Новых комментариев: 0
  1. +1
    шо там , будеш за Ярощучками скучати?
    Марійка: звичайно!!!
    #
    Написал аноним
  2. +1
    мм, тільки він, то це хто ?
    ти про кого?
    Марійка: про НЬОГО
    #
    Написал аноним
  3. +1
    що зарез : в душі ? в кармані? в шлунку ? в голові? в серці ? в руці?
    Марійка: тількі він
    нема карманів
    хз непомню аххахах
    тількі він
    тількі він
    мишка
    #
    Написал аноним
  4. 0
    мені влад давно подобається, так шо дивися , хай тільки він приїде і буде моїм!!!
    такшо не планіруй там собі!
    Марійка: ахахахахахахха обовязково....я ньому передам що нього тут ждуть так ахахахахахха
    #
    Написал аноним
  5. +2
    так гарно йшли по городі за ручкі!
    Марійка: ага
    #
    Написал аноним
  6. +2
    то ви вже тіпа з Владом офіційно зустрічаєтеся?
    Марійка: відстаньте від мене!!!!!!
    #
    Написал аноним
  7. +2
    ви дуже гарна пара , так тримати!!
    Марійка: ми знаємо)дякую
    #
    Написал аноним
  8. +2
    то за Влада такий статус сумний?
    Марійка: не важно!
    #
    Написал аноним
  9. +2
    малая=*....
    Марійка: )
    #
    Написал аноним
  10. +2
    тобі чорні галіфе штани не йдуть не вдівай більше них
    Марійка: як скажеш!
    #
    Написал аноним
  11. +3
    гарненька ....
    Марійка: спс
    #
    Написал аноним
  12. +5
    класна )*
    дуже гарна*
    Марійка: дякую.
    #
    Написал аноним
  13. +1
    ...........
    Марійка: .
    #
    Написал аноним
  14. +1
    подари !!!!!
    Марійка: шо??????????
    #
    Написал аноним
  15. -6
    этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрыт  
    Марійка: якшо вже пишеш російською то до кінця так пиши...чи тобі словник подарити?
    нє немає!
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Идти к мечте надо с кем-то за руку;)
    Марійка: в кого яка мєчта))))))))
    #
    Написал аноним
  17. 0
    мая лябов=*
    Марійка: а ти мая*******
    #
    Написал аноним
  18. 0
    вот она!!!!
    Марійка: ??????
    #
    Написал аноним
  19. 0
    вважаєш себе гарною?
    Марійка: не мені судити
    #
    Написал аноним
  20. 0
    правдааа чистаааааааааа
    Марійка: да да
    #
    Написал аноним
  21. +2
    ооо, правельно моя хороша Машка не треба, а то ше зараз де сплєтні такііі підуть !!!!!
    просто хтось питається шось а ти іди нах!!ггг)))
    Марійка: ахахха да да я знаю...мені тих сплєтєн вже хватає
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ой ясно з воми , я зі сторони роми знаю зовсім іншеее
    Марійка: ну знай собі!те що знаємо з ним ми 2 це одне а те що постороні це і є зовсім інше!


    і взагалі........на цю тему я говорити не хочю
    #
    Написал аноним
  23. 0
    і догадуюся потвоїх коментарях, що ти його не навидиш, чи це не так????
    Марійка: хм...мені немає за що його ненавидіти!..це занадто сильне почуття НЕНАВІСТЬ!
    #
    Написал аноним
  24. 0
    я знаю шо ви з ромою спілкувалися, чого зараз перестали?
    Марійка: Рома пишеться з великою Р!....спілкувались і перестали.у всіх буває....значіть так нада!
    #
    Написал аноним
  25. +1
    шо там Машка розкажеш?
    Марійка: думаю нічого)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    любиш себе????
    Марійка: дуже!!!
    #
    Написал аноним
  27. +1
    люблю тебееееееее
    Марійка: =*
    #
    Написал аноним
  28. +1
    гарна дівкаааааааа
    Марійка: дякуЮЮЮЮЮ
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ні не всеодно
    Марійка: то я тобі непозавідую
    #
    Написал аноним
  30. -1
    то тільки недавно написала, а тоді написала "нада" і все!!!!!!!!!!!
    Марійка: а тобі не всеодно?????????????займайся своїми друзями!!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Марійка Грущук
  3. стр.2
стр.2