Новых комментариев: 0
  1. 0
    як екзамени?
    Олеся: погано((бажала кращого
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Які бари Луцька тобі подобаються?
    Олеся: я по барах не хожу, не знаю)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    чого ти ігноруєш хлопців?
    Олеся: я ігнорую тільки декількох
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ахаха...чого ти питання про хлопців удаляєш??
    Олеся: бо задовбали вже!
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Олеся та не переживай ти так за навчання. Все буде якнайкраще)))))))
    Олеся: ну я надіюсь)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    господи ви вже достали її з цими хлопцями шмопями бля! харош!
    питайте нормальне шось тіпа : як навчання ,як справи ,як життя, як настрій ,куди ідеш завтра і тд!
    Олеся: о!
    пасіб
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Хай самі рішають хто кого любить,а хто не любить.це не ваші праблєми!
    Олеся: да, дружбан!)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    а він в неї є чи що??
    вона просто сказала,шо любить його,а він може її не любить((
    Олеся: ахах...так цікаво за цим всім спостерігати)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Вам не похуй звідкі її хлопець?
    Олеся: да!
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Шо в тебе сталось?
    Про шо статус??
    Олеся: проблеми на навчанні
    #
    Написал аноним
  11. 0
    чоткій статус)))
    Олеся: я знаю)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Якщо ти його любиш,чого ж ви досі не разом??
    Олеся: аха...ти взагалі нічо не знаєш)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    А цей хлопець з твого коледжа,якого ти любиш??
    Олеся: не зовсім
    #
    Написал аноним
  14. 0
    де плануєш зустрічати Новий рік?
    Олеся: хотілося б в Луцьку)
    але це ще не точно...
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ти красива
    Олеся: мм..дякую)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    любиш когось з хлопців??
    Олеся: да
    #
    Написал аноним
  17. 0
    на те що тобі пишуть нижче
    Олеся: вже да
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Олесічка,та пажалуста))*
    Олеся: я не хочу з тобою говорити!
    просто не чекала такого і взагалі ти такого понакручував!
    #
    Написал аноним
  19. 0
    тобі взагалі пофіг да ? :D
    Олеся: на що?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Молодчінка.сразу так написати треба було
    Олеся: аа...даа)дружбан
    #
    Написал аноним
  21. 0
    какашка ти наша)*гг
    Олеся: ти моє волохате сонечко))*
    #
    Написал аноним
  22. 0
    мені сильніше....
    дуже сильно..
    Олеся: я рада
    #
    Написал аноним
  23. 0
    не тобі одному вона подобається..
    Олеся: хм
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ти мені подобаєшся
    Олеся: =)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Вітаю з днем студента))
    Олеся: ой дякую)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    дійсно чього ви до неї пристали?!всі такі блін правильні!за собою слідкуйте!і взагалі шо вона такого кримінального зробила?!
    Олеся: то точно!
    пасіб...

    а вам не похєр, з ким хочу і з тим общяюсь
    #
    Написал аноним
  27. 0
    блять! Шо ви до неї доїбались?! Це її життя, як хоче так і живе!!!
    Олеся: ну!
    я тож так скажу!
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Просто дружиш чи щось більше...можливо з одним із них??
    Олеся: нічого більшого
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Було кому...то шо в тебе є шось з Сєрим чи з Владом??
    Олеся: дружу з ними)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ну я бачила тебе в золоті з Сєрим Мережою ше з різними пациками,в кінці вже з Владом Гладунцьом...тобі з них хтось подобається??
    Олеся: ахах...просто в шоці!
    хто вже ж так за мною спостерігав
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Олеся Середа
  3. стр.2
стр.2