Зранку дівчата діляться на 4 типи:
1.Хай не нафарбована, але посплю.
2.Хай не нафарбована, але пожру)
3.Хай не посплю і не пожру, але нафарбуюся.
4. СКРІЗЬ Блядь запізнююся, але посплю, ПОЖРУ І нафарбуюся.
Олеся: ахах.....чула таке)
прикольне.....я мабуть до 4 відношусь)....але не так часто і запізнююсь)
і які хлопці тобі подобаються???
може дівчата кращі?
стильні, веселі, щирі.......
1.Хай не нафарбована, але посплю.
2.Хай не нафарбована, але пожру)
3.Хай не посплю і не пожру, але нафарбуюся.
4. СКРІЗЬ Блядь запізнююся, але посплю, ПОЖРУ І нафарбуюся.
прикольне.....я мабуть до 4 відношусь)....але не так часто і запізнююсь)
сніжинки, переконайся, що всі
птахи відлетіли на південь.
це інтрига.....
я ж в активному пошуці.....=)