logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [118]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
[2]
3
4
»
Новых комментариев:
0
+2
кого ти любиш? а хто подобається?
Марійка:
люблю себе своїх рідних і друзів
подобається пів Рожищ ахха
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
красіва така...мм)
Марійка:
дякую*
#
Написал аноним
16 августа 2011
+2
маяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя=*
Марійка:
твояяяяяяяяяяяяяяя
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
тільки мене вона любить)
#
Написал аноним
14 ноября 2011
+1
ава така як в Гацик була.плагіат
Марійка:
ахахах ноооо копія тікі ви мені найдіть таку аву в Гацик і порівняєм......
#
Написал аноним
13 ноября 2011
+1
ааааааааа, Машкааааааааааааааа=***
Марійка:
=*)))))))аааааааааа
#
Написал аноним
06 ноября 2011
+1
крошка моя:)
Марійка:
оууууууу
#
Написал аноним
11 октября 2011
+1
кого любиш?
Марійка:
та всіх)))))))))))
#
Написал аноним
10 октября 2011
+1
Заполни пропуски:) 1)я боюсь.., 2)Я говорю.., 3)я ем.., 4)Я знаю.., 5)я не знаю ..,6) я верю.., 7)я не верю.., 8)я не понимаю.., 9)я люблю.., 10)я не люблю.., 11)я пью..
Марійка:
1 нічого
2 багато шо
3 їжу
4 багато шо
5 багато шо
6 не верю
7 в любов
8 багато шо
9 себе
10 багато шо
11 все шо горить ахахха
#
Написал аноним
29 августа 2011
+1
у нее планы,а он под планом...ахахахах))
Марійка:
хароші слова ахахха)
#
Написал аноним
29 августа 2011
+1
На сердце льдиночка,под сердцем раночка...не забывай меня...твоя татарочка!*ахаххахахаха)
Марійка:
ахахахах))))))
#
Написал аноним
29 августа 2011
+1
Арррррр сука мая***
Марійка:
=*
#
Написал аноним
27 августа 2011
+1
аххахх...ви з Владом розом не будете!зрозумій це мала!
Марійка:
хаха як скажеш
#
Написал аноним
27 августа 2011
+1
аааааааааааааааааа.....Детка ты просто космос***
і я тебе хочуууууу...арррр*
Марійка:
ахаха
#
Написал аноним
27 августа 2011
+1
і я лав=*
всьо буде гуд)
Марійка:
да да=*
#
Написал аноним
27 августа 2011
+1
бля, кому яка різниця про кого вона.. не ваша справа і нема чого лізти в особисте життя..
правда, Міккі??
Марійка:
да моя Сімбочка=***лав
#
Написал аноним
27 августа 2011
+1
сучка ти моя*
Марійка:
а ти моя*
#
Написал аноним
27 августа 2011
+1
шо там , будеш за Ярощучками скучати?
Марійка:
звичайно!!!
#
Написал аноним
26 августа 2011
+1
мм, тільки він, то це хто ?
ти про кого?
Марійка:
про НЬОГО
#
Написал аноним
25 августа 2011
+1
що зарез : в душі ? в кармані? в шлунку ? в голові? в серці ? в руці?
Марійка:
тількі він
нема карманів
хз непомню аххахах
тількі він
тількі він
мишка
#
Написал аноним
25 августа 2011
+1
...........
Марійка:
.
#
Написал аноним
21 августа 2011
+1
подари !!!!!
Марійка:
шо??????????
#
Написал аноним
21 августа 2011
+1
шо там Машка розкажеш?
Марійка:
думаю нічого)
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
люблю тебееееееее
Марійка:
=*
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
гарна дівкаааааааа
Марійка:
дякуЮЮЮЮЮ
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
чьог так не хоч казати хто?
Марійка:
я по моєму написала хто!
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
найкращо подруга?
і чому удалила?
Марійка:
коза Ярощучка Іванка ггггггггггггггг
#
Написал аноним
17 августа 2011
+1
малиха.....обожнюю....=* нам є що згадати за короткий період спілкування
)))
Марійка:
.........***)))гггг ну якщо кажеш то значить є****і думаю тількі хороше*
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
милишкааааа
Марійка:
))))*
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
хорошааааааааааа
Марійка:
)дякую
#
Написал аноним
16 августа 2011
«
1
[2]
3
4
»
nektome.blog
Марійка Грущук
По рейтингу
стр.2
стр.2
подобається пів Рожищ ахха
2 багато шо
3 їжу
4 багато шо
5 багато шо
6 не верю
7 в любов
8 багато шо
9 себе
10 багато шо
11 все шо горить ахахха
і я тебе хочуууууу...арррр*
всьо буде гуд)
правда, Міккі??
ти про кого?
нема карманів
хз непомню аххахах
тількі він
тількі він
мишка
і чому удалила?
)))