Світлана:Знаєте шо...підійдіть будь ласка до мене хто мене їбав хоть познайомимся..)))ахаа..і не повишай планку...пацан ти напевно навідь до мене не підходиш,а тут задротишся і пишеш всяку хуйню..Не сміши мене уйобіщє ти кончане
люди і чому ви ж такі підлі?і ненависні?
так не можна стивитися до людини якої ви зовсім не знаєте!
і то пише це все она людина яка дуже сильно не навидить Світлану!
Наслухлись сплєтєн і плетете тут...ви спочатку з нею поговоріть а потім обсуждайте...я з нею дружу ще з пільонок я таке знаю шо ше винезнаєте...і як би вона була така хуйова то з нею ніхто неспілкувався....спочатку заліваєте до неї а потіп піздите хуйню різну...якій нафіг Стужук шо ви мелете..?!....далбайоби,ви в лице це скажіть підійдіть....а шо застяли да...тількі знаєте шоб за спиною говорити...
я взагалі Свєтку люблю...*
для мене вона сама-сама...
аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!
аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!
.......555
так не можна стивитися до людини якої ви зовсім не знаєте!
і то пише це все она людина яка дуже сильно не навидить Світлану!
тобі що свого мало?!!!!
та кончана вона...їбали неї під Вовнянки і Рожищ.....
ахахахахха просто вона нету не має))хаххахха
відсмокчи ти сама таку хуйню пишеш
я взагалі Свєтку люблю...*
для мене вона сама-сама...
ахахахахах....Стужук????хахаххахах....
бляяяяяяяяяяяяяяяя жестоко )