logo href
Анонимность — это свобода самовыражения!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [154]
Личный блог
Фотографии [1]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
[2]
3
4
5
6
»
Новых комментариев:
0
0
як екзамени?
Олеся:
погано((бажала кращого
#
Написал аноним
06 декабря 2012
0
Які бари Луцька тобі подобаються?
Олеся:
я по барах не хожу, не знаю)
#
Написал аноним
06 декабря 2012
0
чого ти ігноруєш хлопців?
Олеся:
я ігнорую тільки декількох
#
Написал аноним
05 декабря 2012
0
ахаха...чого ти питання про хлопців удаляєш??
Олеся:
бо задовбали вже!
#
Написал аноним
28 ноября 2012
0
Олеся та не переживай ти так за навчання. Все буде якнайкраще)))))))
Олеся:
ну я надіюсь)
#
Написал аноним
28 ноября 2012
0
господи ви вже достали її з цими хлопцями шмопями бля! харош!
питайте нормальне шось тіпа : як навчання ,як справи ,як життя, як настрій ,куди ідеш завтра і тд!
Олеся:
о!
пасіб
#
Написал аноним
28 ноября 2012
0
Хай самі рішають хто кого любить,а хто не любить.це не ваші праблєми!
Олеся:
да, дружбан!)
#
Написал аноним
25 ноября 2012
0
а він в неї є чи що??
вона просто сказала,шо любить його,а він може її не любить((
Олеся:
ахах...так цікаво за цим всім спостерігати)
#
Написал аноним
24 ноября 2012
0
Вам не похуй звідкі її хлопець?
Олеся:
да!
#
Написал аноним
24 ноября 2012
0
Шо в тебе сталось?
Про шо статус??
Олеся:
проблеми на навчанні
#
Написал аноним
23 ноября 2012
0
чоткій статус)))
Олеся:
я знаю)
#
Написал аноним
22 ноября 2012
0
Якщо ти його любиш,чого ж ви досі не разом??
Олеся:
аха...ти взагалі нічо не знаєш)
#
Написал аноним
22 ноября 2012
0
А цей хлопець з твого коледжа,якого ти любиш??
Олеся:
не зовсім
#
Написал аноним
22 ноября 2012
0
де плануєш зустрічати Новий рік?
Олеся:
хотілося б в Луцьку)
але це ще не точно...
#
Написал аноним
22 ноября 2012
0
ти красива
Олеся:
мм..дякую)
#
Написал аноним
21 ноября 2012
0
любиш когось з хлопців??
Олеся:
да
#
Написал аноним
20 ноября 2012
0
на те що тобі пишуть нижче
Олеся:
вже да
#
Написал аноним
19 ноября 2012
0
Олесічка,та пажалуста))*
Олеся:
я не хочу з тобою говорити!
просто не чекала такого і взагалі ти такого понакручував!
#
Написал аноним
19 ноября 2012
0
тобі взагалі пофіг да ? :D
Олеся:
на що?
#
Написал аноним
19 ноября 2012
0
Молодчінка.сразу так написати треба було
Олеся:
аа...даа)дружбан
#
Написал аноним
19 ноября 2012
0
какашка ти наша)*гг
Олеся:
ти моє волохате сонечко))*
#
Написал аноним
19 ноября 2012
0
мені сильніше....
дуже сильно..
Олеся:
я рада
#
Написал аноним
18 ноября 2012
0
не тобі одному вона подобається..
Олеся:
хм
#
Написал аноним
18 ноября 2012
0
ти мені подобаєшся
Олеся:
=)
#
Написал аноним
18 ноября 2012
0
Вітаю з днем студента))
Олеся:
ой дякую)
#
Написал аноним
17 ноября 2012
0
дійсно чього ви до неї пристали?!всі такі блін правильні!за собою слідкуйте!і взагалі шо вона такого кримінального зробила?!
Олеся:
то точно!
пасіб...
а вам не похєр, з ким хочу і з тим общяюсь
#
Написал аноним
16 ноября 2012
0
блять! Шо ви до неї доїбались?! Це її життя, як хоче так і живе!!!
Олеся:
ну!
я тож так скажу!
#
Написал аноним
16 ноября 2012
0
Просто дружиш чи щось більше...можливо з одним із них??
Олеся:
нічого більшого
#
Написал аноним
16 ноября 2012
0
Було кому...то шо в тебе є шось з Сєрим чи з Владом??
Олеся:
дружу з ними)
#
Написал аноним
15 ноября 2012
0
ну я бачила тебе в золоті з Сєрим Мережою ше з різними пациками,в кінці вже з Владом Гладунцьом...тобі з них хтось подобається??
Олеся:
ахах...просто в шоці!
хто вже ж так за мною спостерігав
#
Написал аноним
15 ноября 2012
«
1
[2]
3
4
5
6
»
nektome.blog
Олеся Середа
стр.2
стр.2
питайте нормальне шось тіпа : як навчання ,як справи ,як життя, як настрій ,куди ідеш завтра і тд!
пасіб
вона просто сказала,шо любить його,а він може її не любить((
Про шо статус??
але це ще не точно...
просто не чекала такого і взагалі ти такого понакручував!
дуже сильно..
пасіб...
а вам не похєр, з ким хочу і з тим общяюсь
я тож так скажу!
хто вже ж так за мною спостерігав