Новых комментариев: 0
  1. +1
    чьог так не хоч казати хто?
    Марійка: я по моєму написала хто!
    #
    Написал аноним
  2. +1
    найкращо подруга?
    і чому удалила?
    Марійка: коза Ярощучка Іванка ггггггггггггггг
    #
    Написал аноним
  3. -4
    Привет)
    Меня Виктор зовут! Очень приятно!
    Добавляйся в друзья! Рад буду знакомству!
    Лови +1 к своей карме от меня*)
    =-)

    P.S. Если хочешь можешь карму повысить мне, мне будет приятно знать о твоей симпатии!

    http://nektome.blog/id140614
    #
    Написал аноним
  4. 0
    как дила мала?
    Марійка: лучє всіх
    #
    Написал аноним
  5. 0
    і ти вже ідииииииии
    #
    Написал аноним
  6. 0
    спати ідууууууууууууу
    Марійка: )))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    сучка мояяяяяяяяяя так ятобі сказу
    Марійка: ну скази скази ахахах
    #
    Написал аноним
  8. 0
    козааааааааааааа
    Марійка: )
    #
    Написал аноним
  9. 0
    з яким то ти хлопцьом вчора гуляла?
    Марійка: ахаха я взагаліто гуляла з своїми подругами!
    #
    Написал аноним
  10. 0
    гамнючкаааааааааааааааа
    Марійка: ахаххаха
    #
    Написал аноним
  11. 0
    ахахах..ей ти казлику нашо мене попалила?

    взяла і моє імя написала...о то вже казлик))
    Марійка: ахахах ти кузнєчік неграмотний аххахах
    #
    Написал аноним
  12. 0
    а в мене мій козлик закаханий?)
    Марійка: Марта я тебе вбю ахаххах кузнєчік мій
    #
    Написал аноним
  13. 0
    закохана ти в мене?
    Марійка: не думаю...я ні в кого не закохана!
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ти козлику мій..ахахх=*
    Марійка: ахахха сучька
    #
    Написал аноним
  15. +2
    любчику мій )
    Марійка: ахаахаха)))))))смешно
    #
    Написал аноним
  16. 0
    1))самый страшный сон? 2)кто заставляет улыбаться? 3)есть вредные привычки? 4)розы или лилии? 5)дождь или снег?
    Марійка: 1 ой них багато
    2 мої подругі.........
    3 да!я вірю людям
    4 рози
    5 те і те
    #
    Написал аноним
  17. 0
    меін не відписуєш((
    Марійка: значіть не судьба)))))))))))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    чьо ти мені ніколи не відписуєш лс ?
    Марійка: я всім відписую!
    #
    Написал аноним
  19. 0
    шо робиш дєтка?:
    Марійка: нічого цікавого
    #
    Написал аноним
  20. +2
    Выбирай из друзей,подруг,знакомых: 1)красивые волосы 2)красивые глаза 3)красивая грудь 4)красивые ноги 5)красивые губы 6)хорошее чувство юмора 7)просто красивая, вся 8)занимается спортом 9)с кем лучше можно откровенничать 10)доброе сердце
    Марійка: 1 Іванка
    2 писала вже
    3 на таке не звертаю увагу
    4 хз
    5 хз
    6 в усіх
    7 всі гарні по своєму
    8 ніхто ггг
    9 них багато
    10 в усіх моїх друзів
    #
    Написал аноним
  21. +2
    У кого з твоїх друзів,знайомих1) самі гарні очі 2)схильності до алкоголізму 3)сильний характер 4)плоский гумор 5)розум,як у Энштейна 6)класний стиль одягу 7)шикарна фігура 8)модельна зовнішність 9) Спокійний характер 10)впертий 11)симпатичний(на) 12)щирий(ра)
    Марійка: 1 Іванка Ярощук
    2 немає такіх
    3 у всіх
    4 не замічяла
    5 Оленка Касьян
    6 Юля Ярощук
    7 у всіх
    8 Марта Пархомчук
    9 Юля Ярчевська
    10 Рома
    11 всі
    12 всі
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ну а шо ж=*
    Марійка: =****))))))))
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ееее..вона мОє СТЕРВО=*
    Марійка: твоя твоя****
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Стерво......................
    Марійка: оу............дякую..ахахахах
    #
    Написал аноним
  25. 0
    я тебе хочу
    Марійка: хаха а я тебе нє
    #
    Написал аноним
  26. +1
    малиха.....обожнюю....=* нам є що згадати за короткий період спілкування
    )))
    Марійка: .........***)))гггг ну якщо кажеш то значить є****і думаю тількі хороше*
    #
    Написал аноним
  27. +1
    милишкааааа
    Марійка: ))))*
    #
    Написал аноним
  28. +1
    хорошааааааааааа
    Марійка: )дякую
    #
    Написал аноним
  29. +1
    любаю тебе Міккі=*
    Марійка: а я тебе Сімбочка*
    #
    Написал аноним
  30. +1
    хлопця, ого
    на скільки ненавидиш?
    Марійка: на стількі на скількі колись добре відносилась!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Марійка Грущук
  3. стр.3
стр.3