logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [154]
Личный блог
Фотографии [1]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
[3]
4
5
6
»
Новых комментариев:
0
0
ти одна з найгарніших дівчат коледжу
Олеся:
ого)...приємно
#
Написал аноним
13 ноября 2012
0
Чи любиш ти співати в хорі?
Олеся:
ахах...ой дуже люблю))
#
Написал аноним
13 ноября 2012
0
Як ти відносишся до нових знайомств?
Олеся:
позитивно
#
Написал аноним
13 ноября 2012
0
Сильно тебе достали з питаннями про "хопців... блабла.." ?
Олеся:
ой сильно))
#
Написал аноним
13 ноября 2012
0
ахаха...питання кпц))
Олеся:
хех....ну)
#
Написал аноним
13 ноября 2012
0
а з якіх груп подобаються хлопці??
Олеся:
та всьо..хватить на рахунок цього!)
питайся в лс
#
Написал аноним
13 ноября 2012
0
чого не скажеш...багато подобається чи хтось один??
Олеся:
один
#
Написал аноним
12 ноября 2012
0
тож скажи,хто з хлопців з коледжу подобається....на яку букву починається ім'я??
Олеся:
та я нічо не скажу
#
Написал аноним
12 ноября 2012
0
Маєш хлопця??
Олеся:
ні
#
Написал аноним
12 ноября 2012
0
з ким би ти хотіла відсвяткувати день студента...?
Олеся:
з друзями:)
#
Написал аноним
12 ноября 2012
0
ідеш в золото?
Олеся:
канєшно да)
#
Написал аноним
11 ноября 2012
0
топ 5 вк))
Олеся:
Влад Гладунець:), Оксана Шпак, Софія Гузь, Вітя Дзюба, Сергій Мережа
#
Написал аноним
10 ноября 2012
0
Хто з коледжу подобається??
Олеся:
не скажу)
#
Написал аноним
10 ноября 2012
+1
ти випадково у Версалі не була в ніч з 9 на 10 листопада?
Олеся:
нє...не була
#
Написал аноним
10 ноября 2012
0
як ти ставишся до поцілунку на першому побачені.?
Олеся:
це залежить від того як ти знаєш людину і наскільки вона тобі подобається
#
Написал аноним
10 ноября 2012
0
Привіт....))
Чому ти мене тоді ігнорувала...?
Олеся:
привіт)
я тебе і зараз ігнорую..
#
Написал аноним
10 ноября 2012
0
привіт,красотка!!!!що там робиш????
Олеся:
привіт)
#
Написал аноним
08 ноября 2012
0
то в тебе є зараз хлопець?
Олеся:
не маю.
#
Написал аноним
07 ноября 2012
0
як ти вважаєш, що має бути головним в відносинах?
Олеся:
чесність
#
Написал аноним
06 ноября 2012
0
ти цiлуватись вмієш?
Олеся:
ахах...
#
Написал аноним
05 ноября 2012
0
ти егоїстка?
Олеся:
ні
#
Написал аноним
04 ноября 2012
0
ти займалася сексом????
Олеся:
а тобі не пофіг!?
#
Написал аноним
03 ноября 2012
0
привіт..що робиш???
Олеся:
привіт...
нічого корисного
#
Написал аноним
30 октября 2012
0
ти хотіла б зараз мати серйозні відносини з хлопцем?
Олеся:
да, але тільки з тим, до якого в мене будуть справжні почуття
#
Написал аноним
28 октября 2012
0
Будь ласка) Звертайся)))
Олеся:
дааа....звернуся
#
Написал аноним
26 октября 2012
0
а ти нічогенька така...
Олеся:
хм...нуну
#
Написал аноним
25 октября 2012
0
а з якої групи з 2-го курсу подобається?
Олеся:
ааа...цього вже не скажу)
#
Написал аноним
25 октября 2012
0
Як звати твого хлопця, якщо він зараз є в тебе?
Олеся:
вже ніяк...
#
Написал аноним
25 октября 2012
0
Кльова позитивна людина))))))))
Олеся:
дуже дякую))приємно...
#
Написал аноним
24 октября 2012
0
подобається хтось з 2 курсу?
Олеся:
емм...да
#
Написал аноним
24 октября 2012
«
1
2
[3]
4
5
6
»
nektome.blog
Олеся Середа
стр.3
стр.3
питайся в лс
Чому ти мене тоді ігнорувала...?
я тебе і зараз ігнорую..
нічого корисного