Новых комментариев: 0
  1. +5
    класна )*
    дуже гарна*
    Марійка: дякую.
    #
    Написал аноним
  2. +3
    мая ти тьолка*
    Марійка: =*)
    #
    Написал аноним
  3. +3
    гарненька ....
    Марійка: спс
    #
    Написал аноним
  4. +3
    что в этой жизни для тебя дорого?
    Марійка: сама жизнь
    #
    Написал аноним
  5. +3
    мм, і моя хороша тоже тут)
    Марійка: да да .....ше я хочю тут трохі паржать ахахаха
    #
    Написал аноним
  6. +2
    чому ти так лізиш в чуже життя?якщо не маєш свого, то не треба портити іншим...ти ж не знаєш як тяжко його добитись!ти думаєш тільки про себе,а на остальних тобі тупа насрать)ти не будь такою! схаменись....ти ше мала шоб так себе ставити....я тобі сказала свою думку,а ти роби висновкі)
    Марійка: ахахха слухай дэтка збав обороти ти шо марозиш?давай в лічку пиши...
    і ше навчись писати ти "ТУПА" моє життя я впевнена ой набагато як веселіше і цікавіше з твоє якшо ти зараз мені пишеш...........запхни свою думку собі в сраку
    #
    Написал аноним
  7. +2
    любиш Влада?
    Марійка: це нікого не має хвилювати!
    #
    Написал аноним
  8. +2
    кэп........................
    Марійка: ...
    #
    Написал аноним
  9. +2
    у тебя есть вредные привычки? от которых ты хочешь избавиться?
    Марійка: да....
    #
    Написал аноним
  10. +2
    всых всых?
    Марійка: ну а шож)
    #
    Написал аноним
  11. +2
    я влюбился в вашу попу,кто же вы по гороскопу???)))
    Марійка: ахахахха розумно)
    Близнюкі
    #
    Написал аноним
  12. +2
    так гарно йшли по городі за ручкі!
    Марійка: ага
    #
    Написал аноним
  13. +2
    то ви вже тіпа з Владом офіційно зустрічаєтеся?
    Марійка: відстаньте від мене!!!!!!
    #
    Написал аноним
  14. +2
    ви дуже гарна пара , так тримати!!
    Марійка: ми знаємо)дякую
    #
    Написал аноним
  15. +2
    то за Влада такий статус сумний?
    Марійка: не важно!
    #
    Написал аноним
  16. +2
    малая=*....
    Марійка: )
    #
    Написал аноним
  17. +2
    тобі чорні галіфе штани не йдуть не вдівай більше них
    Марійка: як скажеш!
    #
    Написал аноним
  18. +2
    ооо, правельно моя хороша Машка не треба, а то ше зараз де сплєтні такііі підуть !!!!!
    просто хтось питається шось а ти іди нах!!ггг)))
    Марійка: ахахха да да я знаю...мені тих сплєтєн вже хватає
    #
    Написал аноним
  19. +2
    любчику мій )
    Марійка: ахаахаха)))))))смешно
    #
    Написал аноним
  20. +2
    Выбирай из друзей,подруг,знакомых: 1)красивые волосы 2)красивые глаза 3)красивая грудь 4)красивые ноги 5)красивые губы 6)хорошее чувство юмора 7)просто красивая, вся 8)занимается спортом 9)с кем лучше можно откровенничать 10)доброе сердце
    Марійка: 1 Іванка
    2 писала вже
    3 на таке не звертаю увагу
    4 хз
    5 хз
    6 в усіх
    7 всі гарні по своєму
    8 ніхто ггг
    9 них багато
    10 в усіх моїх друзів
    #
    Написал аноним
  21. +2
    У кого з твоїх друзів,знайомих1) самі гарні очі 2)схильності до алкоголізму 3)сильний характер 4)плоский гумор 5)розум,як у Энштейна 6)класний стиль одягу 7)шикарна фігура 8)модельна зовнішність 9) Спокійний характер 10)впертий 11)симпатичний(на) 12)щирий(ра)
    Марійка: 1 Іванка Ярощук
    2 немає такіх
    3 у всіх
    4 не замічяла
    5 Оленка Касьян
    6 Юля Ярощук
    7 у всіх
    8 Марта Пархомчук
    9 Юля Ярчевська
    10 Рома
    11 всі
    12 всі
    #
    Написал аноним
  22. +2
    Хотела бы что-то поменять в себе?
    Марійка: звичайно
    #
    Написал аноним
  23. +2
    время лечит?
    Марійка: время не лечит................
    #
    Написал аноним
  24. +2
    Любимая музыка?
    Марійка: різна
    #
    Написал аноним
  25. +2
    кого більше???
    Марійка: дурне питання
    #
    Написал аноним
  26. +2
    любиш Ярощучок?
    Марійка: ну звичайно!
    #
    Написал аноним
  27. +2
    дівчину чи хлопця так ненавидиш?
    Марійка: "ХЛОПЦЯ"
    #
    Написал аноним
  28. +2
    десь в 6 вже поїду і завтра приїду бо в школу на 10 год)
    ахахах ..я ше поз )
    Марійка: ахахххаха ок
    #
    Написал аноним
  29. +2
    гагагагага,
    ой поржеммммммм
    ггг))))))
    я скоро до тата їдуу..аааа))))
    Марійка: коли?((((
    #
    Написал аноним
  30. +2
    така гарна авка, блистить так все), і сірьожкі о очкі засвітилися, і кулончік, мм, просто вау))))
    Марійка: гггг дякую
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Марійка Грущук
  3. По рейтингу
По рейтингу