logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [118]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
[4]
Новых комментариев:
0
0
і догадуюся потвоїх коментарях, що ти його не навидиш, чи це не так????
Марійка:
хм...мені немає за що його ненавидіти!..це занадто сильне почуття НЕНАВІСТЬ!
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
я знаю шо ви з ромою спілкувалися, чого зараз перестали?
Марійка:
Рома пишеться з великою Р!....спілкувались і перестали.у всіх буває....значіть так нада!
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
любиш себе????
Марійка:
дуже!!!
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ні не всеодно
Марійка:
то я тобі непозавідую
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
как дила мала?
Марійка:
лучє всіх
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
і ти вже ідииииииии
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
спати ідууууууууууууу
Марійка:
)))
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
сучка мояяяяяяяяяя так ятобі сказу
Марійка:
ну скази скази ахахах
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
козааааааааааааа
Марійка:
)
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
з яким то ти хлопцьом вчора гуляла?
Марійка:
ахаха я взагаліто гуляла з своїми подругами!
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
гамнючкаааааааааааааааа
Марійка:
ахаххаха
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ахахах..ей ти казлику нашо мене попалила?
взяла і моє імя написала...о то вже казлик))
Марійка:
ахахах ти кузнєчік неграмотний аххахах
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
а в мене мій козлик закаханий?)
Марійка:
Марта я тебе вбю ахаххах кузнєчік мій
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
закохана ти в мене?
Марійка:
не думаю...я ні в кого не закохана!
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ти козлику мій..ахахх=*
Марійка:
ахахха сучька
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
1))самый страшный сон? 2)кто заставляет улыбаться? 3)есть вредные привычки? 4)розы или лилии? 5)дождь или снег?
Марійка:
1 ой них багато
2 мої подругі.........
3 да!я вірю людям
4 рози
5 те і те
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
меін не відписуєш((
Марійка:
значіть не судьба)))))))))))
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
чьо ти мені ніколи не відписуєш лс ?
Марійка:
я всім відписую!
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
шо робиш дєтка?:
Марійка:
нічого цікавого
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
ну а шо ж=*
Марійка:
=****))))))))
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
ееее..вона мОє СТЕРВО=*
Марійка:
твоя твоя****
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
Стерво......................
Марійка:
оу............дякую..ахахахах
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
я тебе хочу
Марійка:
хаха а я тебе нє
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
а хто подобається з хлопців?
я це мав на увазі
Марійка:
мені багато хто подобається
#
Написал аноним
16 августа 2011
-1
то тільки недавно написала, а тоді написала "нада" і все!!!!!!!!!!!
Марійка:
а тобі не всеодно?????????????займайся своїми друзями!!!
#
Написал аноним
17 августа 2011
-3
очі не косяться??? я про аву...
Марійка:
нє не косяться.........
#
Написал аноним
06 ноября 2011
-4
Привет)
Меня Виктор зовут! Очень приятно!
Добавляйся в друзья! Рад буду знакомству!
Лови +1 к своей карме от меня*)
=-)
P.S. Если хочешь можешь карму повысить мне, мне будет приятно знать о твоей симпатии!
http://nektome.blog/id140614
#
Написал аноним
17 августа 2011
-6
этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрыт
показать
Марійка:
якшо вже пишеш російською то до кінця так пиши...чи тобі словник подарити?
нє немає!
#
Написал аноним
21 августа 2011
«
1
2
3
[4]
nektome.blog
Марійка Грущук
По рейтингу
стр.4
стр.4
взяла і моє імя написала...о то вже казлик))
2 мої подругі.........
3 да!я вірю людям
4 рози
5 те і те
я це мав на увазі
Меня Виктор зовут! Очень приятно!
Добавляйся в друзья! Рад буду знакомству!
Лови +1 к своей карме от меня*)
=-)
P.S. Если хочешь можешь карму повысить мне, мне будет приятно знать о твоей симпатии!
http://nektome.blog/id140614
нє немає!