанами? Вони якісь лохі!
    І ти таким станеш!
    Ramzes: Ти хоч шоб я з тобою дружив. да?
    #
    Написал аноним
  26. 0
    ппппппплллллллллллуууууууггггггггг LOL
    Ramzes: В лице скажи
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Привіт лапо4ка!))
    Ramzes: Привiт)))...
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ну ти мій хороший*
    Ramzes: =))))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Ну бачиш я ж казала, такщо дівчатка обломіться****Да мій секасний бой?*
    Ramzes: Застiсняла боя*
    #
    Написал аноним
  30. 0
    То ж ти сам сказав що ти мій****
    Ramzes: Ой вибач) дада) твiй i тiльки твiй)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. стр.6
стр.6