Новых комментариев: 0
  1. +1
    ти любиш солодке?:)
    Маша: оуу....я його обожнюю....а особливо молочний шоколад...я б його кілограмами їла б...)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Хмм...правильніше, ніж думала) але без вікіпедії не обійшлось, як я бачу))
    якщо бути точною то я не про барабанщика Дейва Грола, а про екстримальний вокал під назвою гроУл.
    до чого я веду...ти не думала цим зайнятись?)
    Маша: хах....я канєшно вельми вдячна...але я навідь себе з таким вокалом уявити не можу...та я з любим вокалом себе уявити не можу...в мене голосу нема..)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    тобі відомо що таке "грол" та "гуттурал"?
    Маша: Грол-це співак...Дейв вродь звати)
    гуттурал-це вокальний прийом в брутальному металі)

    ну як?)
    правельно?)
    #
    Написал аноним
  4. +2
    а тут можна питатися все що хочеш?)
    Маша: я тобі більше скажу...навідь те що не хочеш тоже можна)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    хз, ну я і питаю яке є ??
    подобається?
    Маша: ну а чому вас так це цікавить?
    в мене до нього ставлення двобічне якесь...)
    #
    Написал аноним
  6. +1
    яке ставлення до Гріши Пелепка?)
    Маша: оу....до Грицька в мене файне ставлення....ще би трохи прибрати долбоїбічіских поступків в деяких випадках...то взагалі було б шикарно)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    в туб є хлопець??
    Маша: в Туб може і є...але в мене нема)
    хд)
    #
    Написал аноним
  8. +1
    яке зараз в тебе ставлення до Юри Ящишина?
    Маша: а яке воно має бути?
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Машка йдем плюватись сп*рм*ю...аххахах?
    Маша: йдем...ахахахх
    #
    Написал аноним
  10. +1
    а я то думал... как ты догадалась? (с начала была мысль - по почерку)
    #
    Написал аноним
  11. +1
    я порядочный человек, но как ты узнала?
    G.
    Маша: аххаахах....по G......я б никогда не догадалась..)))
    #
    Написал аноним
  12. +1
    а ты бы за меня вышла замуж?
    G.
    Маша: хах...незнаю....но всё что было между нами ты как порядочный человек должен на мне женится)
    но твоя девушка меня пристрелит))))))
    #
    Написал аноним
  13. +1
    о_О
    Автор попереднього посту походу походу навчається в садіку для малих гопів ім. Васі Вашєрєбятова...
    Маша: що що..?О_о
    #
    Написал аноним
  14. 0
    назви трёх лутших друзей :)
    Маша: ну в мене більше ніж 3=)
    в мене багато дуже близьких друзів...і я не зможу вибрати з них 3...це як сказати кого ти більше любиш..тата чи маму..(
    #
    Написал аноним
  15. 0
    йопттт Машка коментар про весілля канешно геніальний)))
    Маша: ну так то ж геній відписав)))
    #
    Написал аноним
  16. 0
    как дела ?
    Маша: ну як сказати...з одної сторони шикарно....а з іншої забитись хочеться=)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    навіть немає що тобі сказати.,ти молодець.!),я нарахунок твоєї відповіді на питання-"ну от ти збираєшся в 19-20 років вийти заміж"..)
    Маша: хах...дякую)
    просто можливо з одної сторони я виглядаю дівчинкою в якої взагалі мена мозгу і тільки гульки на думці)
    але не так то й просто)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    завтра бля...будеш втрачати...буде дорослий секс.......*
    Маша: мм...дорослий?
    ну все буду чекати завтра)))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Машка будем трахатись до втрати свідомості....**
    Маша: о да..)))))
    коли ж ти до мене прийдеш...щоб я свідомість втратила..)))
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ну от ти збираєшся в 19-20 років вийти заміж,значить тобі потрібно знайти старшого чоловіка який вже встав на ноги,або мажора,або по любві ,і піти на роботу шоб було на шо жити,томушо звичайний хлопець в 20 років ше не має грошей на весілля на квартиру і т.д..
    Маша: ну чому ж зразу мажора?
    мажорів взагалі ненавиджу...якщо чесно....ну та з одної сторони подарунки і так далі все приємно...але вони ж без гроше ніхто...і звати їх ніяк...)
    мені треба середньостатистичний хлопець...з головою і мозгами в ній...)
    а далі вже буде все що ми захочемо....)
    ти написав\написала що АБО по любові....в мене буде не АБО...а точно по любові....!
    я не з тих людей якій ведуться на статус або гроші людини....мені головне щоб було добре з людиною...)
    в грошах не нуждаюсь на даннийй момент..)
    вот)

    а да...і про роботу....я не білоручка що боюсь на роботу піти...)
    я сама хочу..)
    на данний момент хочу знайти роботу...а не беруть тому що за віком поки не підходжу(((
    #
    Написал аноним
  21. 0
    не сумуй...я тобі слоника куплю*)
    Маша: всі кажуть не сумуй...я тобі слоника куплю....а вот візьми і купи..)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    УУУУІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ
    В МЕНЕ БУДЕ ЄНООООООТ!!!
    дякую)
    Маша: та нема за що....куда принести?
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Все херня в порівнянні з єнотом.
    Маша: і я так думаю....то слони то єноти..)))
    #
    Написал аноним
  24. 0
    це добре коли є щось постійне в житті (хлопця,дівчину)
    але зрадити в житті прийдеться )))
    Маша: кому зрадити?
    нашо зрадити?
    щось я не розумію..(
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Чуєш...купи мені єнота, вони такі няшні)
    Купи єнота!
    Маша: ну якщо няшний...то куплю..)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    сіськиииииии
    Маша: ну дивлячись кому...аххахахаах
    #
    Написал аноним
  27. 0
    14 -ти річна дівчинка Маша аби привернути увагу старшокласника Кості, з'їла перед ним живого голуба, хоча достатньо було показати сіськи.

    можеш?
    Маша: ахахах...
    зможу з"їсти живого голуба чи показати сіські?
    #
    Написал аноним
  28. 0
    а ти не вважаєш шо ше зарано до серйозних стосунків?
    Маша: зарано?
    чому?
    ну наприклад я розраховую вийти заміж десь приблизно років в 19 20...тому для того щоб десь так одружитись,треба хоть 2 роки зустрічатись)
    ну це так плани на майбутнє)
    а чому думаєте що зарано?
    #
    Написал аноним
  29. 0
    тобі досі подобається Юра і ти хочеш відновити ваші стосунки?
    Маша: ви хочете про це поговорити?
    то в лічку)))
    #
    Написал аноним
  30. +1
    чи ти готова до серйозних відносин?
    Маша: ех...ну на рахунок серйозних стосунків...
    літо пройшло...і тому стонунки на день два...тиждень місяць вже захарили...
    вже хочеться чогось постійного...
    а не так щоб не могла згадати як його звати і тому називати сонечком чи зайчиком..))хд
    хочеться вже мати плани якісь на майбутнє...разом...)
    тому думаю да..)
    а що...є якісь пропозиції?
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. стр.6
стр.6