чому ти так лізиш в чуже життя?якщо не маєш свого, то не треба портити іншим...ти ж не знаєш як тяжко його добитись!ти думаєш тільки про себе,а на остальних тобі тупа насрать)ти не будь такою! схаменись....ти ше мала шоб так себе ставити....я тобі сказала свою думку,а ти роби висновкі)
Марійка: ахахха слухай дэтка збав обороти ти шо марозиш?давай в лічку пиши...
і ше навчись писати ти "ТУПА" моє життя я впевнена ой набагато як веселіше і цікавіше з твоє якшо ти зараз мені пишеш...........запхни свою думку собі в сраку
і ше навчись писати ти "ТУПА" моє життя я впевнена ой набагато як веселіше і цікавіше з твоє якшо ти зараз мені пишеш...........запхни свою думку собі в сраку
абажаю просто
Близнюкі
2 багато шо
3 їжу
4 багато шо
5 багато шо
6 не верю
7 в любов
8 багато шо
9 себе
10 багато шо
11 все шо горить ахахха
і я тебе хочуууууу...арррр*
всьо буде гуд)
правда, Міккі??