Хмм...правильніше, ніж думала) але без вікіпедії не обійшлось, як я бачу))
якщо бути точною то я не про барабанщика Дейва Грола, а про екстримальний вокал під назвою гроУл.
до чого я веду...ти не думала цим зайнятись?)
Маша: хах....я канєшно вельми вдячна...але я навідь себе з таким вокалом уявити не можу...та я з любим вокалом себе уявити не можу...в мене голосу нема..)
ну от ти збираєшся в 19-20 років вийти заміж,значить тобі потрібно знайти старшого чоловіка який вже встав на ноги,або мажора,або по любві ,і піти на роботу шоб було на шо жити,томушо звичайний хлопець в 20 років ше не має грошей на весілля на квартиру і т.д..
Маша: ну чому ж зразу мажора?
мажорів взагалі ненавиджу...якщо чесно....ну та з одної сторони подарунки і так далі все приємно...але вони ж без гроше ніхто...і звати їх ніяк...)
мені треба середньостатистичний хлопець...з головою і мозгами в ній...)
а далі вже буде все що ми захочемо....)
ти написав\написала що АБО по любові....в мене буде не АБО...а точно по любові....!
я не з тих людей якій ведуться на статус або гроші людини....мені головне щоб було добре з людиною...)
в грошах не нуждаюсь на даннийй момент..)
вот)
а да...і про роботу....я не білоручка що боюсь на роботу піти...)
я сама хочу..)
на данний момент хочу знайти роботу...а не беруть тому що за віком поки не підходжу(((
а ти не вважаєш шо ше зарано до серйозних стосунків?
Маша: зарано?
чому?
ну наприклад я розраховую вийти заміж десь приблизно років в 19 20...тому для того щоб десь так одружитись,треба хоть 2 роки зустрічатись)
ну це так плани на майбутнє)
а чому думаєте що зарано?
Маша: ех...ну на рахунок серйозних стосунків...
літо пройшло...і тому стонунки на день два...тиждень місяць вже захарили...
вже хочеться чогось постійного...
а не так щоб не могла згадати як його звати і тому називати сонечком чи зайчиком..))хд
хочеться вже мати плани якісь на майбутнє...разом...)
тому думаю да..)
а що...є якісь пропозиції?
якщо бути точною то я не про барабанщика Дейва Грола, а про екстримальний вокал під назвою гроУл.
до чого я веду...ти не думала цим зайнятись?)
гуттурал-це вокальний прийом в брутальному металі)
ну як?)
правельно?)
подобається?
в мене до нього ставлення двобічне якесь...)
хд)
G.
G.
но твоя девушка меня пристрелит))))))
Автор попереднього посту походу походу навчається в садіку для малих гопів ім. Васі Вашєрєбятова...
в мене багато дуже близьких друзів...і я не зможу вибрати з них 3...це як сказати кого ти більше любиш..тата чи маму..(
просто можливо з одної сторони я виглядаю дівчинкою в якої взагалі мена мозгу і тільки гульки на думці)
але не так то й просто)
ну все буду чекати завтра)))
коли ж ти до мене прийдеш...щоб я свідомість втратила..)))
мажорів взагалі ненавиджу...якщо чесно....ну та з одної сторони подарунки і так далі все приємно...але вони ж без гроше ніхто...і звати їх ніяк...)
мені треба середньостатистичний хлопець...з головою і мозгами в ній...)
а далі вже буде все що ми захочемо....)
ти написав\написала що АБО по любові....в мене буде не АБО...а точно по любові....!
я не з тих людей якій ведуться на статус або гроші людини....мені головне щоб було добре з людиною...)
в грошах не нуждаюсь на даннийй момент..)
вот)
а да...і про роботу....я не білоручка що боюсь на роботу піти...)
я сама хочу..)
на данний момент хочу знайти роботу...а не беруть тому що за віком поки не підходжу(((
В МЕНЕ БУДЕ ЄНООООООТ!!!
дякую)
але зрадити в житті прийдеться )))
нашо зрадити?
щось я не розумію..(
Купи єнота!
можеш?
зможу з"їсти живого голуба чи показати сіські?
чому?
ну наприклад я розраховую вийти заміж десь приблизно років в 19 20...тому для того щоб десь так одружитись,треба хоть 2 роки зустрічатись)
ну це так плани на майбутнє)
а чому думаєте що зарано?
то в лічку)))
літо пройшло...і тому стонунки на день два...тиждень місяць вже захарили...
вже хочеться чогось постійного...
а не так щоб не могла згадати як його звати і тому називати сонечком чи зайчиком..))хд
хочеться вже мати плани якісь на майбутнє...разом...)
тому думаю да..)
а що...є якісь пропозиції?