Новых комментариев: 0
  1. 0
    es el em karcum,vor harstutyun@ voch bolorin e pchacnum,irakanum da chi vor mardun lav@ kam vat@ piti dardzni,isk ankexcutyund gnahateli e,:)))
    #
    Написал аноним
  2. 0
    ete hnaravorutyun unenayir @ntrutyun anel HARSTUTYAN,SIRO yev IMASTUTYAN mijev,vor@ k@ntreir???
    Завен: богатство )

    всего остального я достигну )любви достиг,мудрасти сколько смогу наберусь...
    не всех людей богатство портит)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    shat hachax asum enq <manrunq> e,bayc erevi manrunqnern aveli karevor en,che vor henc dranq en kutakvelov darnum mi mec ban...Mi poqr ankexcanam u asem, vor erb ays harc@ grum ei mtavaxutyun unei,vor guce ases SER,bayc...patasxand lavn er,shaaaaaaaat...:)))) ays harcis 2rd hianali patasxan@....
    Завен: ))
    Любовь....
    наверное актуальнее всего было бы именно так ответить на этот вопрос..
    думаю 90% кому будет задан этот вопрос отвеят именно"Любовь"
    воможно именно поэтому решил подругому ответить!
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ayooooo,shaat karevor e,nuynisk anhrajesht,vorpeszi hachax mardik irar asen-<SHNORHAKALUTYUN>...erevi ayd bar@ iroq ktrum e mardkanc hogu pshalarer@ u dranic ashxarhn el aveli lav@ kdarnar....
    #
    Написал аноним
  5. 0
    :)))....asum en kan barer,vor ktrum en pshalarer...etpisi mi bar kases???:)
    Завен: умение говорить "Спасибо" "Шноракалутюн"
    вежливость!!!! прежде всего!
    даже дома !
    мама накормила,подойди поцелуй,скали Спасибо!
    20 лет каждый день я это делал и буду делать...
    это длишь 1 слово! но это показатель! умение благодорить за каждую несущественную мелочь...
    #
    Написал аноним
  6. 0
    isk inch e qez hamar kyanq@ mek barov asac????
    Завен: Рай )
    #
    Написал аноним
  7. 0
    isk sa uxxaki-ERB ES QEZ TESA INDZ AYNPES TVAC,VOR INCH-VOR DARUM DU IMN ES EXEL.DU IMN ES EXEL IM ERAZI PES,VOR VOCH GTEL EM,VOCH EL KORCREL.....)))
    Завен: красиво сформулировала )
    #
    Написал аноним
  8. 0
    misht el notaner@ chimacoxner@ imacoxneric lav en nvagum,isk el inch erajshtakan gorciqi es tirapetum????
    Завен: всё что в руках держал)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    erb zgas,vor harcers arden zzvacnum en du miayn asa,lav???)))
    Завен: я не знаю нот))

    а ещё из мира музыкальных инструментов я гитару наверное меньше всех люблю)
    я люблю Рояль))
    и музыку в основном пишу на рояле )
    #
    Написал аноним
  10. 0
    es pashtum em kitar@,bayc cavoq nvagel chgitem,isk du hachaxel es kitari daseri,te inqnus es?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    :))),oho.ev da shaaaaaaaaat lav e qez mot stacvum,hianali es ergum,shat em havanum...
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Qamyu kardacel es?ete voch apa karda,shaaaat lavn a,orinak nra <Otr@>,kam Og Mandino-<ashxarhi mecaguyn vacharakan@>.....isk grqeri ashxarh@ mi fantastik bana chem karcum,vor erbeve kareli e hagenal...
    Завен: )
    я коненчо теб потдерживаю но я склонен больше к музыке ))
    я пишу музыку и играю и не устаю))
    а от книг часто спать хочется)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    isk gites,vor aysor girq nvirelu orn e?inch girq kcankanair,vor qez nvirein????
    Завен: нет не знал)
    хочу прочитать книгу с высказываниями великих людей)
    я много читал.... но мне всё мало)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    bayc estex mi bayc ka -chavoq srti hyut@ vax et ush verjanum e....inchpes amen, amen inch ays ashxarhum;)
    Завен: но ведь пробку можно и сохранить до самой смерти...
    и в него вкладывать всю свою сущность щитая его своим талисманом и музой по жизни)
    а содержимое бутылки это лишь страсть...
    сберегать нужно Любовь ...)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    hianali patasxan er,nuynisk huzveci))))cheeeeeeee, aveli hetaqrqir anhat es erevum qan tvum eir...lav e erb der espisi eritasardner unenq:)))
    Завен: приятно слышать)спасибо)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ete chisht gitem siraharvac es u kcankanayi espisi mi harc tal siraharvac mardu-inchpes kmeknabaneir <NORIC CHEN SIRUM,SIRUM EN KRKIN> artahaytutyun@???
    Завен: когда покупаешь бутылку газировки
    выпиваешь глаток и закрываешь крышку
    через некаторое время ты опять открываешь и делаешь глаток
    но пробка уже открывается без хруста))потому что однажды ты уже открыл её )
    нельзя по новой открыть... можно посто ещё раз открыть)\
    #
    Написал аноним
  17. 0
    oho es el em hima Shekspir kardum-LIr arqam,isk du kardacel es da?kneres,vor aranc tuylatrutyan ancel em DU-i,ev ruseren chgrelus hamar,parzapes ruseren tarer komps chuni:)))
    Завен: нет не читал..)
    всё хорошо)
    я прекрасно знаю Армянский.
    просто сам я думаю на Русском поэтому и пишу тоже )
    #
    Написал аноним
  18. 0
    inchpisi grakanutyun es sirun ev vorn e verji girq@,vor kardacel es????:)))
    Завен: Люблю поэзи 17 века...
    Шекспира перечитываю очень часто...и последнее что читал это санеты его!)
    через годы сойдясь в толпе людкой
    ты мне подаришь добрым взглядом
    в этот мик я увижу покой
    в твоём лице по прождему прекрасном)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    EN MARDIK OVQER HIMARUTYUNER EN XOSUM @NDAMEN@ NAXANDVUM EN VOROVHETEV DU NRANCIC SHAT AVELI LAVN ES.....BRAVO DU HRASHQ ES
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ZAV jan du shat lavnes,lav ergumes nvagumes shat uraxem vor du kas u xaxumes <banakum>herustaserialum
    #
    Написал аноним
  21. 0
    мммм просто дело в том,что я тебя знаю и поэтому слова на ветер я не бросаю.....я не говорю что ты плохой человек и не отзываюсь о тебе плохо,у тебя просто самооценка завышена вот и все)иногда нужно привыкать читать и плохое о себе,а не улыбаться значит нужно над чем то задуматься (Н)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ты человек слишком зазнавшийся я много про тебя слышала и про твоих родственников даже они на тебя жалуются не будь через чур эгоистичным и не обманывай людей никогда!опустись с небес на грешную землю и продолжай нормально жить .......(Н)
    Завен: улыбаюсь читая подобные мнения обо мне+)))
    ибо я знаю кто я,я знаю как я себя веду по отношению к каму либо!обманывать не моё профи!если моё отношение не обьяснимо,значет вы не знаете ответов! а я знаю лишь вопрос....и думаю над ответом..!отношусь к людям так как хочу чтобы они комне относились!кто меня знает хорошо, тот такого некогда бы не написал и не подумал бы.
    я есть я...был,есть и буду...
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ZAVEN, DU SHAT LANES, SHAT LAVES NVAGUM, ERGUM U XAXUM.......SHAT LAV MARD ES EREVUM QO XAXACAC DERI MEJ, U ES KARCUM EM, VOR IRAKANUM EL DU SHAT BARI U LAV MARD ES,,,,,SHAT URAX EM, VOR DU KAS U QEZ CHANACHUM EM,,,,,QEZ HAJOXUTYUN EM CANKANUM.....
    #
    Написал аноним
  24. 0
    люблю..........
    Завен: это плохо?)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Высокомерный!ОООООчень!
    Завен: сколько людей столько и мнений
    #
    Написал аноним
  26. 0
    ZAVEN DU UXXAKI HRASHQ ES.SHAT LAV NVAGUM U ERGUM ES.ES QEZ CANKANUM EM ASHXARI AMENALAV BANER@ QAJAROXJUTYUN,ERJANKUTYUN,BAZUM HAJOXUTYUNNER VORTEX EL VOTQ DNES,MEC GEXECIK U HEQIATAYIN SER
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Извини , я просто в плане того что ( спасибо что ты есть!) Ты как актёр хорош, очень мало таких. Знаешь что уважаю в тебе ?! То что ты взлетел высоко но всё ровно ты остаешься тем же человеком! И то что в свои 20 ты уже столько добился! Браво! Искренни желаю тебе успехов В жизненном пути в любви! Счастья и всего самого лучшего!
    Завен: )))спасибо,постараюсь не подвести тех кто верит в меня)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Спасибо родителям твоим что такого сына воспитали! Ты лучший! И спасибо что ты есть!
    Завен: Спасибо,приятно слышать)))
    "спасибо что ты есть"....
    лишнее...
    за это не благодорят наверное...
    #
    Написал аноним
  29. 0
    А мне говорили что он гей! Как хорошо что это не так!
    Завен: Я просто в шоке )
    как много ложной информации))
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Ты молодец Зав! Шат лавес хахум у еркум!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Завен Геворгян
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3