logo href
Анонимность — это свобода самовыражения!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [118]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
2
3
[4]
Новых комментариев:
0
+1
какие парни нравятся?
Марійка:
брутальні ахахаххах
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
была не взаимная любовь??
Марійка:
досі є
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
если бы ты была песней,то какой?
Марійка:
є багато варіантів
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
кем ты хочешь стать в будущем?
Марійка:
незнаю
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
Хотела бы что-то поменять в себе?
Марійка:
звичайно
#
Написал аноним
16 августа 2011
+3
что в этой жизни для тебя дорого?
Марійка:
сама жизнь
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
время лечит?
Марійка:
время не лечит................
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
Любимая музыка?
Марійка:
різна
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
кого більше???
Марійка:
дурне питання
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
любиш Ярощучок?
Марійка:
ну звичайно!
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
ну ?? шо там скажеш?
Марійка:
нічо
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
ну як не тут !!давай пиши тут!!!
хочаб імена!????)))
для того і цей анонімний сайт)
Марійка:
ні........
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
дівчину чи хлопця так ненавидиш?
Марійка:
"ХЛОПЦЯ"
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
десь в 6 вже поїду і завтра приїду бо в школу на 10 год)
ахахах ..я ше поз )
Марійка:
ахахххаха ок
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
перечисли?
а найбільше хто?
Марійка:
не тут..........давай в лс
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
гагагагага,
ой поржеммммммм
ггг))))))
я скоро до тата їдуу..аааа))))
Марійка:
коли?((((
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
є люди яких ти ненавидиш?
Марійка:
є тікі 1 людина
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
глянь в лс!!!!!!!!!!
Марійка:
ага
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
така гарна авка, блистить так все), і сірьожкі о очкі засвітилися, і кулончік, мм, просто вау))))
Марійка:
гггг дякую
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
Машкаааааааааа)
оуу)
Марійка:
=*
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
а хто подобається з хлопців?
я це мав на увазі
Марійка:
мені багато хто подобається
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
шо себе в першу чергу любиш?
Марійка:
нє.....але себе не любити то гріх ахахха
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
ахахха, двоє тут трохі поржемо...гг)
цікаво шо ж то вже тобі будуть тут писати...гг))ахаахах
І..
Марійка:
ахахах палюбом я вже навіть знаю за кого аххахахах
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
найближчі люди для тебе?
Марійка:
мої друзі і рідні
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
кого ти любиш? а хто подобається?
Марійка:
люблю себе своїх рідних і друзів
подобається пів Рожищ ахха
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
красіва така...мм)
Марійка:
дякую*
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
маяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя=*
Марійка:
твояяяяяяяяяяяяяяя
#
Написал аноним
16 августа 2011
+3
мм, і моя хороша тоже тут)
Марійка:
да да .....ше я хочю тут трохі паржать ахахаха
#
Написал аноним
16 августа 2011
«
1
2
3
[4]
nektome.blog
Марійка Грущук
стр.4
стр.4
хочаб імена!????)))
для того і цей анонімний сайт)
ахахах ..я ше поз )
а найбільше хто?
ой поржеммммммм
ггг))))))
я скоро до тата їдуу..аааа))))
оуу)
я це мав на увазі
цікаво шо ж то вже тобі будуть тут писати...гг))ахаахах
І..
подобається пів Рожищ ахха