Введи в повідомленнях слова: кохаю,сонечко,спорт,діти,секс - кого тобі вибило?
Маша: Ну повідомлення я видаляю систематично...)))
Тому діалогів в мене мінімально і вийшло так)
Кохаю-Тарас Сказочнік)
Сонечко-Соломія Басюк і Дімка Войтович)
Спорт-Назар Панчишин)
Діти-Нема нікого)
Секс-Максим Тимошенко)
Звертаюсь до аноніма який написав попередні повідомлення . . буль ласка напиши в приват Маші і нехай на тебе подивиться бо вона переконана шо ти то інша людина
Як так можна?
Совість маєш?
Ну хоть чють чюточку...???
Тому діалогів в мене мінімально і вийшло так)
Кохаю-Тарас Сказочнік)
Сонечко-Соломія Басюк і Дімка Войтович)
Спорт-Назар Панчишин)
Діти-Нема нікого)
Секс-Максим Тимошенко)
Може ти шукаєш іншу людину???
Бо я там була цілу перерву і пару...!!!!
Як тебе хоть звати?
надіюсь не твій хлопець. він в тебе є? чи може хтось претендує?
Долучись вже,а?
Я більше тут відписувати не буду!
дівчина чи хлопець?
Воно,на данний момент
яка людина?
Як долучишся скажу
Може я тебе вже з вигляду знаю
А може просто тут одна людина гонить і тому вона получить по балді...)))
Так що життя людини в твоїх руках)
Давай завтра в їдальні на великій перерві)
Я так поняла ти вирішив скористатись другим варіантом)
Або долучи мене...або завтра підійди до мене...щоб хоч я тебе побачила..
Можна з шоколадкою...це підвисить твій рейтинг))))))хд
Я ж навіть тебе не знаю...
Не бачила...напевно...
Бо перший курс я тіки правників парочку знаю і бухгалтерів походу)
Давай пиши вже в приват)
А ти як мене знайшов?
Де логіка?
Окау)
Тоді звідки я тебе знаю?
А там вже побачимо)
Просто гарний це не все що я шукаю в хлопцю...можливо цей дефект він замінить іншими своїми якостями)
Я всіх люблю...)))
Якщо хочеш про це поговорити то пиши в приват)))