хотіла колись виколоти око дівчині яка була в такому ж платті як в тебе?
виколоти каблуком зі шпилькою
або просто пальцями
Маша: Омг...ну з одної сторони хотілось...бо якось не хочеться ходити як інкубатор)
А з іншої сторони,знач в мене норм смак і це платячко носить ще одна людина і з цього випливає що я не такий вже і рагуль...(але це тоже дивлячись на кому побачити)
та то є жарт .
я взагалі чужий , випадково зайшов сюди.
але не знаю чого боїться той анонім
Маша: Хахахаахах....чужий))))
Та я тож хз....боїться що якщо я дізнаюсь хто це...то все закінчиться....але ж так і ніц і не почнеться...))
В мене купа хлопців які мені подобаються в реалі...а соц сетями я страдаю по мінімуму)))
ладно спокойной ночи =)
Але потім без зв'язків взагалі не де влаштуєшся на роботу)
Тебе як хоча б звати?)
а ти навчаешься де ?
Я в ЛТЕК...одним словом коледж)
На бухгалтера)
чаще на русском говорю , а в универе на украинском , специальность обязывает.
Привикай)))
А що за спеціальність?)
Тобі як ліпше відписувати укр чи рус?
А ти як на мою сторінку взагалі попав?)
ми не друзі , в тебе інфо. закрите )
ти звідки ?
Зі Львова)
На сторінці ж вродь пише)
виколоти каблуком зі шпилькою
або просто пальцями
А з іншої сторони,знач в мене норм смак і це платячко носить ще одна людина і з цього випливає що я не такий вже і рагуль...(але це тоже дивлячись на кому побачити)
Хм...років 15 тому напевно...)))
Сильні питання ппц)))
Хаахах
Ааахахаахха
Я теж себе люблю)))*
лады не вопрос :)
я взагалі чужий , випадково зайшов сюди.
але не знаю чого боїться той анонім
Та я тож хз....боїться що якщо я дізнаюсь хто це...то все закінчиться....але ж так і ніц і не почнеться...))
В мене купа хлопців які мені подобаються в реалі...а соц сетями я страдаю по мінімуму)))
ололо.
Я не проти)
Але напиши в приват)
карие сводящие с ума или голубые, глубокие и чистые как океан ?
Та йой...підніми вже свою самооцінку...якщо то ти сам передавав шоколадку,то мені сказали що ти симпатичний)
що я зробив?
вибач