чому ти так лізиш в чуже життя?якщо не маєш свого, то не треба портити іншим...ти ж не знаєш як тяжко його добитись!ти думаєш тільки про себе,а на остальних тобі тупа насрать)ти не будь такою! схаменись....ти ше мала шоб так себе ставити....я тобі сказала свою думку,а ти роби висновкі)
Марійка: ахахха слухай дэтка збав обороти ти шо марозиш?давай в лічку пиши...
і ше навчись писати ти "ТУПА" моє життя я впевнена ой набагато як веселіше і цікавіше з твоє якшо ти зараз мені пишеш...........запхни свою думку собі в сраку
Выбирай из друзей,подруг,знакомых: 1)красивые волосы 2)красивые глаза 3)красивая грудь 4)красивые ноги 5)красивые губы 6)хорошее чувство юмора 7)просто красивая, вся 8)занимается спортом 9)с кем лучше можно откровенничать 10)доброе сердце
Марійка: 1 Іванка
2 писала вже
3 на таке не звертаю увагу
4 хз
5 хз
6 в усіх
7 всі гарні по своєму
8 ніхто ггг
9 них багато
10 в усіх моїх друзів
У кого з твоїх друзів,знайомих1) самі гарні очі 2)схильності до алкоголізму 3)сильний характер 4)плоский гумор 5)розум,як у Энштейна 6)класний стиль одягу 7)шикарна фігура 8)модельна зовнішність 9) Спокійний характер 10)впертий 11)симпатичний(на) 12)щирий(ра)
Марійка: 1 Іванка Ярощук
2 немає такіх
3 у всіх
4 не замічяла
5 Оленка Касьян
6 Юля Ярощук
7 у всіх
8 Марта Пархомчук
9 Юля Ярчевська
10 Рома
11 всі
12 всі
дуже гарна*
і ше навчись писати ти "ТУПА" моє життя я впевнена ой набагато як веселіше і цікавіше з твоє якшо ти зараз мені пишеш...........запхни свою думку собі в сраку
Близнюкі
просто хтось питається шось а ти іди нах!!ггг)))
2 писала вже
3 на таке не звертаю увагу
4 хз
5 хз
6 в усіх
7 всі гарні по своєму
8 ніхто ггг
9 них багато
10 в усіх моїх друзів
2 немає такіх
3 у всіх
4 не замічяла
5 Оленка Касьян
6 Юля Ярощук
7 у всіх
8 Марта Пархомчук
9 Юля Ярчевська
10 Рома
11 всі
12 всі
ахахах ..я ше поз )
ой поржеммммммм
ггг))))))
я скоро до тата їдуу..аааа))))