Новых комментариев: 0
  1. 0
    Світлана:Знаєте шо...підійдіть будь ласка до мене хто мене їбав хоть познайомимся..)))ахаа..і не повишай планку...пацан ти напевно навідь до мене не підходиш,а тут задротишся і пишеш всяку хуйню..Не сміши мене уйобіщє ти кончане
    #
    Написал аноним
  2. 0
    чуїш ти підар гнойний думай шо пишеш їбав ти чим? очима хібашо.. невиросло ше шоб їбати... даход йобаний
    #
    Написал аноним
  3. 0
    АААААААААА придуркі я її їбав і ще пів рожищ ! ХАХАхапхахаха
    #
    Написал аноним
  4. 0
    I love you my happiness..
    .......555
    #
    Написал аноним
  5. 0
    То любишь,то не любишь... я что ромашка?
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ахахаххха...на себе глянь ти бля пробірочне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    #
    Написал аноним
  7. 0
    томущо вона така і єєє!!!!!!!!!!!!!!!! ХАХАХАХАХА ДАЛБАЙОБИ ВИ ВСІ КОНЧАНІ,,,,
    #
    Написал аноним
  8. 0
    чому ви про неї так пишите?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    це пише не одна людина повір.
    #
    Написал аноним
  10. +1
    чуэш уйобыщэ з чого ти взяло шо ми ъъ погано знаэмо?
    #
    Написал аноним
  11. +1
    люди і чому ви ж такі підлі?і ненависні?
    так не можна стивитися до людини якої ви зовсім не знаєте!
    і то пише це все она людина яка дуже сильно не навидить Світлану!
    #
    Написал аноним
  12. +2
    ПОГОДЖУЮСЬ С ПОПЕРЕДНІМ КОМЕНТОМ..................... добре шо я невстиг її виїбати!!!!!!!!!!! хахахахахаахахазх
    #
    Написал аноним
  13. +2
    ГАВНО!"""""""""
    #
    Написал аноним
  14. +1
    ти кончана сука!!!!!!!! переїбали вже пів рожиж!!! але кончана... сука прастєтутка йобана!!!!
    #
    Написал аноним
  15. +1
    ти така підступна...і заздрісна людина....
    #
    Написал аноним
  16. +3
    для чого ти завжди портиш людям життя????
    тобі що свого мало?!!!!
    #
    Написал аноним
  17. +2
    Та вона шалава йобана...її ставили в різних позах..
    та кончана вона...їбали неї під Вовнянки і Рожищ.....
    #
    Написал аноним
  18. +2
    Мені смішно з написаного....Люди рослабтесь вона вам навідь на таку хуєтєнь відписувати не хоче..ну ви і лохі

    ахахахахха просто вона нету не має))хаххахха
    #
    Написал аноним
  19. +2
    Мені смішно з написаного....Люди рослабтесь вона вам навідь на таку хуєтєнь відписувати не хоче..ну ви і лохі

    відсмокчи ти сама таку хуйню пишеш
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Люблю цю малу)*
    #
    Написал аноним
  21. -1
    Сама-сама..)))))хороша мила гарная)*
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Мені смішно з написаного....Люди рослабтесь вона вам навідь на таку хуєтєнь відписувати не хоче..ну ви і лохі
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ти ж з наєш я тебе кохаю=*. Незнаю що робити
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Наслухлись сплєтєн і плетете тут...ви спочатку з нею поговоріть а потім обсуждайте...я з нею дружу ще з пільонок я таке знаю шо ше винезнаєте...і як би вона була така хуйова то з нею ніхто неспілкувався....спочатку заліваєте до неї а потіп піздите хуйню різну...якій нафіг Стужук шо ви мелете..?!....далбайоби,ви в лице це скажіть підійдіть....а шо застяли да...тількі знаєте шоб за спиною говорити...
    я взагалі Свєтку люблю...*
    для мене вона сама-сама...
    #
    Написал аноним
  25. +8
    аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!

    ахахахахах....Стужук????хахаххахах....
    бляяяяяяяяяяяяяяяя жестоко )
    #
    Написал аноним
  26. +7
    шо там той стужук, ахах, несмішіть мене))))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    сука рот далбайоб стули !!!!!!! Урод довбанийЁ
    #
    Написал аноним
  28. -4
    аааа і хто там ще тебе хотів Стужук помоєму да? ххахаха сучка... Стужук бля тож сука бабнік добрий сука хуїло... наципляло падло на вихідні баб .. то з тою лижеться то вже з тою казьол.....!!!!!
    #
    Написал аноним
  29. +1
    шо ти бля супер да супер... отморозок... да я її їбав і шо мені з того...треба було дати Дінісу себе трахнути хаби попробував тебе разок...))) ))))
    #
    Написал аноним
  30. -3
    ти просто супер краля..))))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Світлана Крилевська
  3. стр.2
стр.2