Новых комментариев: 0
  1. +2
    кого ти любиш? а хто подобається?
    Марійка: люблю себе своїх рідних і друзів

    подобається пів Рожищ ахха
    #
    Написал аноним
  2. +2
    красіва така...мм)
    Марійка: дякую*
    #
    Написал аноним
  3. +2
    маяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя=*
    Марійка: твояяяяяяяяяяяяяяя
    #
    Написал аноним
  4. +1
    тільки мене вона любить)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    ава така як в Гацик була.плагіат
    Марійка: ахахах ноооо копія тікі ви мені найдіть таку аву в Гацик і порівняєм......
    #
    Написал аноним
  6. +1
    ааааааааа, Машкааааааааааааааа=***
    Марійка: =*)))))))аааааааааа
    #
    Написал аноним
  7. +1
    крошка моя:)
    Марійка: оууууууу
    #
    Написал аноним
  8. +1
    кого любиш?
    Марійка: та всіх)))))))))))
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Заполни пропуски:) 1)я боюсь.., 2)Я говорю.., 3)я ем.., 4)Я знаю.., 5)я не знаю ..,6) я верю.., 7)я не верю.., 8)я не понимаю.., 9)я люблю.., 10)я не люблю.., 11)я пью..
    Марійка: 1 нічого
    2 багато шо
    3 їжу
    4 багато шо
    5 багато шо
    6 не верю
    7 в любов
    8 багато шо
    9 себе
    10 багато шо
    11 все шо горить ахахха
    #
    Написал аноним
  10. +1
    у нее планы,а он под планом...ахахахах))
    Марійка: хароші слова ахахха)
    #
    Написал аноним
  11. +1
    На сердце льдиночка,под сердцем раночка...не забывай меня...твоя татарочка!*ахаххахахаха)
    Марійка: ахахахах))))))
    #
    Написал аноним
  12. +1
    Арррррр сука мая***
    Марійка: =*
    #
    Написал аноним
  13. +1
    аххахх...ви з Владом розом не будете!зрозумій це мала!
    Марійка: хаха як скажеш
    #
    Написал аноним
  14. +1
    аааааааааааааааааа.....Детка ты просто космос***

    і я тебе хочуууууу...арррр*
    Марійка: ахаха
    #
    Написал аноним
  15. +1
    і я лав=*
    всьо буде гуд)
    Марійка: да да=*
    #
    Написал аноним
  16. +1
    бля, кому яка різниця про кого вона.. не ваша справа і нема чого лізти в особисте життя..
    правда, Міккі??
    Марійка: да моя Сімбочка=***лав
    #
    Написал аноним
  17. +1
    сучка ти моя*
    Марійка: а ти моя*
    #
    Написал аноним
  18. +1
    шо там , будеш за Ярощучками скучати?
    Марійка: звичайно!!!
    #
    Написал аноним
  19. +1
    мм, тільки він, то це хто ?
    ти про кого?
    Марійка: про НЬОГО
    #
    Написал аноним
  20. +1
    що зарез : в душі ? в кармані? в шлунку ? в голові? в серці ? в руці?
    Марійка: тількі він
    нема карманів
    хз непомню аххахах
    тількі він
    тількі він
    мишка
    #
    Написал аноним
  21. +1
    ...........
    Марійка: .
    #
    Написал аноним
  22. +1
    подари !!!!!
    Марійка: шо??????????
    #
    Написал аноним
  23. +1
    шо там Машка розкажеш?
    Марійка: думаю нічого)
    #
    Написал аноним
  24. +1
    люблю тебееееееее
    Марійка: =*
    #
    Написал аноним
  25. +1
    гарна дівкаааааааа
    Марійка: дякуЮЮЮЮЮ
    #
    Написал аноним
  26. +1
    чьог так не хоч казати хто?
    Марійка: я по моєму написала хто!
    #
    Написал аноним
  27. +1
    найкращо подруга?
    і чому удалила?
    Марійка: коза Ярощучка Іванка ггггггггггггггг
    #
    Написал аноним
  28. +1
    малиха.....обожнюю....=* нам є що згадати за короткий період спілкування
    )))
    Марійка: .........***)))гггг ну якщо кажеш то значить є****і думаю тількі хороше*
    #
    Написал аноним
  29. +1
    милишкааааа
    Марійка: ))))*
    #
    Написал аноним
  30. +1
    хорошааааааааааа
    Марійка: )дякую
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Марійка Грущук
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2