1111111111 давай я тобі буду писати в анонімку . .*---- Макс
Маша: Ну от бач,тепер я знаю кого я буду бити за свою іспорчену мрію!!)))))))
Всьо Максимчуку йди по вазилін чи що там ще дупцю пом'якшує...щоб вона була ніжна як пЄрсік...йди готуй свою дупу до безжального покарання)
Всьо Максимчуку йди по вазилін чи що там ще дупцю пом'якшує...щоб вона була ніжна як пЄрсік...йди готуй свою дупу до безжального покарання)
Машуль, в тебе паклонніки . .хД*
Куди ти дінешся))))
Бо в інакшому випадку Максу буде погано...бо буде луплений)
Я щось не шарю,що Ксюха вже не ведеться?))
Побачиш...це секрет фірми "одуванчик"....і тому це є конфеденційна інформація))))
Я вгадала??)))
Я екстрасенс??))))
Не довго лишилось бути рижою)))
люблю сюрпризи..))))
я навіть догадаюсь хто то)))
МИЙ МЕНЕ, МИЙ МЕНЕ ПОВНІСТЮ!!!
У меня все начинание с понедельника)))
І тоді вже будемо в двох діда бити)
Закохана...але не взаємно...(((
положительная wtf???