logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [118]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
«
1
[2]
3
4
»
Новых комментариев:
0
+1
шо там , будеш за Ярощучками скучати?
Марійка:
звичайно!!!
#
Написал аноним
26 августа 2011
+1
мм, тільки він, то це хто ?
ти про кого?
Марійка:
про НЬОГО
#
Написал аноним
25 августа 2011
+1
що зарез : в душі ? в кармані? в шлунку ? в голові? в серці ? в руці?
Марійка:
тількі він
нема карманів
хз непомню аххахах
тількі він
тількі він
мишка
#
Написал аноним
25 августа 2011
0
мені влад давно подобається, так шо дивися , хай тільки він приїде і буде моїм!!!
такшо не планіруй там собі!
Марійка:
ахахахахахахха обовязково....я ньому передам що нього тут ждуть так ахахахахахха
#
Написал аноним
25 августа 2011
+2
так гарно йшли по городі за ручкі!
Марійка:
ага
#
Написал аноним
25 августа 2011
+2
то ви вже тіпа з Владом офіційно зустрічаєтеся?
Марійка:
відстаньте від мене!!!!!!
#
Написал аноним
25 августа 2011
+2
ви дуже гарна пара , так тримати!!
Марійка:
ми знаємо)дякую
#
Написал аноним
25 августа 2011
+2
то за Влада такий статус сумний?
Марійка:
не важно!
#
Написал аноним
25 августа 2011
+2
малая=*....
Марійка:
)
#
Написал аноним
23 августа 2011
+2
тобі чорні галіфе штани не йдуть не вдівай більше них
Марійка:
як скажеш!
#
Написал аноним
22 августа 2011
+3
гарненька ....
Марійка:
спс
#
Написал аноним
22 августа 2011
+5
класна )*
дуже гарна*
Марійка:
дякую.
#
Написал аноним
21 августа 2011
+1
...........
Марійка:
.
#
Написал аноним
21 августа 2011
+1
подари !!!!!
Марійка:
шо??????????
#
Написал аноним
21 августа 2011
-6
этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрыт
показать
Марійка:
якшо вже пишеш російською то до кінця так пиши...чи тобі словник подарити?
нє немає!
#
Написал аноним
21 августа 2011
0
Идти к мечте надо с кем-то за руку;)
Марійка:
в кого яка мєчта))))))))
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
мая лябов=*
Марійка:
а ти мая*******
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
вот она!!!!
Марійка:
??????
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
вважаєш себе гарною?
Марійка:
не мені судити
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
правдааа чистаааааааааа
Марійка:
да да
#
Написал аноним
17 августа 2011
+2
ооо, правельно моя хороша Машка не треба, а то ше зараз де сплєтні такііі підуть !!!!!
просто хтось питається шось а ти іди нах!!ггг)))
Марійка:
ахахха да да я знаю...мені тих сплєтєн вже хватає
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ой ясно з воми , я зі сторони роми знаю зовсім іншеее
Марійка:
ну знай собі!те що знаємо з ним ми 2 це одне а те що постороні це і є зовсім інше!
і взагалі........на цю тему я говорити не хочю
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
і догадуюся потвоїх коментарях, що ти його не навидиш, чи це не так????
Марійка:
хм...мені немає за що його ненавидіти!..це занадто сильне почуття НЕНАВІСТЬ!
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
я знаю шо ви з ромою спілкувалися, чого зараз перестали?
Марійка:
Рома пишеться з великою Р!....спілкувались і перестали.у всіх буває....значіть так нада!
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
шо там Машка розкажеш?
Марійка:
думаю нічого)
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
любиш себе????
Марійка:
дуже!!!
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
люблю тебееееееее
Марійка:
=*
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
гарна дівкаааааааа
Марійка:
дякуЮЮЮЮЮ
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ні не всеодно
Марійка:
то я тобі непозавідую
#
Написал аноним
17 августа 2011
-1
то тільки недавно написала, а тоді написала "нада" і все!!!!!!!!!!!
Марійка:
а тобі не всеодно?????????????займайся своїми друзями!!!
#
Написал аноним
17 августа 2011
«
1
[2]
3
4
»
nektome.blog
Марійка Грущук
стр.2
стр.2
ти про кого?
нема карманів
хз непомню аххахах
тількі він
тількі він
мишка
такшо не планіруй там собі!
дуже гарна*
нє немає!
просто хтось питається шось а ти іди нах!!ггг)))
і взагалі........на цю тему я говорити не хочю