Новых комментариев: 0
  1. 0
    ти одна з найгарніших дівчат коледжу
    Олеся: ого)...приємно
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Чи любиш ти співати в хорі?
    Олеся: ахах...ой дуже люблю))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Як ти відносишся до нових знайомств?
    Олеся: позитивно
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Сильно тебе достали з питаннями про "хопців... блабла.." ?
    Олеся: ой сильно))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ахаха...питання кпц))
    Олеся: хех....ну)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    а з якіх груп подобаються хлопці??
    Олеся: та всьо..хватить на рахунок цього!)
    питайся в лс
    #
    Написал аноним
  7. 0
    чого не скажеш...багато подобається чи хтось один??
    Олеся: один
    #
    Написал аноним
  8. 0
    тож скажи,хто з хлопців з коледжу подобається....на яку букву починається ім'я??
    Олеся: та я нічо не скажу
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Маєш хлопця??
    Олеся: ні
    #
    Написал аноним
  10. 0
    з ким би ти хотіла відсвяткувати день студента...?
    Олеся: з друзями:)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ідеш в золото?
    Олеся: канєшно да)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    топ 5 вк))
    Олеся: Влад Гладунець:), Оксана Шпак, Софія Гузь, Вітя Дзюба, Сергій Мережа
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Хто з коледжу подобається??
    Олеся: не скажу)
    #
    Написал аноним
  14. +1
    ти випадково у Версалі не була в ніч з 9 на 10 листопада?
    Олеся: нє...не була
    #
    Написал аноним
  15. 0
    як ти ставишся до поцілунку на першому побачені.?
    Олеся: це залежить від того як ти знаєш людину і наскільки вона тобі подобається
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Привіт....))
    Чому ти мене тоді ігнорувала...?
    Олеся: привіт)
    я тебе і зараз ігнорую..
    #
    Написал аноним
  17. 0
    привіт,красотка!!!!що там робиш????
    Олеся: привіт)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    то в тебе є зараз хлопець?
    Олеся: не маю.
    #
    Написал аноним
  19. 0
    як ти вважаєш, що має бути головним в відносинах?
    Олеся: чесність
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ти цiлуватись вмієш?
    Олеся: ахах...
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ти егоїстка?
    Олеся: ні
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ти займалася сексом????
    Олеся: а тобі не пофіг!?
    #
    Написал аноним
  23. 0
    привіт..що робиш???
    Олеся: привіт...
    нічого корисного
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ти хотіла б зараз мати серйозні відносини з хлопцем?
    Олеся: да, але тільки з тим, до якого в мене будуть справжні почуття
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Будь ласка) Звертайся)))
    Олеся: дааа....звернуся
    #
    Написал аноним
  26. 0
    а ти нічогенька така...
    Олеся: хм...нуну
    #
    Написал аноним
  27. 0
    а з якої групи з 2-го курсу подобається?
    Олеся: ааа...цього вже не скажу)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Як звати твого хлопця, якщо він зараз є в тебе?
    Олеся: вже ніяк...
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Кльова позитивна людина))))))))
    Олеся: дуже дякую))приємно...
    #
    Написал аноним
  30. 0
    подобається хтось з 2 курсу?
    Олеся: емм...да
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Олеся Середа
  3. стр.3
стр.3