logo href
Анонимность позволяет высказывать своё мнение без последствий!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [118]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
[3]
4
»
Новых комментариев:
0
+1
любаю тебе Міккі=*
Марійка:
а я тебе Сімбочка*
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
хлопця, ого
на скільки ненавидиш?
Марійка:
на стількі на скількі колись добре відносилась!
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
какие парни нравятся?
Марійка:
брутальні ахахаххах
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
была не взаимная любовь??
Марійка:
досі є
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
если бы ты была песней,то какой?
Марійка:
є багато варіантів
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
кем ты хочешь стать в будущем?
Марійка:
незнаю
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
ну ?? шо там скажеш?
Марійка:
нічо
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
ну як не тут !!давай пиши тут!!!
хочаб імена!????)))
для того і цей анонімний сайт)
Марійка:
ні........
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
перечисли?
а найбільше хто?
Марійка:
не тут..........давай в лс
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
є люди яких ти ненавидиш?
Марійка:
є тікі 1 людина
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
глянь в лс!!!!!!!!!!
Марійка:
ага
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
Машкаааааааааа)
оуу)
Марійка:
=*
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
шо себе в першу чергу любиш?
Марійка:
нє.....але себе не любити то гріх ахахха
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
ахахха, двоє тут трохі поржемо...гг)
цікаво шо ж то вже тобі будуть тут писати...гг))ахаахах
І..
Марійка:
ахахах палюбом я вже навіть знаю за кого аххахахах
#
Написал аноним
16 августа 2011
+1
найближчі люди для тебе?
Марійка:
мої друзі і рідні
#
Написал аноним
16 августа 2011
0
те шо було в минулому,воно може повернутись?чи ти в минуле не заглядаєш,я маю на увазі хороше минуле
#
Написал аноним
17 ноября 2011
0
сучічька мая=*
#
Написал аноним
14 ноября 2011
0
ти когось зара любиш?
Марійка:
та всіх...........))
#
Написал аноним
13 ноября 2011
0
ти егоїстка.
Марійка:
ше й яка
#
Написал аноним
12 ноября 2011
0
ти колись любила посправжньому?
Марійка:
Раз......
#
Написал аноним
11 ноября 2011
0
в тебе є хтось?
Марійка:
хтось це хто?!
#
Написал аноним
07 ноября 2011
0
ммммммммммм, така мммммммммммм
абажаю просто
Марійка:
ахах да да)))
#
Написал аноним
07 ноября 2011
0
цьом тебе=*
Марійка:
=*)
#
Написал аноним
06 ноября 2011
0
мені влад давно подобається, так шо дивися , хай тільки він приїде і буде моїм!!!
такшо не планіруй там собі!
Марійка:
ахахахахахахха обовязково....я ньому передам що нього тут ждуть так ахахахахахха
#
Написал аноним
25 августа 2011
0
Идти к мечте надо с кем-то за руку;)
Марійка:
в кого яка мєчта))))))))
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
мая лябов=*
Марійка:
а ти мая*******
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
вот она!!!!
Марійка:
??????
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
вважаєш себе гарною?
Марійка:
не мені судити
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
правдааа чистаааааааааа
Марійка:
да да
#
Написал аноним
17 августа 2011
0
ой ясно з воми , я зі сторони роми знаю зовсім іншеее
Марійка:
ну знай собі!те що знаємо з ним ми 2 це одне а те що постороні це і є зовсім інше!
і взагалі........на цю тему я говорити не хочю
#
Написал аноним
17 августа 2011
«
1
2
[3]
4
»
nektome.blog
Марійка Грущук
По рейтингу
стр.3
стр.3
на скільки ненавидиш?
хочаб імена!????)))
для того і цей анонімний сайт)
а найбільше хто?
оуу)
цікаво шо ж то вже тобі будуть тут писати...гг))ахаахах
І..
абажаю просто
такшо не планіруй там собі!
і взагалі........на цю тему я говорити не хочю