Новых комментариев: 0
  1. 0
    Кохаю, мила
    Маша: Оууу....і я тебе)))
    #
    Написал аноним
  2. 0
    та то не я писав . .) чесно кажу*
    Маша: Та канєшно...!!!)))))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    1111111111 давай я тобі буду писати в анонімку . .*---- Макс
    Маша: Ну от бач,тепер я знаю кого я буду бити за свою іспорчену мрію!!)))))))
    Всьо Максимчуку йди по вазилін чи що там ще дупцю пом'якшує...щоб вона була ніжна як пЄрсік...йди готуй свою дупу до безжального покарання)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    та-та рєбята пишіть на таку тему Маші в приват бо я лупленим не хочу бути . .

    Машуль, в тебе паклонніки . .хД*
    Маша: А ти всеодно буш лупленим...)))

    Куди ти дінешся))))
    #
    Написал аноним
  5. +1
    111111111111
    Маша: Я про таку анонімку все своє життя мріяла....як я тепер без мрії жити буду??)))
    #
    Написал аноним
  6. 0
    успокойся ти з тим Максом не одному йому ти подобатись можеш
    Маша: Ну якщо ви хочете про це поговорити детальніше,то пишіть в приват...)))
    Бо в інакшому випадку Максу буде погано...бо буде луплений)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    я бачив тебе в коледжі і ти мені сподобалась
    Маша: Макс я за тебе рада))))
    Я щось не шарю,що Ксюха вже не ведеться?))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    хм . .ти з чого взяла шо то Макс?
    Маша: Ця його зІрочка в кінці спалила всю його кантору)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    я хлопчик бльоооо*
    Маша: Макс ти такий неочікуваний)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ЗАЕБИСЬ ЧЁТКА)
    Маша: Все чётко. ровно. заебись..©
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Маша, я люблю тебе і знаю що не взаємно але буду любити вічно
    Маша: Вау ...це дуже приємно...але ХТО ТИ?)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Сколько лет? Почему не в армии?
    Маша: Хахахаах.....17....я б з радістю...але не беруть((((
    #
    Написал аноним
  13. 0
    та та екстрасенс.....і в який?)
    Маша: О да...я така))))
    Побачиш...це секрет фірми "одуванчик"....і тому це є конфеденційна інформація))))
    #
    Написал аноним
  14. 0
    а чо не довго рижою....красишся в блонду?)
    Маша: Хм...це точно не Юлька...бо вона знає на який...омг...це Блонда??)))
    Я вгадала??)))
    Я екстрасенс??))))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ти моя хороша
    Маша: Оууу....приємно...=****
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ти лашарік.....рижий=*
    Маша: Оууу....це так мило))))***
    Не довго лишилось бути рижою)))
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Чекай у пошті малий сюрприз на 8 березня....Хочеш???
    Маша: хахаахах....хочу..)))
    люблю сюрпризи..))))
    я навіть догадаюсь хто то)))
    #
    Написал аноним
  18. +2
    зареєструйся на ask.fm
    Маша: нашо?
    #
    Написал аноним
  19. +1
    До миття.
    МИЙ МЕНЕ, МИЙ МЕНЕ ПОВНІСТЮ!!!
    Маша: Хааххаха.....о да....Я прошу....мий мий мене повністю...)))
    #
    Написал аноним
  20. +1
    ТИ ГОТОВА???
    Маша: До чого?оО
    #
    Написал аноним
  21. +1
    Де ти сьогодні була?
    Маша: В коледжі,потім поїхала на суші)
    #
    Написал аноним
  22. +1
    Когда первая репетиция нашего дуэта???)))
    Маша: Омг...с понедельника))))
    У меня все начинание с понедельника)))
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Ти вже фафнула?
    Маша: Ахахаахахах....не фафнула,а фапнула....фап фап фап..,,)))))))))
    #
    Написал аноним
  24. +1
    шо не скажеш Врублевській?*
    Маша: Я подумаю над вашою поведінкою)))
    #
    Написал аноним
  25. 0
    На іскрі не я там з пацанами не в кентах!
    Маша: Чого??
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Добре 200 грам і по коням!
    Маша: Зустрінемось на іскрі)))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Ігого ... )))
    Маша: Сорі...з дитинства коней боюсь..))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Может 100 грам?
    Маша: Кірічок,з тобою хоч двісті)
    І тоді вже будемо в двох діда бити)
    #
    Написал аноним
  29. +1
    ти маєш хлопця? чи, можливо, закохана в когось?
    Маша: Не маю...
    Закохана...але не взаємно...(((
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Карма
    положительная wtf???
    Маша: Гініальний народ....в чому полягало питання?))))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. стр.4
стр.4