Чому на запитання ти не даєш чіткої відповіді? Пишеш тільки "пишіть в лс", то навіщо було взагалі тут реєструватись? Тому і цікаво, що люди пишуть анонімно, а ті хто хочуть в тебе щось запитати в лс, туда й тобі напишуть.
Світлана: просто запитання не цензурнi...не розумiю навiщо комусь таке особисте
якщо я настiльки цiкава будь ласка спiлкуйтесь в лс,або особисто...я з радiстю поговорю,або вiдповiм
Если бы у тебя появилось100 миллионов долларов, что бы ты сделала?
Світлана: Дещо напевно пожертвувала для дiтей сирiт,iнвалiдiв(менi реально шкода таких дiток:()..i переiiхала жити звiдци далеко-далеко...в своэ задоволення..))
Світлана: Хочу тебе побачити..i глянути яке ж ти пробiрочне....
світланка,круто затравила....)
якщо я настiльки цiкава будь ласка спiлкуйтесь в лс,або особисто...я з радiстю поговорю,або вiдповiм
а всі ці коменти повна хуйняяя..)
просто я когось так цiкавлю
Люблю спiлкуватись з людьми в живу,говорити в лице..
такi питаня так не запитуються...
я себе достатньо люблю i поважаю...
дуже приэмно...)))
вона тебе дааааа