Новых комментариев: 0
  1. 0
    вибач не мав змоги писати тобі за шоколадку не дякую ти заслуговуєш і більшого
    Маша: Ааааааа.....блін...аноніме ти мене вбиваєш!!!!!
    Як так можна?
    Совість маєш?
    Ну хоть чють чюточку...???
    #
    Написал аноним
  2. 0
    А ти знаєш пісеньку про Їжачка? :D
    Маша: Якого їжака??оО
    #
    Написал аноним
  3. 0
    О мене на секс вибило . .атлічьно
    Маша: Я шо винна що ти сексу хочеш...?)))хд
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Введи в повідомленнях слова: кохаю,сонечко,спорт,діти,секс - кого тобі вибило?
    Маша: Ну повідомлення я видаляю систематично...)))
    Тому діалогів в мене мінімально і вийшло так)
    Кохаю-Тарас Сказочнік)
    Сонечко-Соломія Басюк і Дімка Войтович)
    Спорт-Назар Панчишин)
    Діти-Нема нікого)
    Секс-Максим Тимошенко)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    і знову тебе не було а щодо того що нижче то можу сказати єнот
    Маша: Мене там не було??????
    Може ти шукаєш іншу людину???
    Бо я там була цілу перерву і пару...!!!!
    Як тебе хоть звати?
    #
    Написал аноним
  6. +1
    Звертаюсь до аноніма який написав попередні повідомлення . . буль ласка напиши в приват Маші і нехай на тебе подивиться бо вона переконана шо ти то інша людина
    Маша: Макс,я знаю пароль,я вижу арентир,я знаю что еноты спасут мир)))))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    тоді завтра велика перерва в їдальні буду чекати
    Маша: Окау
    #
    Написал аноним
  8. 0
    це буде чудово

    надіюсь не твій хлопець. він в тебе є? чи може хтось претендує?
    Маша: Нема в мене хлопця)

    Долучись вже,а?
    Я більше тут відписувати не буду!
    #
    Написал аноним
  9. 0
    а як не сподобаюсь? та ні

    дівчина чи хлопець?
    Маша: А як сподобаєшся?

    Воно,на данний момент
    #
    Написал аноним
  10. 0
    біле волосся ріс більший середнього очі голубі ну я сумніваюсь шо ти мене замічала та і ппід такий опис багато з бурси підходять

    яка людина?
    Маша: Ну то долучись до мене!!!!!

    Як долучишся скажу
    #
    Написал аноним
  11. 0
    не впевнений шо рішусь на зустріч
    Маша: Ти хоть як виглядаєш?
    Може я тебе вже з вигляду знаю

    А може просто тут одна людина гонить і тому вона получить по балді...)))
    Так що життя людини в твоїх руках)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    можливо постараюсь
    Маша: А чому можливо?)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    я не знайшов сьогодні тебе цілий день в їдальні сидів
    Маша: Омг...взагалі то я там була пару раз...)
    Давай завтра в їдальні на великій перерві)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ти де б змогла?
    Маша: для початку підійди до мене в коледжі...)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Думаю якшо ти захочеш ми б могли зустрітись завтра
    Маша: Де?
    #
    Написал аноним
  16. 0
    нє просто більше інформації про тебе
    Маша: А я вже розмріялась завтра про шоколадку...ех ти...
    #
    Написал аноним
  17. 0
    ти яку любиш?
    Маша: Молочну)
    Я так поняла ти вирішив скористатись другим варіантом)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ну а я звідки знаю це тобі вирішувати
    Маша: Омг...
    Або долучи мене...або завтра підійди до мене...щоб хоч я тебе побачила..
    Можна з шоколадкою...це підвисить твій рейтинг))))))хд
    #
    Написал аноним
  19. 0
    і тобі подобається хтось із них?
    Маша: А має?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    та нє я передумав краще буду мати надію ніж так всьо сам обірву
    Маша: Яку надію?
    Я ж навіть тебе не знаю...
    Не бачила...напевно...
    Бо перший курс я тіки правників парочку знаю і бухгалтерів походу)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Сокіл Христина це важливо?
    Маша: Та нє,просто цікаво)
    Давай пиши вже в приват)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    взнав як звате і знайшов тут
    Маша: А в кого взнавав,якщо не секрет?)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ну я не знаю навіть чи ти мене замічала я з твого коледжу 1 курс Е-11
    Маша: Ох йо ка ле ме не....тебе навіть в мене в друзях нема)
    А ти як мене знайшов?
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ну я не хочу шоб все закінчилось зараз я напишу не сподобаюсь і все закінчиться
    Маша: Ем...а так навіть не почнеться...))
    Де логіка?
    Окау)
    Тоді звідки я тебе знаю?
    #
    Написал аноним
  25. 0
    не думаю шо такі якості можна в мені найти
    Маша: Давай пиши в приват
    А там вже побачимо)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    ну тим більше
    Маша: Я мала на увазі не те)))
    Просто гарний це не все що я шукаю в хлопцю...можливо цей дефект він замінить іншими своїми якостями)
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ну я не настільки гарний і сумніваюсь шо я в твому смаку
    Маша: Гарний це ще не прідєл моїх мрій..)))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    так звісно в приват я напишу хоча наші "хочу" не співпадуть
    Маша: Хм...а чому?
    #
    Написал аноним
  29. 0
    я хочу шоб ти любила мене як свого хлопця
    Маша: Омг...я теж багато чого хочу...якщо ти хочеш щоб наші хочу співпали,то я хочу щоб ви це написали в приват))))
    #
    Написал аноним
  30. 0
    серйозно? ура!
    Маша: Та серйозно)))
    Я всіх люблю...)))
    Якщо хочеш про це поговорити то пиши в приват)))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. стр.3
стр.3