1) коля давай них вичислимо і дамо пізди.. бо мене це вже зайобує
2) Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
3)Если любиш - люби без обмана, если вериш - то верь до конца, ненавидиш - скажи ето прямо, а смеёшся - так смейся в глаза....
Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
Світлана: Ого...дякую за такi слова..приэмно..))))))
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
А що до пробірочних заходиш????
Світлана: Ну я не знаю хто пробiрочний...яж не запитую хто який..
впринципi менi всерiвно..спiлкуюсь i захожу до того кiм цiкавлюсь...)
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
Світлана: ну тобi я бачу смiшно з написаного,а менi нi...хотiла б я глянути на тебе...
в кожного э своя думка...я не спорю,але якщо я така кончана то ти ще гiрша людина того,шо я не опускаюсь до такого,щоб висловлюватись анонiмно про людину такими словами...
2) Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
3)Если любиш - люби без обмана, если вериш - то верь до конца, ненавидиш - скажи ето прямо, а смеёшся - так смейся в глаза....
:)
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
А що до пробірочних заходиш????
впринципi менi всерiвно..спiлкуюсь i захожу до того кiм цiкавлюсь...)
:*
знаэш на таких людей як ти стараюсь не звертати уваги....!
ми з першого класу разом*
ти сама найкраща дівчина..
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
це точно
незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
на сторiнки не захожу
ну за те,що вони святi я так не думаю...
карочэ незнаю ужас...
це полюбому він жене)
Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
в кожного э своя думка...я не спорю,але якщо я така кончана то ти ще гiрша людина того,шо я не опускаюсь до такого,щоб висловлюватись анонiмно про людину такими словами...