А під словом *гарні* яких ти їх собі уявляєш?Особисто я віддаю перевагу внутрішній красі незнаю як ти,але все ж?
Ramzes: мені дуже важливо щоб вона була ззовні красива...ну і ясно шоб внутрішня теж була....)
мені хресна казала, щоб я обов*язково мав красіву дівчину)
Таке враження що тут зоопарк)) ви як малі діти. де ваша серйозність в стосунках?
Ramzes: Вибач але тебе iбе де вона?ми подобаемось одне одному..решта все фiгня..i не тобi вирiшувати як нам спiлкуватися!!! I взагалi, яка тобi рiзниця?
ага)
смішний? чим?!!
мені хресна казала, щоб я обов*язково мав красіву дівчину)