Новых комментариев: 0
  1. +1
    какие парни нравятся?
    Марійка: брутальні ахахаххах
    #
    Написал аноним
  2. +1
    была не взаимная любовь??
    Марійка: досі є
    #
    Написал аноним
  3. +1
    если бы ты была песней,то какой?
    Марійка: є багато варіантів
    #
    Написал аноним
  4. +1
    кем ты хочешь стать в будущем?
    Марійка: незнаю
    #
    Написал аноним
  5. +2
    Хотела бы что-то поменять в себе?
    Марійка: звичайно
    #
    Написал аноним
  6. +3
    что в этой жизни для тебя дорого?
    Марійка: сама жизнь
    #
    Написал аноним
  7. +2
    время лечит?
    Марійка: время не лечит................
    #
    Написал аноним
  8. +2
    Любимая музыка?
    Марійка: різна
    #
    Написал аноним
  9. +2
    кого більше???
    Марійка: дурне питання
    #
    Написал аноним
  10. +2
    любиш Ярощучок?
    Марійка: ну звичайно!
    #
    Написал аноним
  11. +1
    ну ?? шо там скажеш?
    Марійка: нічо
    #
    Написал аноним
  12. +1
    ну як не тут !!давай пиши тут!!!
    хочаб імена!????)))
    для того і цей анонімний сайт)
    Марійка: ні........
    #
    Написал аноним
  13. +2
    дівчину чи хлопця так ненавидиш?
    Марійка: "ХЛОПЦЯ"
    #
    Написал аноним
  14. +2
    десь в 6 вже поїду і завтра приїду бо в школу на 10 год)
    ахахах ..я ше поз )
    Марійка: ахахххаха ок
    #
    Написал аноним
  15. +1
    перечисли?
    а найбільше хто?
    Марійка: не тут..........давай в лс
    #
    Написал аноним
  16. +2
    гагагагага,
    ой поржеммммммм
    ггг))))))
    я скоро до тата їдуу..аааа))))
    Марійка: коли?((((
    #
    Написал аноним
  17. +1
    є люди яких ти ненавидиш?
    Марійка: є тікі 1 людина
    #
    Написал аноним
  18. +1
    глянь в лс!!!!!!!!!!
    Марійка: ага
    #
    Написал аноним
  19. +2
    така гарна авка, блистить так все), і сірьожкі о очкі засвітилися, і кулончік, мм, просто вау))))
    Марійка: гггг дякую
    #
    Написал аноним
  20. +1
    Машкаааааааааа)
    оуу)
    Марійка: =*
    #
    Написал аноним
  21. 0
    а хто подобається з хлопців?
    я це мав на увазі
    Марійка: мені багато хто подобається
    #
    Написал аноним
  22. +1
    шо себе в першу чергу любиш?
    Марійка: нє.....але себе не любити то гріх ахахха
    #
    Написал аноним
  23. +1
    ахахха, двоє тут трохі поржемо...гг)
    цікаво шо ж то вже тобі будуть тут писати...гг))ахаахах
    І..
    Марійка: ахахах палюбом я вже навіть знаю за кого аххахахах
    #
    Написал аноним
  24. +1
    найближчі люди для тебе?
    Марійка: мої друзі і рідні
    #
    Написал аноним
  25. +2
    кого ти любиш? а хто подобається?
    Марійка: люблю себе своїх рідних і друзів

    подобається пів Рожищ ахха
    #
    Написал аноним
  26. +2
    красіва така...мм)
    Марійка: дякую*
    #
    Написал аноним
  27. +2
    маяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя=*
    Марійка: твояяяяяяяяяяяяяяя
    #
    Написал аноним
  28. +3
    мм, і моя хороша тоже тут)
    Марійка: да да .....ше я хочю тут трохі паржать ахахаха
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Марійка Грущук
  3. стр.4
стр.4