Новых комментариев: 0
  1. 0
    і догадуюся потвоїх коментарях, що ти його не навидиш, чи це не так????
    Марійка: хм...мені немає за що його ненавидіти!..це занадто сильне почуття НЕНАВІСТЬ!
    #
    Написал аноним
  2. 0
    я знаю шо ви з ромою спілкувалися, чого зараз перестали?
    Марійка: Рома пишеться з великою Р!....спілкувались і перестали.у всіх буває....значіть так нада!
    #
    Написал аноним
  3. 0
    любиш себе????
    Марійка: дуже!!!
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ні не всеодно
    Марійка: то я тобі непозавідую
    #
    Написал аноним
  5. 0
    как дила мала?
    Марійка: лучє всіх
    #
    Написал аноним
  6. 0
    і ти вже ідииииииии
    #
    Написал аноним
  7. 0
    спати ідууууууууууууу
    Марійка: )))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    сучка мояяяяяяяяяя так ятобі сказу
    Марійка: ну скази скази ахахах
    #
    Написал аноним
  9. 0
    козааааааааааааа
    Марійка: )
    #
    Написал аноним
  10. 0
    з яким то ти хлопцьом вчора гуляла?
    Марійка: ахаха я взагаліто гуляла з своїми подругами!
    #
    Написал аноним
  11. 0
    гамнючкаааааааааааааааа
    Марійка: ахаххаха
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ахахах..ей ти казлику нашо мене попалила?

    взяла і моє імя написала...о то вже казлик))
    Марійка: ахахах ти кузнєчік неграмотний аххахах
    #
    Написал аноним
  13. 0
    а в мене мій козлик закаханий?)
    Марійка: Марта я тебе вбю ахаххах кузнєчік мій
    #
    Написал аноним
  14. 0
    закохана ти в мене?
    Марійка: не думаю...я ні в кого не закохана!
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ти козлику мій..ахахх=*
    Марійка: ахахха сучька
    #
    Написал аноним
  16. 0
    1))самый страшный сон? 2)кто заставляет улыбаться? 3)есть вредные привычки? 4)розы или лилии? 5)дождь или снег?
    Марійка: 1 ой них багато
    2 мої подругі.........
    3 да!я вірю людям
    4 рози
    5 те і те
    #
    Написал аноним
  17. 0
    меін не відписуєш((
    Марійка: значіть не судьба)))))))))))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    чьо ти мені ніколи не відписуєш лс ?
    Марійка: я всім відписую!
    #
    Написал аноним
  19. 0
    шо робиш дєтка?:
    Марійка: нічого цікавого
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ну а шо ж=*
    Марійка: =****))))))))
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ееее..вона мОє СТЕРВО=*
    Марійка: твоя твоя****
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Стерво......................
    Марійка: оу............дякую..ахахахах
    #
    Написал аноним
  23. 0
    я тебе хочу
    Марійка: хаха а я тебе нє
    #
    Написал аноним
  24. 0
    а хто подобається з хлопців?
    я це мав на увазі
    Марійка: мені багато хто подобається
    #
    Написал аноним
  25. -1
    то тільки недавно написала, а тоді написала "нада" і все!!!!!!!!!!!
    Марійка: а тобі не всеодно?????????????займайся своїми друзями!!!
    #
    Написал аноним
  26. -3
    очі не косяться??? я про аву...
    Марійка: нє не косяться.........
    #
    Написал аноним
  27. -4
    Привет)
    Меня Виктор зовут! Очень приятно!
    Добавляйся в друзья! Рад буду знакомству!
    Лови +1 к своей карме от меня*)
    =-)

    P.S. Если хочешь можешь карму повысить мне, мне будет приятно знать о твоей симпатии!

    http://nektome.blog/id140614
    #
    Написал аноним
  28. -6
    этот комментарий не нравится большинству и поэтому скрыт  
    Марійка: якшо вже пишеш російською то до кінця так пиши...чи тобі словник подарити?
    нє немає!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Марійка Грущук
  3. По рейтингу
  4. стр.4
стр.4