Здавалося б розумна, вихована дівчинка, але ти лише ганьбиш себе. Кохання включає в себе повагу до партнера, ти ж не викликаєш жодної поваги, бо ти плазуєш перед хлопцем, ти слабка особистість, що залежна від нього. Ми живемо в епоху фемінізму, в умовах якого, ти маєш диктувати правила хлопцеві, а не він тобі. "У кого груди - той і правий". Ти маєш або вибороти свої права і кохання, або ж поставити жирну крапку у цій історії ганьби! Згадай же, що ти націоналістка, а усе це лайно ніхуя не вкладається у концепцію націоналізму. Це блядство. Це не гідно націоналістів, ти деградуєш. Націоналізм це боротьба, а не плазування, і дипломатія.
Ковбо: Я б мала видалити це лайно, а не відповідати, але кілька слів залишу.
Вам забагато здається, і від того ви вдаєте, що все про всіх знаєте, і знаєте відповіді на всі питання... І у нас з вами дещо різне ставлення до фемінізму. Я сама знаю, де мені ставити крапку, де кому, а де треба і знак оклику. І поради у сторонніх я не просила.
Ти чудова людина. Добра,щира й справжня. Навіть проблеми твої через це-бо ти не можеш збагнути, як людина може бути лицемірною падлюкою й усім поспіль довіряєш. Але все в тебе буде добре. Просто знай що є люди, які хочуть щоб ти була щасливою й готові в будь-який час допомогти
Я уже не первый год практикую психологию. За это время повидал многое. Но Вы, Оксанка, уникальный случай... Вам необходима психологическая помощь, срочно!
Ковбо: Я взагалі неповторна :) А необхідне мені кохання, тоді і відпаде потреба в психологічній допомозі.
твоя доля і доля ще кількох людей змінилась в одній точці часу. пам"ятаєш, весною минулого року? іноді дехто каже, що коли не знаєш, що робити, треба робити крок у перед. але на скільки мудрою є ця порада, коли людина стоїть перед прірвою? та це вже не має значення, бо крок зроблено і вся надія на парашути. користуйся ними щоб не розбитися.
Ковбо: Чесно кажучи не розумію, про що ви говорите. Що було весною минулого року?
Ч.3.Висновок один- признайтесь собі наодинці:Чи подобається стан в якому я перебуваю?Якщо так,то це ваша така внутрішня природа,ваша знову ж таки потреба бути в ньому.А проти природи не "попреш"..Якщо ні ,то треба шукати всі можливості ,щоб реалізувати потребу у взаємному коханні ,після чого автоматично вийшовши із цього стану жертви.Які для цього потрібні можливості,сказати важко,оскільки я недосконало знаю вас як особистостей.Але на сьогодні то не є проблемою,якщо поспілкуватись з професійним психологом.
Ковбо: Мені не подобається стан в якому я перебуваю. Дуже не подобається. Панічно вже не подобається. Але я не знаю, що мені робити, щоб його змінити. І потрібно мені для цього не багато, але не знаю, як цього досягти. Я боюся щось робити, щоб не зробити гірше, тому зараз стою на місці.
А щодо "стану жертви" і реалізації потреби у взаємному коханні, то можливо якщо спочатку вийти з цього стану (не знаю яким чином), то і потреба реалізується. Я б не відмовилася від допомоги мудрої людини, яка допомогла б мені розібратися в собі, яка б мене зорієнтувала. Напишіть мені будь ласка.
Не слухай їх)Кожна людина сама коваль свого щастя.Роби як вважаєш за потрібне,в тебе ж своя голова на плечах.А голова твоя не дурна=)Слухатися чужих порад - бути рабом суспільства.Я думаю,почитавши деякі пости написані нижче,для себе ти не взяла з них нічого,бо нічого хорошого в них нема)
Ковбо: А я і не просила порад. Ця сторінка не для порад, а для того, щоб я дізналася, що про мене думають інші, щоб порівняти з тим, якою себе бачу я. А от що з тим робити я дійсно вирішу сама)
А на писанину нижче не звертайте увагу...
Частина друга:
Ігнорування найпримітивніший метод, що могли вигадати жінки, він лише дратує і вбиває бажання спілкуватися. Проігноруй його, і він піде, це ж саме те чого тобі треба:/
І взагалі мої любі радники, визнайте ж ви нарешті, що нікому нецікаво те, що ви думаєте, ви абсолютно нічим нікому не допомагаєте, бо ваші поради абсолютно безкорисні. Кожна людина протистоїть своїми проблемам сама, дайте ви дівчині самій вирішити, що їй робити! Якщо вона бачить сенс свого буття лише поряд з ним, то хай вона за те бореться. Осягніть же нарешті, що якщо вам не вистачило духу, кмітливості і сили утримати своє кохання (якщо воно звісно ж було), то не треба усіх закликати до блуду, який ви толерантно називаєте "досвідом".
Дайте свободу бідолашній дівчині, не давіть її своєю "розумністю"!
Ковбо: Чьотко!!! "Якщо вона бачить сенс свого буття лише поряд з ним, то хай вона за те бореться"! - дякую за розуміння!!!!!
Частина перша:
Поради такі овочеві, все зводиться до галмуризації, наче від шаленого матеріалізму стане краще, матеріальним духовне не заповнити. І взагалі, як на мене в дівчини є свій доволі непоганий стиль, і зачіска гарна. А фарбуватися їй як треба, як гейші? Кілограми штукатурки треба на обличчя кидати? Взагалі оці фарбування, це якесь лайно - ти наче намагаєшся зробити собі якусь маску, яка захищає тебе від суспільства, яке робить тебе невпевненим, яке нав'язує тобі якісь стандарти, і якщо ти не підпадаєш - все ти виродок.
Кумедно, кажуть не розкисай, будь сильною, і в той же час пропонують тобі визнати поразку, зрадити своїм принципам. Нащо боротися за кохання? Це ж вже не модно, треба ліс хуїв пройти, бо так же простіше, так же ти "досвід отримуєш".
Ковбо: Нарешті щось толкове! Хоча про стиль не згодна. Про який стиль я взагалі можу говорити, якщо я не вільна вибирати і купувати те, що хочу, що мені подобається. І щоб вміти фарбуватися, потрібна якісна косметика - не дешева. А зачіска мені не подобається, але я чекаю, коли відросте волосся. А в решті з усім цілком згодна! Особливо про досвід і ліс хуїв дуже влучно! Дякую, друже, за гарний коментар і за підтримку!
Хороша дівчинка Оксютка!Щира, добра, людяна, красива!Ще б всі такі були!Я знаю, що в неї все вийде і все буде добре!!А тоді побачите всі заздрісники, недруги і просто неприємні люди!!!!
Ч.2.ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ ПОВИННІ БУТИ МОЖЛИВОСТІ.(наприклад, я хочу бути відомим політиком,але в мене немає мінімальних якостей які мають бути у людини такого рівня,або/і в мене немає гроші купити собі якусь літературу щоб я підвищував свій рівень тощо,тобто потреба в мене є,а через відсутність можливостей я не можу її задовільнити.Як наслідок цього я отримую негативні емоції до тих пір ,поки я не стану політиком:місяць.рік.два ,десять ,все життя.З іншого боку,є люди яким подобається,отримувати негативні емоціїї,іншими словами їм подобається перебувати у вибраному ними ж стані,тобто для оточуючих бути жертвою,в очах інших депресивною мазохісткою тощо.Тому вони на підсвідомому рівні самі собі вибирають зараннє нереалізовані потреби,а об*єкт вибору, це всього лише засіб який допоможе їх нереалізувати,із вже закладеними на то характеристиками.
Ковбо: І тут погоджуюся. Та якщо ВИ натякаєте, що мені подобається бути депресивною, то помиляєтеся. Хоча мабуть маєте право так вважати. Всі мабуть так і думають, але це лише зовні так здається.
Ч.1.Людина має право вибору.Вона сама для себе вибирає свій спосіб життя,професію,друзів,коханого,вибирає жити їй чи "гнити",тобто існувати.Кожен вибір людини ,характеризується мотивацією.(тобто іншими словами, для чого я це роблю?)Вона може бути навіть на підсвідомому рівні,коли людина не усвідомлює ,навіщо вона так чинить.Але мотивація є завжди,і в усіх випадках є прагнення задовільнити свої потреби(особистісні,потреба в спілкуванні,потреба належати до якоїсь групи,колективу,потреба самореалізуватись тощо.У кожного вони свої і виражені в різній мірі.)Якщо потреба задовільняється людина отримує позитивні емоції,якщо ні-негативні.
Ковбо: Все вірно пишете. Мої духовні потреби я ставлю вище за матеріальні. І поки одна найважливіша потреба не задоволена, у мене відсутня мотивація реалізовувати всі інші. В тім то й річ, якщо я не задовольню свої духовні потреби, я буду не жити, а "гнити", тобто існувати. Тому я зараз розгублена й не знаю, в якому напрямку мені робити крок.
zvidku tu beresh svij odyag? bomzhiv grabuesh? pardon za petrosyanizm, nichogo inshogo ne pruishlo v golovy.
Ковбо: Ну звісно, що ще могло прийти в таку пусту голову)
Якийсь купую, якийсь мені мама з Москви привозить) А ви по фотографіях визначили, чи особисто бачили? :)
Ковбо: Дякую, та хотілося б докладніше) Я ж не для того, щоб вдовольнити своє самолюбство, а для того, щоб порівняти, чи співпадає моя думка, з думкою оточення.
Вам забагато здається, і від того ви вдаєте, що все про всіх знаєте, і знаєте відповіді на всі питання... І у нас з вами дещо різне ставлення до фемінізму. Я сама знаю, де мені ставити крапку, де кому, а де треба і знак оклику. І поради у сторонніх я не просила.
А щодо "стану жертви" і реалізації потреби у взаємному коханні, то можливо якщо спочатку вийти з цього стану (не знаю яким чином), то і потреба реалізується. Я б не відмовилася від допомоги мудрої людини, яка допомогла б мені розібратися в собі, яка б мене зорієнтувала. Напишіть мені будь ласка.
А на писанину нижче не звертайте увагу...
Ігнорування найпримітивніший метод, що могли вигадати жінки, він лише дратує і вбиває бажання спілкуватися. Проігноруй його, і він піде, це ж саме те чого тобі треба:/
І взагалі мої любі радники, визнайте ж ви нарешті, що нікому нецікаво те, що ви думаєте, ви абсолютно нічим нікому не допомагаєте, бо ваші поради абсолютно безкорисні. Кожна людина протистоїть своїми проблемам сама, дайте ви дівчині самій вирішити, що їй робити! Якщо вона бачить сенс свого буття лише поряд з ним, то хай вона за те бореться. Осягніть же нарешті, що якщо вам не вистачило духу, кмітливості і сили утримати своє кохання (якщо воно звісно ж було), то не треба усіх закликати до блуду, який ви толерантно називаєте "досвідом".
Дайте свободу бідолашній дівчині, не давіть її своєю "розумністю"!
Поради такі овочеві, все зводиться до галмуризації, наче від шаленого матеріалізму стане краще, матеріальним духовне не заповнити. І взагалі, як на мене в дівчини є свій доволі непоганий стиль, і зачіска гарна. А фарбуватися їй як треба, як гейші? Кілограми штукатурки треба на обличчя кидати? Взагалі оці фарбування, це якесь лайно - ти наче намагаєшся зробити собі якусь маску, яка захищає тебе від суспільства, яке робить тебе невпевненим, яке нав'язує тобі якісь стандарти, і якщо ти не підпадаєш - все ти виродок.
Кумедно, кажуть не розкисай, будь сильною, і в той же час пропонують тобі визнати поразку, зрадити своїм принципам. Нащо боротися за кохання? Це ж вже не модно, треба ліс хуїв пройти, бо так же простіше, так же ти "досвід отримуєш".
Якийсь купую, якийсь мені мама з Москви привозить) А ви по фотографіях визначили, чи особисто бачили? :)