Новых комментариев: 0
  1. +4
    Блять але ти кончане шо то піздєц........

    Світлана: Хочу тебе побачити..i глянути яке ж ти пробiрочне....
    світланка,круто затравила....)
    Світлана: дякую Миколко.))
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Мала і дурненька:*
    Світлана: така яка вже э..)))*
    #
    Написал аноним
  3. +4
    Чому на запитання ти не даєш чіткої відповіді? Пишеш тільки "пишіть в лс", то навіщо було взагалі тут реєструватись? Тому і цікаво, що люди пишуть анонімно, а ті хто хочуть в тебе щось запитати в лс, туда й тобі напишуть.
    Світлана: просто запитання не цензурнi...не розумiю навiщо комусь таке особисте
    якщо я настiльки цiкава будь ласка спiлкуйтесь в лс,або особисто...я з радiстю поговорю,або вiдповiм
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Люблю свою Свєтку...*..Малінка*...

    а всі ці коменти повна хуйняяя..)
    Світлана: i я люблю
    просто я когось так цiкавлю
    #
    Написал аноним
  5. +1
    девственница ??
    Світлана: То пiдiйди запитай в очi...чесно скажу,або лс напиши
    Люблю спiлкуватись з людьми в живу,говорити в лице..
    такi питаня так не запитуються...
    #
    Написал аноним
  6. +3
    Если бы у тебя появилось100 миллионов долларов, что бы ты сделала?
    Світлана: Дещо напевно пожертвувала для дiтей сирiт,iнвалiдiв(менi реально шкода таких дiток:()..i переiiхала жити звiдци далеко-далеко...в своэ задоволення..))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Що б ти змінила в своєму характері?
    Світлана: напевно те що довiряю людям яким,було б не варто довiряти..((((
    #
    Написал аноним
  8. +9
    Скажи мені будь ласка ,чого ти всім пацанам вєшаєшся на шию!!????Треба себе трішкі любити і поважати!!!
    Світлана: Ну ти напевно злишся шо я тобi не повiсилась..аха..))

    я себе достатньо люблю i поважаю...
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Блять але ти кончане шо то піздєц........
    Світлана: Хочу тебе побачити..i глянути яке ж ти пробiрочне....
    #
    Написал аноним
  10. +3
    Гарна*****
    Світлана: дякую..)))
    #
    Написал аноним
  11. +4
    люблю тебя)
    Світлана: i я люблю..)))
    #
    Написал аноним
  12. +5
    маленька красунька)*
    Світлана: дякую...*
    дуже приэмно...)))
    #
    Написал аноним
  13. +6
    любиш Іванку?
    вона тебе дааааа
    Світлана: канэха люблю...вона в мене сама-сама..))
    #
    Написал аноним
  14. +4
    якого кольору у тебе очі?
    Світлана: сiро-голубi...)))хамэлiон блiн...хах..))
    #
    Написал аноним
  15. +3
    ааа...люблю тебе моя хороша)***
    Світлана: а я як люблю...мммм***
    #
    Написал аноним
  16. +6
    ти закохана?
    Світлана: зараз нi....але хотiлаб знайти того эдиного...))))
    #
    Написал аноним
  17. +4
    ти дуже гарна*)
    Світлана: дякую приэмно..)))*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Світлана Крилевська
  3. стр.5
стр.5