Новых комментариев: 0
  1. -3
    1) коля давай них вичислимо і дамо пізди.. бо мене це вже зайобує
    2) Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
    3)Если любиш - люби без обмана, если вериш - то верь до конца, ненавидиш - скажи ето прямо, а смеёшся - так смейся в глаза....
    Світлана: догадуюсь..))
    #
    Написал аноним
  2. +1
    ти знаєш хто це пише?
    Світлана: всмислi...шо саме?
    #
    Написал аноним
  3. +3
    коля давай них вичислимо і дамо пізди.. бо мене це вже зайобує
    Світлана: =)
    #
    Написал аноним
  4. +4
    Свєт, удали всі ці дурні коментарі. Ти хороша:*
    Світлана: Дякую....та хай будуть...тож сторiнка не тiльки для позитивних коментарiв..)))
    #
    Написал аноним
  5. +4
    Ви сука юйобкі якщо ше хтось таку хуйню напише вичіслю і нахуй заїбашу когось... шо далбайоби завідуєте шо вона така гарне і багото має знайомих хлопців общається зними а ви вдома сидите і вас нахуй жаба душить.... ПІДАРАСИ напишіть в лічку, а де ж в лічку слабо тільки тут фраера знайшлись..
    Світлана: Ого...дякую за такi слова..приэмно..))))))
    #
    Написал аноним
  6. +2
    Кохаю:***********
    Світлана: =)
    #
    Написал аноним
  7. +3
    Частіш посміхайся! Тобі це личить!:***
    :)
    Світлана: дякую...обов'язково прислухаюсь..=)*
    #
    Написал аноним
  8. 0
    ПРОБІРОЧНЕ!
    Світлана: не пиши сюди будь ласка не порть настрiй....якщо маэш шо менi сказати пiдiйди i скажи..
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Блять але ти кончане шо то піздєц........

    Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D

    це точно
    Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
    незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
    якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
    на сторiнки не захожу

    А що до пробірочних заходиш????
    Світлана: Ну я не знаю хто пробiрочний...яж не запитую хто який..
    впринципi менi всерiвно..спiлкуюсь i захожу до того кiм цiкавлюсь...)
    #
    Написал аноним
  10. +2
    Если любиш - люби без обмана, если вериш - то верь до конца, ненавидиш - скажи ето прямо, а смеёшся - так смейся в глаза....
    Світлана: Угу...чиста правда..))
    #
    Написал аноним
  11. +3
    Хороша і щира, залишайся такою яка ти є!:**
    Світлана: дякую..)))*****
    #
    Написал аноним
  12. +1
    Ти крута, і не звиртай уваги на те що тут пишуть!!!!
    :*
    Світлана: Дякую....))* стараюсь,але всеодно дуже неприэмно..(
    #
    Написал аноним
  13. +3
    КОНЧАНА!!!!!!!!!!!
    Світлана: Взаїмно..)))))
    знаэш на таких людей як ти стараюсь не звертати уваги....!
    #
    Написал аноним
  14. +1
    та забєй хуй на цих підарів КОНЧАНИХ)))))))))))) шо тобі пишуть всяку хуйню ТИ САМА КРАЩА)))))))
    Світлана: ну не сама,але за пiдтримку дякую.)))*
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Ти і небула кончана., я тобі казав я кохаю тебе і ти це знай. Будь щаслива)
    Світлана: Дякую..)*добренько буду..))дякую буду старатись
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Свєтка класна...люблю неї*....
    ми з першого класу разом*
    Світлана: I я люблю вас мої чортики..маленькi..)))***
    #
    Написал аноним
  17. +2
    я кохаю тебе =*
    ти сама найкраща дівчина..
    Світлана: Ура!!!!!нарештi хоть комусь я не кончана..)))*
    #
    Написал аноним
  18. -1
    шоти за хуйню пишеш уйобок?
    Світлана: ах дякую за пiдтримку....))*
    #
    Написал аноним
  19. +1
    Блять але ти кончане шо то піздєц........

    Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D

    це точно
    Світлана: ну я то думаю..шо я не пробiрочне...=)аха
    незнаю шо вже я такэ зробила шо я аж така кончана..
    якщо я така пагана то нашо взагалi менi писати,я наприклад до кончаних в загалi
    на сторiнки не захожу
    #
    Написал аноним
  20. +3
    скажи людині вочі шо думаєш а нетут писати уроди!
    Світлана: дуже сумнiваюсь шо хтось так зробить..
    #
    Написал аноним
  21. +3
    шо ви всяку хуйню пишите?
    Світлана: Я особисто взагалi з написаного в шоцi..((
    #
    Написал аноним
  22. +4
    ой да сказав би....він може тільки підлизати а за спиною наговорить.....шо не так?сама знаєш..................другі майстручкі........................
    Світлана: Ого...незнаю..
    #
    Написал аноним
  23. +2
    ой для тебе вовнянка свята просто ....Свєт ти така наївна шо то піздєц.....................
    Світлана: анонiм за наiвнiсть ти може прав...(
    ну за те,що вони святi я так не думаю...
    #
    Написал аноним
  24. 0
    сама згадай
    Світлана: ну незнаю...не бачу смислу.....якби вiн хотiв сказати це ..я думаю вiн менi в очi сказав би..
    карочэ незнаю ужас...
    #
    Написал аноним
  25. 0
    ......бо це його слова...він завжди так говорить....(Блять але ти кончане шо то піздєц........)
    Світлана: якщо чесно не помню...
    #
    Написал аноним
  26. 0
    да да і мені так кажеться........
    це полюбому він жене)
    Світлана: З чого ви це взяли?
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ти це миколка походу таке пише................дурне про тебе......
    Світлана: ну я так не думаю...нашо воно йому?
    #
    Написал аноним
  28. +3
    ммм......люблю трійняшку)*****
    Світлана: ммм...а я як люблю****
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Блять але ти кончане шо то піздєц........

    Оце круто затравив хтось, а головне це чиста правда :D
    Світлана: ну тобi я бачу смiшно з написаного,а менi нi...хотiла б я глянути на тебе...
    в кожного э своя думка...я не спорю,але якщо я така кончана то ти ще гiрша людина того,шо я не опускаюсь до такого,щоб висловлюватись анонiмно про людину такими словами...
    #
    Написал аноним
  30. +3
    .....люблю свою Свєту сестро.....***
    Світлана: i я люблю тебе малеча..))*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Світлана Крилевська
  3. стр.4
стр.4