Маша: Читати люблю...)
Але дивлячись що)))
Не люблю коли є довгий опис чогось....це мене вбиває...((книга для того і є щоб дофантазувати....)))
Люблю читати про психологію людей)))
Книжки Пауло Куельо теж шикарніші...а так багато є цікавих))
ну мама це понятно,а з друга чи подруги є такі люди?!
Маша: є...вони самі знають яку роль в мому житті вони відіграють,тому не бачу сенсу тут писати імен...
але все одно...на скільки вони б не були близькі...всеодно мама більше нажаль про мене знає...)))
Юля Кодлубай
Іра(Блонда)
Ірка Гладун
Юра Ящишин
Ігор Шумара
Светлана Іваненко
Славік Корда
Настя заставецька
Діма Данченко
Максим Тимошенко
Віталік Штипук
Дімка Войтович
Славік Supporter
Светлана Иваненко
Іруся Швед
Гріша Пелепко
Ксюша Ільчишин
Оксана Врублевська
Але дивлячись що)))
Не люблю коли є довгий опис чогось....це мене вбиває...((книга для того і є щоб дофантазувати....)))
Люблю читати про психологію людей)))
Книжки Пауло Куельо теж шикарніші...а так багато є цікавих))
думаю ти здогадуєшся хто це....я просто не зареєстрована тут)
Мию)))
Цікаве в нас з тобою привітання)))
-миєш?
-мию-мию)))
але все одно...на скільки вони б не були близькі...всеодно мама більше нажаль про мене знає...)))
якщо є,то хто це?
Це мама...
Вона завжди мені скаже правду яка б вона не була...хороша чи погана...
Напевно коли біля мене буде та людина,яка не дасть мене в обіду...)
Ігор то ти?)
Тоді Юра,Ігор,Діма)
Мені тепер починати боятись самій в переулках темних ходити?)))
Сорi в мене iх 4)
Там багатоОоооо спогадiв)
Ви хочете про це поговорити?
Пишiть в приват )
Навiть подружки)
Це якийсь генiй писав)))
дай відповідь це дуже важливо
розішлись(
на тому карма погана була)))
ВОРУЙ УБИВАЙ ЕБИ ГУСЕЙ!!!!!! ПЫЩЬ ПИЩЬ!
неее....на мене в грінпіс заяву напишуть)))
і це дуже пічально(((
у тебе він грубуватий - ідеальна база для розвитку екстримального вокалу!