аноніми,що пишите Маші всяку фігню.. "ви упоротиє что лі?" хватіт писати їй неправду....якщо ви шукаєте до себе подібних,шукайте в іншому місці....Машенька в нас хорошенькая*
Гарна дівчина. Але аноніме, твої дії пронизані підлістю. Твоя мова, бруднаі смердюча, як привокзальний туалет. Твої думки, записи не роблять тобі честі. АЛе робляти знижку на твою освіту скажу тобі,що ти гниль, будь ти хлопець, чи дівчина, але ти підла гниль. Тут з тебе тільки глумляться. Дівчині зовсім не образливі твої брудні коменти..бо ти примітивщина, позор нашої нації. Через тиких як ти нас "хохлами-дебілами" називають. Шануйся! Будеш на свою матір такі слова говорити. Дівчини не чіппай. Вона дуже гарна.:)
Маша: Ти напевно зараз себе почуваєш нев'єбенно грамотійка написавши це? Чи не так? Я звичайно можу тобі зараз розписати тут поему на овер 9000 слів, але ти все одно своєю єдиною деградуючою звивиною, не вловиш сенс найпростіших слів, убога. Тому просто, йди на хуй.
аноним ты наверное думаешь что ты такой крутой что можеш тут забакланить человека , а в лицо так сказать всё насрав в труссы ,лох без мозгов продай самооценку свою и купи мозги может будешь норм и то сомнения есть !!
Маша: Да тут нет о чем говорить)
Людям нет чем заняться,тому думают что такие притензии меня заденут ну или хз что они там думают,если там есть чем думать)
не тобі судити за мій інтелект карова)зато я точно не жирне уйобіще як ти ;))
Маша: Як людина, що володіє гарною грамотністю, умінням висловлювати думки в тексті, хай і поганим, але все таки стилем, я можу собі дозволити матюкатися, а ось тобі дійсно не варто.Тому встав собі циркуль в сонну артерію, красуня.
P.S.корова пишеться через букву "О",а не "А")
П.С.Машка
не пишеш...не звониш
Я вже за вами заскучала)
цікаво кому ж я тепер дорогу перейшла і де?а?
І взагалі йдіть нахуй мені пох)
Людям нет чем заняться,тому думают что такие притензии меня заденут ну или хз что они там думают,если там есть чем думать)
P.S.корова пишеться через букву "О",а не "А")
не пробувала худати?
спосибо за уважания)
Що то за хрєнь....)
Що за Вєтель?
А що?
Є якісь пропозиції?
Маму,тата,сестричку і Лушпіня)